مراکز خرید وارنا

📅 بروزرسانی : ۹ مهر ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 566
گراند مال
مال وارنا
Pfohe مال وارنا
دیگر مراکز خرید

وارنای بلغارستان که یکی از مهم ترین شهرهای توریستی بلغارستان محسوب می شود، دارای مراکز خرید جذاب و با کیفیتی است که اگر با تور بلغارستان به این شهر سفر کرده اید، می توانید به آن ها مراجعه کرده و از خرید خود لذت ببرید. در مراکز خرید وارنا بلغارستان، می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و برندهای معتبر تهیه نمایید. کشور بلغارستان به عنوان یک کشور اروپایی، میزبان برندهای مختلفی از سراسر جهان است تا بتواند سلیقه‌های مختلف را پوشش دهد.

مرکز خرید وارنا
 

مرکز خرید گراند مال وارنا 

گراند مال یکی از بزرگ ترین مراکز خرید وارنا به شمار می رود که در سال 2010 افتتاح گردید که در مرکز شهر وارنا و نزدیک به ایستگاه اتوبوس مرکزی ساخته شده است از این رو مسافران تور وارنا می توانند خودشان را به راحتی به وسیله ی اتوبوس به این مرکز خرید برسانند. به طور کلی این مجموعه 150 هزار متر مربع  زیر بنا دارد که 50 هزار متر مربع آن را برای مغازه ها در نظر گرفته اند که می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و برندهای معتبر تهیه نمایید. این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 الی 10 شب باز و پارکینگ رایگان هم دارد.

مرکز خرید گراند مال وارنا 
 

مرکز خرید مال وارنا 

این مرکز خرید در سال 2008 در شهر وارنا به مدت دو سال ساخته شد که دارای 150 مغازه مختلف می باشد که تنوع اجناسش به قدری بالاست از نظر توریست ها یکی از بهترین مراکز خرید وارنا می باشد. در اصل این مرکز خرید از گراند مال قدیمی تر می باشد و دارای امکاناتی نظیر سینما ، زمین بازی ، سوپر مارکت و انواع مغاره نیز می باشد.

سفر به کشور سرسبز اروپایی با جاذبه‌های دیدنی و سواحل جذاب!

 

مرکز خرید مال وارنا 
 

مرکز خرید Pfohe مال وارنا

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین های مد روز است ما به شما این مرکز خرید را پیشنهاد می کنیم مطمئن باشید از این مرکز خرید دست خالی بیرون نخواهید آمد. موقعیت قرارگیری این مرکز خرید به دلیل دسترسی‌های آسانش رفت و آمد را برای مسافران تور بلغارستان راحت کرده است از این معتقدند یکی از بهترین مراکز خرید وارنا می باشد.

مرکز خرید Pfohe مال وارنا

 

چه مراکز خرید دیگری در بلغارستان وجود دارد؟

کشور بلغارستان به عنوان یک کشور اروپایی، میزبان برندهای مختلفی از سراسر جهان است تا بتواند سلیقه‌های مختلف را پوشش دهد. از جمله مراکز خرید دیگری که در پایتخت بلغارستان شهر صوفیه وجود دارد، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
  • مرکز خرید پارادایز سنتر 
  • مرکز خرید سردیکا سنتر 
  • مرکز خرید THE MALL
  • مرکز خرید MALL OF SOFIA 
  • مرکز خرید صوفیه رینگ مال 
  • مرکز خرید BULGARIA MALL

همه چیز در مورد وارنا - دین، مذهب، سواحل زیبای وارنا همه و همه را در این مقاله جذاب بخوانید!

گزارش مشکل

سوالات متداول معرفی کامل مراکز خرید وارنا + نحوه دسترسی و آدرس

مرکز خرید گراند مال وارنا!

مرکز خرید مال وارنا!

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22167-%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مراکز خرید وارنا