مرکز خرید گرند مال

بیش تر گردشگران در مدت زمان سفر خود سعی می کنند قسمتی از وقت خود را به گشت و گذار در مراکز خرید و تهیه کردن سوغاتی برای اطرافیان خود کنار بگذارند به همین جهت در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز تور وارنا را با یکی از بهترین مرکز خرید به نام مرکز خرید گرند مال بیش تر آشنا کنیم.
مرکز خرید گرند مال به دلیل موقعیت مناسب ، دسترسی ایده آل و امکانات تفریحی رفاهی آن را به یک مرکز خرید محبوب در بین مردم و توریست ها تبدیل کرده است.
این مرکز خرید از بزرگ ترین و در عین حال جدید ترین مرکز خرید وارنا به شمار می رود که مساحت آن 150 هزار متر مربع می باشد که امروزه با ارائه انواع برند های جهانی و بین المللی معتبر و با کیفیت جایگاه ویژه ای را در میان مردم و مسافران تور وارنا پیدا کرده است.
مرکز خرید گرند مال که در سال 2010 به بهره برداری رسید و با فروشگاه های مختلف اجناس متعددی  مختلفی را به فروش می رساند به همین دلیل هر آن چه نیاز داشته باشید را می توانید در این مرکز خرید بزرگ پیدا و خریداری نمایید.
قابل توجه مسافران تور وارنا ، این مرکز خرید دارای 200 فروشگاه مختلف می باشد که در جاده ی منتهی به فرودگاه ، نزدیک به مرکز شهر وارنا و درست مجاور ترمینال اتوبوس مرکزی است.گردشگران عزیز در این مرکز خرید می توانند انواع پوشاک زنانه ، مردانه ، کودک ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، کتاب ، کیف ، کفش و جواهر را دیدن و خریداری کنند.
در این مجموعه علاوه بر خرید می توانید از سالن ها کودکان ، سینما ، کافه ، رستوران ها استفاده نمایید و خستگی خرید را با میل کردن یک غذا و نوشیدنی خوشمزه در کنید.م

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید گرند مال

بهنام 27 شهریور 97
0
مرکز خرید گرند مال اجناسش ارزون هست ؟ لطف می کنید چند تا از مراکز خوب و ارزون رو بهم معرفی کنید؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر