امتیاز 5 از 5 | از بین 3180امتیاز دهنده به تور گرجستان

تور گرجستان

در ادامه صفحه تور گرجستان می توانید لیستی از به روز ترین تورهای گرجستان آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور باتومی 2 و 9 دی 98 ویژه سال نو میلادی
3 شب
تابان
آرشین پرواز
2 دی - 13 دی
قیمت از 2,290,000 تومان

تور تفلیس 22 آذر 98
5 شب
تابان
ندا پرواز
22 آذر - 27 آذر
قیمت از 1,745,000 تومان

تور تفلیس 26 و 27 آذر 98
3 شب
تابان
آرشین پرواز
26 آذر - 30 آذر
قیمت از 1,610,000 تومان

تور باتومی 29 آذر 98
3 شب
تابان
آرانا پرواز
29 آذر - 2 دی
قیمت از 1,890,000 تومان

تور تفلیس 22 آذر 98
5 شب
تابان
ندا پرواز
22 آذر - 27 آذر
قیمت از 1,625,000 تومان

تور باتومی ویژه سال نو میلادی 2 دی 98
4 شب
تابان
آیسو سفر پارسه
2 دی - 6 دی
قیمت از 2,490,000 تومان

تور تفلیس 27 آذر 98
3 شب
تابان
گلبرگ سیر
27 آذر - 30 آذر
قیمت از 1,610,000 تومان

تور تفلیس 23 آذر 98
7 شب
تابان
اسطوره بیستون
23 آذر - 30 آذر
قیمت از 1,860,000 تومان

تور باتومی 25 آذر 98
4 شب
تابان
آریو پرواز
25 آذر - 29 آذر
قیمت از 2,090,000 تومان

تور تفلیس 23 آذر 98
3 شب
قشم ایر
بیسان سیر
23 آذر - 26 آذر
قیمت از 1,840,000 تومان

تور تفلیس 30 آذر 98
3 شب
تابان
اسطوره بیستون
30 آذر - 3 دی
قیمت از 1,520,000 تومان

تور تفلیس 29 و 30 آذر 98
4 شب
تابان
آرشین پرواز
30 آذر - 4 بهمن
قیمت از 1,650,000 تومان

تور تفلیس 26 آذر 98
3 شب
تابان
فلات پارس
26 آذر - 29 آذر
قیمت از 1,610,000 تومان

تور تفلیس 23 و 24 و 26 آذر 98
3 شب
قشم ایر
آرانا پرواز
23 آذر - 29 آذر
قیمت از 1,840,000 تومان

تور تفلیس ویژه سال نو میلادی 7 و 10 دی 98
4 شب
تابان
ندا پرواز
7 دی - 14 دی
قیمت از 2,190,000 تومان

گرجستان کشوری در قفقاز است و پایتخت این کشور تفلیس نام دارد. گرجستان در منطقه اوراسیا قرار دارد که مرز میان اروپا و آسیا می باشد.این کشور از شمال با روسیه ، از شرق با جمهوری آذربایجان، از جنوب با ارمنستان و از غرب با ترکیه هم مرز است و در غرب هم با دریای سیاه همسایه است.سالانه تعداد زیادی گردشگر برای دیدن جاذبه های گردشگری آن تور گرجستان را برای سفر خود انتخاب می کنند. گرجستان، کوهستانی و پرباران است. بیشتر شهروندان آن مسیحی هستند و 85 درصد آنان از نژاد گرجی هستند و به زبان گرجی صحبت می کنند که این زبان خط ویژه خود را دارد که برای مسافرین تور گرجستان بسیار جذاب می باشد.
گرجستان تاریخ و فرهنگ پربار و کهنی دارد و از نخستین کشورهایی است که مسیحیت را به عنوان دین رسمی کشور برگزید . تاریخ و فرهنگ گرجستان با ایران مشترکات بسیاری دارد چراکه این کشور مدتها جزئی از ایران بوده و به همین علت است که تور گرجستان در بین ایرانیان با استقبال خوبی مواجه شده است. در دوره صفویه، مادر بیشتر شاهان، گرجی بودند و گرجی‌ها در بسیاری از مناصب کشوری و لشکری حضور داشتندبزرگ ترین قوم گرجستان گرجی ها هستند که در اقسا نقاط این کشور زندگی می کنند و قدرت و حکومت یک پارچه در دست آن ها است. بعد از خود این کشور، آذربایجانی‌های گرجستان نیز به عنوان بزرگ ‌ترین اقلیت قومی گرجستان براساس آخرین سرشماری قومی دولت گرجستان به شمار می‌روند. آب و هوای جوی و موقعیت قرار گیری گرجستان غربی با گرجستان شرقی بسیار متفاوت است و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. گردشگران عزیز تور گرجستان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد آب و هوای گرجستان به بخش آب و هوا مراجعه کنند و پاسخ تمامی سوال های خود را بگیرند. از جاذبه های این کشور که برای گردشگران تور گرجستان جذاب است می توان به ناری کالا (نارین قلعه)، محله حمام ها، مجسمه مادر گرجستان، موزه استالين، شهر سنگي اوپليستيخه و ... اشاره کرد.

