لحظه آخر
آخرین ها
آکواریوم اصفهان + جاهای دیدنی اطراف آن

با اولین تونل آکواریوم ایران آشنایی دارید؟ اولین تونل آکواریوم کشور ایران در اصفهان ساخته شده است.

اختلاف ساعت ایران و روسیه + ساعت لحظه ای روسیه

اختلاف ساعت ایران و روسیه تنها برای افرادی که قصد سفر دارند مورد‌نیاز نیست بلکه افرادی که جلسات کاری و تحصیلی غیر حضوری دارند، مورد نیاز می باشد.

راهنمای سفر به خرمشهر | عکس + آدرس

خرمشهر از شهرهای جنوبی استان خوزستان می‌باشد که به عنوان نماد مقاومت کشور ایران شناخته شده است. در هر گوشه از این شهر، آثاری دیدنی و ارزشمند مشاهده می‌شود.

موج های آبی مشهد + آدرس و نحوه تهیه بلیت

سرزمین موج های آبی مشهد یکی از هیجان انگیز‌ترین پارک های آبی در ایران است که یکی از مهمترین مقاصد مسافران در سفر به مشهد می‌باشد. این پارک آبی در سال 1386 در قاسم‌آباد مشهد افتتاح شد.

استکهلم، پایتخت سوئد + آب و هوا + جاذبه های گردشگری

شهر استکهلم که پایتخت سوئد محسوب می شود یکی از مقاصد گردشگری محسوب می شود که در کنار زیبایی، ویژگی هایی را هم برای شهروندان در نظر گرفته است.

پرچم روسیه | تاریخچه + عکس

پرچم هر کشور نماد فرهنگ و تمدن آن کشور است. کشور روسیه با وسعتی برابر با 17075400 کیلومتر مربع ، به عنوان پهناورترین کشور جهان شناخته شده است. این کشور در شمال اوراسیا، آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع شده و با دریاهای کاسپی، سیاه، بالتیک، اقیانوس آرام شمالی و اقیانوش منجمد شمالی مرز آبی دارد. برای آشنایی بیشتر کافیست مقاله معرفی کشور روسیه رو مطالعه کنید.

تاریخچه پرچم ایتالیا + معنا و تفسیر

پرچم ایتالیا که به پرچم سه رنگ هم شناخته می شود دارای قدمت غنی است که دارای تغییراتی در طی این چندین قرن داشته است.

مرکز خرید ایکیا استانبول

برند «ایکیا | ikea» یکی دیگر از شعبه‌های مرکز خرید ایکیا، در شهر زیبا و گردشگری استانبول در کشور ترکیه می‌باشد.

معرفی ایرلند + جاذبه های دیدنی + آب و هوا

کشور ایرلند یکی از جاذبه های دیدنی جهان محسوب می شود که بر روی جزیره واقع شده است. همچنین این جزیره به عنوان دومین جزیره پرجمعیت شناخته می شود.

ساعت جهانی UTC | ساعت هماهنگ جهانی آنلاین

مشاهده ساعت آنلاین جهانی، ساعت جهانی UTC در سایت لحظه آخر. اختلاف ساعت ایران با سایر کشور های جهان را مشاهده کنید.

دریاچه نمک حوض سلطان، بزرگترین آیینه طبیعی دنیا

دریاچه نمک حوض سلطان یکی از جاذبه های طبیعی و بکر ایران است ک بزرگترین آیینه طبیعی ایران مشهور است. در طول سال با توجه به میزان ورود آب و میزان بارندگی وسعت و شکل آن تغییر میکند

اختلاف ساعت ایران و گرجستان

اختلاف ساعت گرجستان و ایران حدود نیم ساعت است. به طور مثال اگر ساعت شما الان دوازده را نشان دهد، فرد دیگری در کشور گرجستان همین لحظه به ساعت خود نگاه کند، ساعت، عدد یازده و سی دقیقه را نشان می‌دهد.