امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مراکز خرید وارنا

مراکز خرید وارنا

وارنا یکی از بزرگ ترین شهر ها در سواحل دریای سیاه بلغارستان به شمار می رود که با توجه به موقعیت جغرافیایش گردشگران زیادی را به سمت خود کشانده است.در این شهر جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین تفریحگاه های متعددی ساخته اند.در این قسمت از لحظه آخر مسافران عزیز را با تعدادی مراکز خرید وارنا بیش تر آشنا خواهیم کرد.مرکز خرید گراند مال وارنا 
گراند مال یکی از بزرگ ترین مراکز خرید وارنا به شمار می رود که در سال 2010 افتتاح گردید که در مرکز شهر وارنا و نزدیک به ایستگاه اتوبوس مرکزی ساخته شده است از این رو مسافران تور وارنا می توانند خودشان را به راحتی به وسیله ی اتوبوس به این مرکز خرید برسانند.
به طور کلی این مجموعه 150 هزار متر مربع  زیر بنا دارد که 50 هزار متر مربع آن را برای مغازه ها در نظر گرفته اند که می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و برند های معتبر تهیه نمایید.
این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 الی 10 شب باز و پارکینگ رایگان هم دارد.مرکز خرید مال وارنا 
این مرکز خرید در سال 2008 در شهر وارنا به مدت دو سال ساخته شد که دارای 150 مغازه مختلف می باشد که تنوع اجناسش به قدری بالاست از نظر توریست ها یکی از بهترین مراکز خرید وارنا می باشد. در اصل این مرکز خرید از گراند مال قدیمی تر می باشد و دارای امکاناتی نظیر سینما ، زمین بازی ، سوپر مارکت و انواع مغاره نیز می باشد.مرکز خرید Pfohe  مال وارنا
اگر از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین های مد روز است ما به شما این مرکز خرید را پیشنهاد می کنیم مطمئن باشید از این مرکز خرید دست خالی بیرون نخواهید آمد.
موقعیت قرارگیری این مرکز خرید به دلیل دسترسی های آسانش رفت و آمد را برای مسافران تور بلغارستان راحت کرده است از این معتقدند یکی از بهترین مراکز خرید وارنا می باشد.

درج نظر