گرجستان یکی از کشور های اروپای شرقی می باشد که در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است و مرز بین آسیا و اروپا را تشکیل می دهد. گردشگران تور گرجستان باید بدانند که این کشور با وسعت کمی که دارد اما دارای آب و هوای متنوع و چهار فصلی می باشد از کوه های سر به فلک کشیده با آب و هوای کوهستانی گرفته تا دره های سر سبز و سواحل دریای سیاه که در همه فصل های آن گردشگران تور گرجستان به این کشور سفر می کنند به خصوص در دو سال اخیر که ترکیه دچار نا امنی شده بود گردشگران به این کشور روی آوردند.
کشور گرجستان از قسمت شمال با کشور روسیه ، از قسمت غرب با دریای سیاه ، از قسمت غرب با کشور های ارمنستان و ترکیه و از قسمت جنوب شرق با جمهوری آذربایجان هم مرز می باشد.
مساحت کشور گرجستان 69.700 کیلومتر مربع و با جمعیت 3.72 میلیون نفر می باشد که پایتخت و بزرگ ترین و شهر آن تفلیس است.
مردم گرجستان به زبان گرجی صحبت می کنند و زبان رسمی کشورشان می باشد که با الفبای گرجی نوشته می شود که یکی از چهارده الفبای موجود در جهان است. همچنین مردمان بومی این کشور مردم گرجی مسیحی ارتدکس و پیرو کلیسای ارتدکس گرجی نیز می باشند.
قابل توجه مسافران تور گرجستان که باید بدانند از سال 2000 میلادی این کشور در صنعت گردشگری شروع به توسعه کرد به صورتی که گردشگران تور گرجستان امروزه به صورت کاملا چشمگیری افزایش پیدا کردند.
کشور گرجستان دارای شهر های تاریخی و کوچک ، صومعه ها ، کلیسا های قدیمی ، کوه های سر به فلک کشیده ، غذا های محلی خوشمزه و مردمان مهمان نواز سالانه گردشگران تور گرجستان را به خود جذب می کند.
از جاذبه های گردشگری که مسافران تور گرجستان نباید از دست بدهند شامل : قلعه‌ی ناریکالا ، کوه قازبگی ، اوپلیستسیخه ، کلیسای Gergeti Trinity ، متسختا ، تفلیس ، باتومی ، واردزیا ، زوگدیدی و برجومی را می توان نام برد.

گرجستان دارای چهار فرودگاه اصلی و بین المللی است. فرودگاه باتومی و تفلیس دو فرودگاه پر تردد کشور برای تور گرجستان می باشند. فرودگاه تفلیس در 17 کیلومتری جنوب شرقی شهر تفلیس بوده که دارای یک باند 3 کیلومتری از جنس بتن می باشد. فرودگاه باتومی نیز دارای استانداردهای روز و تایید شده توسط سازمان هوانوردی می باشد. مدت زمان پرواز وایرلاین های تهران به این دو فرودگاه به شرح زیر است:
تور گرجستان با ایرلاین ترکیش مبدا: تهران به مقصد: تفلیس گرجستان، مدت زمان پرواز 1 ساعت و 35 دقیقه می باشد، فاصله هوایی تهران تا تفلیس 880 کیلومتر است. قیمت بلیط از 1.670.000 تومان.
تور گرجستان با ایرلاین آتا مبدا: تهران به مقصد: باتومی گرجستان، مدت زمان پرواز 1 و 50 دقیقه می باشد، فاصله هوایی تهران تا باتومی 1076 کیلومتر است. قیمت بلیط از 980.000 تومان
تور گرجستان با ایرلاین قطر مبدا: تهران به مقصد: باتومی گرجستان، مدت زمان پرواز 1 ساعت و 50 دقیقه بوده و فاصله هوایی تهران تا باتومی 1076 می باشد. قیمت بلیط از 1.930.000 تومان.
تور گرجستان با ایرلاین ترکیش مبدا: تهران به مقصد: باتومی گرجستان، مدت زمان پرواز 1 ساعت و 50 دقیقه، فاصله هوایی تهران تا باتومی 1076 کیلومتر است. قیمت بلیط از 1.720.000 تومان.
تور گرجستان با ایرلاین تابان مبدا: تهران به مقصد: باتومی گرجستان، مدت زمان پرواز 1 ساعت و 50 دقیقه و فاصله هوایی تهران تا باتومی 1076 کیلومتر می باشد. قیمت بلیط از 1.170.000 تومان.
تور گرجستان با ایرلاین قشم ایر مبدا: تهران به مقصد: تفلیس گرجستان ، مدت زمان پرواز 1 ساعت و 36 دقیقه با فاصله هوایی 880 کیلومتر می باشد. شروع قیمت از 1.750.000 تومان.
تو گرجستان با ایرلاین آسمان مبدا: تهران به مقصد: تفلیس گرجستان، مدت زمان پرواز 1 ساعت و 35 دقیقه با فاصله هوایی 880 کیلومتر است. شروع قیمت از 1.120.000 تومان.
قیمت ها نسبت به نوع تور و مدت اقامت متغیر می باشند

گرجستان آب و هوای بسیار متفاوتی در فصل های مختلف دارد. به طور کلی این کشور به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم می شود. رشته کوه بزرگ قفقازنقش بسیار مهمی در آب و هوای گرجستان دارد به گونه ای که اجازه نمی دهد توده های عظیم ابرها از سمت روسیه به این کشور وارد شود. در فصل تابستان هم این کشور بین 3 تا 7 درجه از تهران خنک تر می باشد و مناسب برای گردشگران تور گرجستان است.
آب و هوای گرجستان در بهار: کشور گرجستان در فصل بهار ، ماه مارس بهترین و مطلوب ترین آب و هوا را داراست .آب و هوای گرجستان در این ماه معتدل و مناسب می باشد به طوری که در فصل بهار گرجستان از تمامی کشور های همسایه گردشگر دارد . گرجی ها بهترین زمان سفر برای گردشگران تور گرجستان را فصل بهار می دانند.
آب و هوای گرجستان در تابستان : مثل خیلی نقاط دیگر دنیا آب و هوای گرجستان در فصل تابستان بسیار گرم و داغ می باشد و به مسافرین تور گرجستان توصیه نمی شود. ولی اگر علاقه مند به جشن ها و کارنوال های شادی با بهترین موسیقی و خواننده های دنیا هستید می توانید تابستان را برای صفر خود به این کشور انتخاب کنید.
آب و هوای گرجستان در پاییز: در فصل پاییز با کاهش دمای چشمگیری در گرجستان رو به رو هستیم و برای گردشگران تور گرجستان که از باران و آب و هوای خنک، گاها سرد لذت نمی برند توصیه نمی شود. در فصل پاییز می توان شاهد آب و هوای چهار فصل بود به گونه ای که یک روز آفتابی، روز بعد بارش شدید باران و یک روز دیگر با نسیم خنک پاییزی و برگ های خشک زرد و نارنجی بر روی سنگ فرش های این کشور رو به رو شوید.
آب و هوای گرجستان در زمستان: برای آن دسته از گردشگران تور گرجستان که علاقه به ورزش های زمستانی مثل اسکی دارند قطعا فصل زمستان بهترین زمان برای سفر به این کشور می باشد. کل سه ماه زمستان با بارش سنگین برف و باران رو به رو هستید و دمای هوا تا 4 درجه زیر صفر می رسد.
برای مسافرین تور گرجستان بنا بر سلیقه هر فصلی مناسب سفر به این کشور افسانه ای می باشد.

سوالات متداول تور گرجستان

1- آیا برای سفر به گرجستان نیاز به ویزا داریم؟

پاسخ : در چند سال اخیر بخاطر پیمانی که بین کشورهای همسایه وضع شد، گردشگرانی که قصد دارند به گرجستان سفر کنند نیازی به اخذ ویزای توریستی نداشته و ویزا در فرودگاه یا مرز صادر می شود. لذا گرجستان یکی از مقاصدی است که گردشگران می توانند تورهای لحظه آخری آن را اخذ کنند.


2- بهترین زمان سفر به گرجستان چه موقعی است؟

پاسخ : گرجستان آب و هوایی مشابه ایران دارد و سفر به این کشور در ماه های بهار و پاییز می تواند بهترین موقع باشد چراکه در فصل زمستان، هوا به شدت سرد و در فصل تابستان، علاوه بر آفتاب سوزان، بخاطر وجود گردشگران در شهر شاید برای بازدید از برخی جاهای معروف گرجستان ساعت ها می بایست در صف منتظر ماند. همچنین هزینه سفر در فصل بهار و پاییز به مراتب کمتر از تابستان است.


3- برای سفر به گرجستان لاری ببریم یا دلار؟

پاسخ : اینکه در گرجستان و هر مقصد گردشگری دیگر، واحد پول رایج آن کشور هم به همراه داشته باشید خوب است اما توصیه می شود همواره تنها بخش کوچکی از پول خود را به لاری تبدیل کنید تا برای مواردی مانند رستوران و خرید با مشکلی مواجه نشوید.


4- برای سفر به گرجستان باید زبان گرجی بلد باشیم؟

پاسخ : مردم گرجستان بخصوص مردم محلی به زبان گرجی صحبت می کنند اما از طرفی هم بخاطر اینکه در گذشته، گرجستان بخشی از شوروی بوده، مردم گرجستان بخصوص محلی ها به زبان روسی هم تسلط دارند لذا خوب است پیش از سفر، با برخی از اصطلاحات رایج گرجی تسلط داشته باشید. لازم به ذکر است در شهرهای توریستی مانند تفلیس، برخی از مردم به زبان انگلیسی هم تسلط دارند.


نظرات کاربران
سمانه 2 مهر 98
4
میخواین برین گرجستان فقط در بازه ای که فستیوال پنیر برگزار میشه شرکت کنین. یکی از بهترین فستیوال های گرجستان به حساب میاد. این فستیوال نسبتاً قدیمیه ولی سال 2015 جنجال به پا کرد و جهانی شد بطوریکه از اون سال هرسال که برگزار میشه از جاهای مختلف جهان بهترین آشپزا میان و پنیرا و غذاهای مختلفی که در این فستیوال ارائه میشه رو مزه میکنن و امتیاز میدن. اگر میخواستین در این فستیوال شرکت کنین سعی کنین قبلش چیزی نخورده باشین تا انواع غذاها و پنیرهای لذیذی که اونجا ارائه میشه رو مزه کنین و در صرت باب میل بودن، ازشون خریداری کنین.
سعيد 2 شهریور 98
3
سلام.براي 9 شهريور تعداد 5 نفر .تفليس و باتومي تفليس هتل ATU و باتومي هتل ALIK .حداکثر قيمت 5 ميليون. يک اتاق دو تخته و يک اتاق سه تخته.چون از کرمان بايد بياييم.تا 7 شهريور اطلاع داده شود. باتشکر شماره تماس
شکور 29 خرداد 98
0
غذاهای گرجستانی رو خیلی دوس دارم. مزه و تنوع خوبی داره. به عنوان مثال
میشه صبح یک روز زیاد در گرجستان رو با خاچاپوری شروع کرد. یکجور نان پنیر کلاسیک بهش میگن که چند لایس و وسطش تخم مرغ هم میذارن. بسیار طعم لذیذی داره. یا میشه بجای خاچاپوری از پنیر گرجی استفاده کرد که بینظیره.
برای ناهار یک غذا با نام خورش قارچ دارن که با "خس سوکو" نوعی گیاه که روی تنه درخت ها وجود داره درست میکنن و یه مزه تندی هم داره پیشنهاد میشه. اگر هم این غذا رو با ترشی جونجولی میل کنین که خیلی هم عالی میشه.
برای شام هم خارچو با گومی هم گزینه خوبیه. یک نوع خورش گوشتی با ادویه های مختلف و مزه ای جالب که امتحان کردنش ضرر نداره.
کیانوش 21 خرداد 98
0
خیلی جالبه گرجستان یک نوع موسیقی محلی کُر داره بهش میگن فولک که این باعث شده موسیقی گرجی در سطح جهانی محبوب شه و حتی توجه یونسکو رو هم به خودش جلب کرده و موسیقی محلی گرجی رو تو فهرست میراث فرهنگی ملموس انسانی قرار داده. کلا موسیقی گرجی به پلی فونیک یالوگ و سوانتی تقسیم میشه که با توجه به چند بخشی بودن یا زمینه بم بودنشون تو نقاط شرقی و غربی گرجستان وجود دارن.
کیانوش 21 خرداد 98
2
کسایی که با تور گرجستان رفتن تفلیس میشه یکی یه هتل تو تفلیس معرفی کنه بهم کارکنانش فارسی هم بلند باشن یا حدقل مترجم داشته باشه هتلش.. ؟
رضوانه 13 خرداد 98
0
حقیقت داره که تور گرجستان بین گردشگرای کاهش چشمگیری داشته ؟ من تو یکی از سایت ها خوندم که علتش دیپورت و برخورداری سخت گیرانه با مسافراس بعضیام میگن به خاطر شیوع بیمای آنفولانزا یه همچین چیزی .. حالا اینا واقعیته یا نه شایعه س ؟
آرزو 4 خرداد 98
4
سلام تور گرجستان فقط واسه شهر های تفلیس و باتومی دارید ؟
بهار 30 اردیبهشت 98
4
سلام یه سوال داشتم، میخواستم بدونم تور گرجستان به صورت ترکیبی هم ارائه میشه؟
روژین 30 دی 97
0
ترلان اگر می خوای بری تور گرجستان دلار ببر هم خریدنش راحت تره هم این که چنج می کنی اونجا مشکلی نداره که
ترلان شبپره 19 دی 97
2
آقا کسی میدونه برای سفر با تور گرجستان لاری ببریم بهتره یا دلار؟
نازیلا 30 آبان 97
1
تور گرجستان هوایی برای تاریخ 3 به 6 دی می خوام ممنون میشم اگر یه پیشنهاد و قیمت خوب بهم اعلام کنید
مهرناز 9 آبان 97
1
سلام
دوستان کسی با آژانس آرانا پرواز سفر رفته؟
ساغر 18 مهر 97
4
تور گرجستان زمینی هم داره درسته ؟ برای آبان ماه سه شب چقدر در میاد ؟
محمد حسن 8 مهر 97
3
خانواده برادر من پارسال تابستون با تور گرجستان رفتن به این کشور زیبا.
سمیه 3 مهر 97
1
من قصد دارم برای سال آینده با تور گرجستان برم سفر.
فاعقه 19 شهریور 97
3
من قصد دارم برای تعطیلات هفته بعد با تور گرجستان برم به این کشور زیبا.
مهدی محمدی 29 مرداد 97
4
من به همراه دوستم ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ به گرجستان رفتیم لازم دانستم تجربیات خودم را به هموطنانم بدهم تو را به خدا به این کشور نرید مردمش ادمهای کلاه بردار و پستی هستند از راننده تاکسی اش گرفته تا... من با دوستم رفتم دیسکو وقتی خواستیم بیایم بیرون صورت حساب اوردند ۱۲۰۰لاری هیچ چی هم نخوردیم وقتی اعتراض
پیمان 23 مرداد 97
0
تور گرجستان زمینی هم داره؟
محمدعلی فراهانی 23 مرداد 97
2
سلام آیا گرجستان نیاز به ویزا دارد؟ با تشکر
ماریا 31 تیر 97
4
چرا قیمتها تو اواسط مرداد بالا رفته ؟؟ خبر خاصی تفلیس هست؟
ابوذر ابراهیمی 31 تیر 97
4
سلام.آیا گرجستان نیاز به ویزا دارد؟ هزینه ویزا چقدره؟ کدوم کشورها نیاز به ویزا نداره؟از ایران چه خوراکی هایی میشه برد گرجستان فروخت؟ آیا مثل گذشته پسته ایرانو میخرن؟
فرزانه 28 تیر 97
0
من و پدرم پارسال با تور گرجستان رفته بودیم سفر و خیلی بهمون خوش گذشت.
رضا خانی 27 تیر 97
2
سلام تور تفلیس وباتومی میخوام برای یک شهریور 97 . قیمت چنده یک هفته . هوایی
جمالزاده 23 تیر 97
1
تور گرجستان لحظه آخری هم دارید که قیمت مناسب و آفری باشه برای 4 نفر می خوام
لیلا 19 تیر 97
3
ممنون از مطالب مفید سابتتون در رابطه با تور گرجستان
mahsa 13 تیر 97
3
تور گرجستان بی نظیر بود حتمت برید.
لیما 12 تیر 97
2
سلام ممنونم از محتوا بسیار پربارتون بسیار مفید بود. من قصد دارم آخر تابستون با تور گرجستان به این شهر زیبا سفر کنم قطعا با اطلاعاتی که شما در اختیارم گذاشتین خیلی سفر خوبی رو میتونم تجربه کنم
نیما 9 تیر 97
3
من قصد سفر با تور گرجستان رو دارم اما نمیدونم تابستون برای سفر به این کشور مناسبه یا نه
محمد‌جان 1 تیر 97
2
با سواری یا زمینی هم تور داریدبرای گرجستان
حمید حمیدی 23 خرداد 97
2
دوستان توجه کنید
اگه رفتین باتومی اصلا و اصلا وارد دیسکو استار و اینفرنو نشید که کلاهبردارن و جیباتون رو خالی میکنن.
و ایرانی ان.
به دو لیدر هم به اسم سینا و سعید اعتماد نکنین.
خیلی مواظب باشین
مهدی موذن 15 خرداد 97
0
سلام خسته نباشید.میشه با ماشین شخصی خودمان بریم گرجستان؟ و شما هتل برامون رزرو میکنید؟ باتشکر
نازی 7 خرداد 97
0
غذاهای گرجی هم خوبن هم بدن. بستگی به رستورانی که میرین داره. متسفانه غذاهای گوشتیشون مثل کباب درصد بالایی رو پیاز تشکیل میده هرچند شیشلیک همچنان یکی از پرطرفدارترین غذاهای گرجستانه.
غذاهای محلی مثل متسوادی، چاشوشولی و چاناخی از غذاهای معروف گرجی هستن.
فرهاد محمدی 8 اردیبهشت 97
1
کشور عالیو زیبایی هست مخصوط باتومی حتما دیدن کنید از پارک ساحلی و دولفینا ودیدن کلاب های شبانه
محسن حسینی 26 اسفند 96
0
عالی
ابراهیم 25 اسفند 96
1
سلام، من ۲ عدد بلیط ۱۰۰ دلاری کنسرت ابی در تفلیس ۵ فروردین دارم، متاسفانه به دلایلی نمیتونم برم، لطفا اگر کسی بلیط میخواد بهم پیام بده، با قیمت مناسب میفروشم
پیروز پیام 13 اسفند 96
1
باسلام میخواستم بدونم هتل پولو تو تفلیس استخر داره یا نه ممنون میشم جواب بدید
عبدالرضا مصلی 21 مرداد 96
0
برای ۱۸ شهریور تور میخواستم به تفلیس آیا دارید ؟
Sousis 18 مرداد 96
2
سلام خیلی کشور عالی هست ولی مناسفانه ما نتونستیم بریم😂😂
متین کاشانی 14 مرداد 96
1
یه هتل خوب که تفریحات خوبی داشته باشه میشه معرفی کنید.چطور از تور لحظه اخری لاخبر بشیم
مرجان س 11 مرداد 96
3
پارک آستارا یک مجموعه بی نظیر در تفلیسه که بهترین خاطره سفر به این شهر رو برام رقم زد. یک مجموعه بزرگ و بی نظیر که روی تپه ای قرار داره که چشم اندازه زیبایی هم از شهر ارائه میده. این مجموعه کلی رستوران و کافی شاپ قرار داره.
از تفریحاتش هم بگم میشه که زمین تیراندازی، سینای 7 بعدی و سالن تئاتر و پینگ پنگ اشاره کرد. ولی جذاب ترین قسمتش بخش کارتینشگه. یه زمین بزرگ که برای کودک و بزرگسال ماشین داره و تو اون منطقه کوهستانی میتونین کارتینگ هیجان انگیزی رو تجربه کنین
الناز احمدی 23 تیر 96
1
با دوستان رفته بودیم تفلیس که خیلی خوش گذشت. برای خرید کردن دنبال مراکز خرید مختلف شهر بودیم که بهمون گفتن برین خیابان پکینی. رسیدیم به خیابان پکینی دیدیم پکینی یه خیابون بزرگه که دو طرفش کلی فروشگاه داره که هم جنسای تقلبی و ارزون میشه پیدا کرد به عنوان سوغاتی و هم چیزهای گرون و لوکس چون خفن ترین برندهای خارجی هم تو این خیابون شعبه دارن. در ضمن لابلای فروشگاه ها کلی رستوران و فست فود وجود داره که خداوکیلی غذاهاشون باکیفیت بودن و نسبت به قیمتشون واقعا میارزیدن.
نسيم هوري 21 تیر 96
4
متاسفانه یک بار تفلیس رو 5 روزه رفتم و از بابت هزینه ای که کردم پشیمونم. تفلیس نهایت 3 روز زمان میخواد تا از جاهای معروف و خوبشض بازدید کنید، چنتا تفریح و یک خرید. بیشتر از 3 روز فقط حوصلتون سر میره.
کامران 16 تیر 96
1
به شخصه هرچی خرید زیاد داشته باشم بخصوص اگر گرون باشه میرم گرجستان. مراکز خریدش همه چی داره و برچسب قیمتیش هم علاوه بر تخفیف، میشه چونه هم زد مخصوصا در خرده فروشیاش. کلا خرید در گرجستان خیلی به صرفه تره.
m.gooli 10 تیر 96
3
اگر عاشق جاهای تاریخی و کلیسا هستین برین گرجستان وگرنه غیر از اینا چیز خاصی نداره برای دیدن مگر اینکه هدفتون آب و هوا، فرهنگ، غذاهای محلی و صنایع دستی گرجستان باشه.
سجاد 23 خرداد 96
0
همه گرجستان رو با شهرهای تفلیس و باتومی میشناسن. ولی شهرهای دیگری هم هستن که حتی خیلی زیباتر و جالب تر از تفلیس و باتومین.
پیشنهاد میکنم اگر خواستین برین گرجستان از شهرهای دیگرش مثل ساوانا که شهر ساحلی هست و در میان عروس و داماد ها بخاطر چشم انداز زیبا و رستوران های خیلی خوبش محبوبه هم بازدید کنید.
مهدی 21 خرداد 96
3
برای خرید در گرجستان بهترین مرکز خرید که همه چی تموم باشه مرکز خرید تفلیس ماله. ئلی اگر به دنبال سوغاتی و صنایع دستی و چیزای سنتی گرجی هستین، درای بریج مارکت بهترین گزینس. یه مرکز خرید سنتی و قدیمی که فقط صنایع دستی میفروشه.
الناز 19 خرداد 96
3
5باری میشه به گرجستان و شهرهای باحالش سفر کردم ولی میخوام یه نکته ای رو بهتون بگم.
اگر میخواین به گرجستان سفر کنین بدونین که گرجستان هم بخاطر موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هواییش هم روزای سرد و برفی و بارانی داره و هم روزای گرم.
فصل بهار مثله ایران بهترین فصل سفر به گرجستانه چون هوا معمولیه نه اونقدر سرد و نه اونقدر گرم ولی اواخر بهار شاید بارون بباره.
کلا شرایط آب و هوایی گرجستان تا حدود زیادی مثل ایرانه.
محسن اعلائی 16 خرداد 96
1
دوستانی که میخوان برن گرجستان اگر روزی رفتین تفلیس حتما سری به رستوران لولیتا بزنین. این رستوران از رستوران های باحال شهره که خیلی محیط جذابی داره. دوتا قسمت داره رستوران که یکیش باغ طوریه، روبازه و مناسب دونفره هاس هرچند ما به صورت گله ای رفتیم. یک قسمت هم داره تالار طوره و بالای رستورانه. اینجا قسمتیه که میشه گفت وی ای پیه. هم محیطش لوکس تره هم اکثر موقع ها موسیقی زنده هم دارن که باید هزینه جداگانه ای برای اون بدین. غذاهاشم خیلی خوب بودن ولی قیمتشون یکم بالا بود که میگفتن کیفییمون درعوض خوبه و اینا. خلاصه که تجربه خوبی بود پیشنهاد میکنم حتما برین.
مهدی محمدی 15 خرداد 96
1
با تجربه ای که من از سفر به گرجستان دارم به نظرم اگر شما هم روزی به این کشور سفر کردین بجای اینکه پولتونو خرج غذاها و رستوران های گرجی کنین صرف سوغاتی ها و صنایع دستی گرجستان کنین.
تنوع صنایع دستی بسیار بالاس و خیلی چیزهای کوچک و بزرگ و بسیار شکیل با قیمت های مناسب وجود داره که بهترین گزینه هم برای سوغاتی به حساب میان.
کریم حسینی 8 خرداد 96
3
اینکه گرجستان به سبک های موسیقی و کلاً به موسیقی شهرت داره شکی نیست. ولی وقتی این موضوع براتون اثبات میشه که در جشنواره جم فست شرکت کنین. از نظر خیلی ها بهترین فستیوال گرجستانه که معمولاً اواسط مرداد برگزار میشه. در کنار دی جی های گرجی، برخی از معروف ترین دی جی های دنیا هم در این فستویال برنامه اجرا میکنن که خیلی خوش میگذره.
محمد 8 خرداد 96
2
فرهنگ و آداب و رسوم گرجی ها خیلی خوبه. حتما یکبار قبل از اینکه به این کشور سفر کنین اطلاعاتی راجع به فرهنگشون داشته باشین چرا که فرهنگشون در عین جالب بودن ممکنه در صورت رعایت نکردن عواقب بدی هم داشته باشه
شهره رهبر 7 خرداد 96
4
دوستان عزیز به هیچ وجه اگر رفتین گرجستان پارک آب آکوا پارک که در شهر تفلیس هست رو نرین. نمیدونم اونموقع اینطوری بود یا کلا اینطوریه ولی خیلی محیط کثیف و عجیبی داشت. شاید من خیلی حساسم ولی اگر با این موضوع اوکی هستین واقعا پارک آبی هیجان انگیزی و جالبی بود.
سارا علیزاده 6 اردیبهشت 96
1
هتل بیلتمور بهترین هتل گرجستانه. در واقع یه آسمان خراشه که در بخش قفقاز قرار داره و یه هتل همه چی تمومه. بهترین ویو رو ارائه میده. بهترین خدمات و امکانات رو داره. از استخر و سوناش تا اتاق های لوکس و بی نظیر.
فقط تنها مشکلی که هتل بیلتمور داره قیمتشه که نزدیک به 600 دلار برای هرشب اقامت باید پرداخت کنین که یکم زیاده ولی درکل هتل خوبیه.
ادمین 6 اردیبهشت 96
0
باید توی گوش به زنگ سفر عضو بشید.
شبنم 31 فروردین 96
0
تفلیس دشت های زیبایی داره برای همین خیلی ها میرن پاراگلایدینگ و این چیزا که طبیعت زیبای شهر رو ببینن. اما اگر حوصله این چیزا رو ندارین میتونین برین تله کابین. تله کابین Aerial محبوب ترین تله کابین تفلیسه که اکثر وقتا هم شلوغه.
این تله کابین سمت چپ رودخانه متخی قرار داره و اگر خواستین ازش استفاده کنین خوبه که بدونین هزینه بلیطش هم ارزونه و 5 لاریه. هم یه تفریح باحالیه. هم منظره زیبایی رو میبینین و هم میتونین برین تو ایستگاه هاش غذا و نوشدینی بخورین.
پدرام 6 اردیبهشت 96
3
گرجستان یا "ساکارتول" به انگلیسی میشه Sakartvelo واقعا کشور خاص و عجیبیه. اولین نژاد انسان نما روی زمین که نزدیک به یک میلیون و هشتصد هزار سال پیش میشه در این کشور زندگی میکردن.
اگر از علاقه مندان به موسیقی هستین گرجستان میتونه یکی از بهترین مقصدها باشه چون نزدیک به 60 زبان موسیقی در گرجستان وجود داره. توصیه میشه حتما در جشنواره موسیقی الکترونیک جم که در تاریخ 9 تا 12 آگوست برگزار میشه شرکت کنین.
آرمان 5 اردیبهشت 96
0
امکان خرید تور ها به صورت اقساطی هم وجود داره؟
ادمین 5 اردیبهشت 96
0
خیر
پانیذ 5 اردیبهشت 96
1
گرجستان جز کشور هایی هست که حمل و نقل با وسایل عمومی در اون خیلی کمه به خاطر همین کل خیابوناشون سنگ فرشه و همه با دوچرخه این ور و اون ور میرن
ساغر کبیری 5 اردیبهشت 96
5
به شخصه گرجستان رو حال نمیکنم با تور برم. انقدر کلیسا و صومعه سرا و جاهای دیدنی داره یبار با تور رفتم همش بردن این کلیسا اون کلیسا. تهش دوتا شهربازی بردن و یجای دیدنی که منظره زیبایی داشت. تازه کلی هم هزینه تورم شد.
ولی وقتی بدون تور سفر کنین تهش میرین دوتا کلیسای تاریخی خفن مثل صومعه جواری و کلیسای گرگتی میبینین بقیه روزها رو توی تفریحات گرجستان سپری میکنین. تفلیس شهربازی و پارک آبی خفنی داره که خیلی لذت بخشه. رستوران ها و غذاهای محلی جالبشون هم که جای خودشونو دارن. ولی کلیسای جواری رو حتما ببینین چون اون منطقه پایتخت سابق گرجستان بوده و معماری قرون وسطایی باحالی اونجا هس.
امیر علی 5 اردیبهشت 96
1
تجربه یه سفر خانوادگی عالی به گرجستان داشتم، از کلیسا های سیونی، کاشوتی، متخی، اسمیندا سامبا حتما دیدن کنید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر