Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 7026 کاربران به تور کیش
تور کیش مهر
3
چابهار - وارش
14 مهر - 17 مهر
ره بال آسمان
7,450,000
کیش 14 مهر
3
سلام ایر - کیش ایر
14 مهر - 17 مهر
آرانا پرواز
3,600,000
تور کیش 13 و 14 و 15 مهر اقساطی
3
فلای پرشیا - فلای پرشیا
13 مهر - 18 مهر
آرشین پرواز
3,525,000
تور کیش مهر اقساطی
3
فلای پرشیا - فلای پرشیا
11 مهر - 19 مهر
قصر شایان
3,390,000
تور کیش مهر اقساطی
3
ساها - ماهان
13 مهر - 16 مهر
گردشگر زمان
3,670,000
تور کیش از اصفهان مهر اقساطی
3
کیش ایر - کیش ایر
16 مهر - 22 مهر
ندا پرواز
3,050,000
تور کیش پاییز اقساطی
5
اروان - فلای پرشیا
13 مهر - 23 مهر
آرشین پرواز
4,600,000
تور کیش مهر اقساطی
3
کیش ایر - زاگرس
14 مهر - 24 مهر
آرشین پرواز
3,390,000
تور کیش 14 و 16 و 21 مهر
3
زاگرس - کیش ایر
14 مهر - 24 مهر
سرزمین آریایی
3,525,000
تور کیش مهر اقساطی
4
اروان - فلای پرشیا
11 مهر - 19 مهر
آرشین پرواز
3,690,000
تور کیش پاییز اقساطی
2
ساها - کیش ایر
14 مهر - 16 مهر
فرجام پرواز
3,240,000
تور کیش 12 مهر
3
ماهان - ماهان
12 مهر - 15 مهر
آرانا پرواز
4,400,000
تور کیش پاییز اقساطی
4
کیش ایر - ایران ایرتور
11 مهر - 20 مهر
قصر شایان
3,690,000
تور کیش مهر
3
ساها - فلای پرشیا
14 مهر - 17 مهر
فرجام پرواز
3,390,000
تور کیش 12 و 14 و 15 مهر اقساطی
4
کیش ایر - کیش ایر
12 مهر - 19 مهر
ندا پرواز
3,700,000
تور کیش ویژه هتل های 5 ستاره اقساطی
3
کیش ایر - کیش ایر
12 مهر - 17 مهر
ندا پرواز
5,275,000
تور کیش پاییز
3
کیش ایر - قشم ایر
14 مهر - 24 مهر
آتوسا پرواز پارس
3,550,000
تور کیش مهر
3
کاسپین - فلای پرشیا
14 مهر - 19 مهر
برکه سفر البرز
3,960,000
تور کیش 10 و 12 و 14 مهر اقساطی
3
زاگرس - زاگرس
10 مهر - 17 مهر
ندا پرواز
3,525,000
تور کیش مهر اقساطی
2
چابهار - اروان
14 مهر - 16 مهر
گردشگر زمان
3,420,000
تور کیش پاییز
3
وارش - زاگرس
13 مهر - 21 مهر
زود سفر رنگارنگ
3,600,000
تور کیش 18 و 19 و 26 مهر
3
کیش ایر - زاگرس
18 مهر - 29 مهر
سرزمین آریایی
3,875,000
تور کیش از شیراز هتل های 5 ستاره
2
فلای پرشیا - فلای پرشیا
14 مهر - 16 مهر
فرجام پرواز
3,030,000

کیش، جزیره‌ای زیبا در خلیج فارس بوده که با نام نگین خلیج فارس شناخته می‌شود. این جزیره هر ساله میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب می‌کند. در سفر با تور کیش، شما می‌توانید تفریحات مختلفی را امتحان کنید و از دریا و ساحل زیبای آن لذت ببرید. کیش دارای جاذبه‌های زیادی است که می‌توانید خاطرات بیاد ماندنی را ساخته و از آن‌ها لذت ببرید. می‌توانید در کنار کشتی یونانی، غروب خورشید فوق‌العاده‌ای را تماشا کنید و در شهر باستانی حریره به دنیای گذشته سفر کنید. همچنین، غذاهای محلی مثل مضروبه و مرگوگ را امتحان کنید که طعم بی‌نظیری دارند. کیش دارای رستوران‌های خوب و هتل‌های لوکس است. ترکیب دریا و ساحل، به همراه طلوع و غروب خورشید، تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد. بهترین سفر زندگیتان ممکن است سفر به جزیره زیبا کیش باشد. اگر قصد سفر به کیش را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر، با لحظه آخر همراه باشید.

تور کیش

قبل از سفر به کیش این نکات را رعایت کنید

 • بهترین لباس برای سفر به جزیره کیش، لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و نخی است. این لباس‌ها جای کمتری در چمدان شما را اشغال می‌کنند و بهترین انتخاب برای آب‌و‌هوای گرم جزیره هستند. همچنین، حتما از کرم ضدآفتاب استفاده کنید تا پوستتان در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت شود.

 • اگر شما دوست دارید در دریا شنا کنید، لباس شنا و مایو هم بردارید. در جزیره کیش، پلاژ هایی برای شنای بانوان و آقایان وجود دارد و شما می‌توانید از شنا در دریای زیبای کیش لذت ببرید.

 • مردم کیش بسیار خونگرم و مهربان هستند، پس در برخورد با آن‌ها احترام و صمیمیت نشان دهید.

 • اگر قصد سفر به کیش در فصل تابستان را دارید، تصمیم مناسبی گرفته‌اید؛ چرا که جزیره در این فصل خلوت‌تر و قیمت‌ها کمی ارزان‌تر است. همچنین، تمام مراکز خرید و تفریحی دارای کولر گازی هستند که راحتی تحمل گرما را برای شما به همراه می‌آورند.

 • در بازدید از اماکن تاریخی در کیش، حتما مثل یک گردشگر حرفه‌ای عمل کنید و با احترام و مراقبت به بازدید از مکان‌های تاریخی بپردازید تا به آن‌ها آسیب نرسد.

تور کیش از تهران و سایر شهرستان ها

پکیج‌های مسافرتی کیش از شهرهای مختلف ایران، از جمله مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، یزد، کرمانشاه، بندرعباس، کرمان، اهواز، بوشهر، گرگان، کاشان، سنندج، ارومیه، ساری، همدان و دیگر شهرها برگزار می‌شود. اگر در یکی از این شهرها زندگی می‌کنید، می‌توانید از شهر خود پرواز مستقیم به کیش داشته باشید و یا به نزدیکترین شهری که پرواز کیش از آنجا برگزار می‌شود، برسید و از آنجا به نگین خلیج فارس بروید. تعداد برگزاری پرواز از تهران به کیش معمولا  بیشتر از سایر شهرستان های ایران است و همین موضوع باعث شده تا اغلب افراد تهران را به عنوان مبدا سفر، برای برنامه ریزی سفر خود انتخاب کنند.

 مبدا و مقصد پرواز مدت زمان سفر 

تهران - کیش 105 دقیقه (1 ساعت و 45 دقیقه) 
مشهد - کیش115 دقیقه (1 ساعت و 55 دقیقه)
اصفهان - کیش90 دقیقه (1 ساعت و 30 دقیقه)
ساری - کیش115 دقیقه (1 ساعت و 55 دقیقه)
تبریز - کیش140 دقیقه (2 ساعت و 20 دقیقه)

مهم ترین کارهایی که در کیش باید تجربه کنید

 • در سفر به جزیره کیش، ورزش‌ها و تفریحات آبی، بخشی جذاب و به یادماندنی از تجربه‌تان خواهند بود. اگر به انجام این ورزش‌ها علاقه دارید، به شما توصیه می‌شود که شاتل، اسکوتر زیر دریایی، غواصی و پاراسل را تجربه کنید. هر کدام از این فعالیت‌ها تجربه‌های منحصر به فردی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

 • در ضمن، اگر به دنبال تجربه‌کردن غذاهای محلی هستید، حتماً این سه غذا را امتحان کنید:

 1. سمک مشوی: این ماهی سرخ شده جنوبی بسیار خوشمزه است و مردم محلی کیش آن را به روش‌های متعددی طبخ می‌کنند.

 2. مضروبه: این غذا از ماهی به همراه سبزیجات تازه و سیر تهیه می‌شود و طعم خاصی دارد.

 3. رگوگ (مرقوق): خورشت معروفی که مردم محلی کیش با طراوت سبزیجات و ماهی تهیه می‌کنند و طعم بی‌نظیری دارد.

 • اگر دوست دارید در دل خلیج فارس سفری جذاب داشته باشید و از دور زدن دریا لذت ببرید، کشتی‌های تفریحی گزینه‌ای بسیار مناسب برای شما هستند. در این کشتی‌ها، شما می‌توانید اوقات خوشی را سپری کنید و از برنامه‌های جذاب آن‌ها لذت ببرید. علاوه بر این، تجربه‌ای خاص از دور زدن دریا و شنا کردن در آب‌های خلیج فارس را به دست خواهید آورد. این تجربه به شما امکان می‌دهد تا از زیبایی‌های زیر آب و دنیای زنده‌ی دریایی لذت ببرید و لحظاتی خاص را با خانواده یا دوستان خود بسازید.

با سفر به کیش از تهران و شهرهای دیگر، تجربه‌ای جالب و فراموش‌نشدنی خواهید داشت. بنابراین به سرعت برنامه سفر خود را بچینید و به این جزیره زیبا سفر کنید.

مهم ترین کارهایی که در کیش باید تجربه کنید

چرا تور کیش لحظه آخر

خرید پکیج سفر به کیش از لحظه آخر یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مسافرینی است که به دنبال تهیه تورهای مقرون به صرفه و اقتصادی برای سفر به نگین خلیج فارس هستند. لحظه آخر همواره تلاش نموده تا بتواند با ارائه تورهای متنوع کیش، درخواست تمامی سلیقه‌ها را پوشش دهد؛ قدمت و اعتباری که لحظه آخر دارد، بیش از 10 سال است که همین امر می‌تواند به مسافرین کیش تضمین دهد که باکیفیت‌ترین برنامه سفری کیش را تهیه نمایند. کنترل لحظه‌ای کارشناسان لحظه آخر بر روی قیمت باعث شده تا مسافرین خیالشان از بابت هزینه ارائه شده در صفحه تور کیش لحظه آخر با هزینه رزرو از آژانس‌های مسافرتی یا گردشگری راحت باشد.

تهیه و رزرو تور از لحظه آخر چه مزیتی برای مسافرین دارد:

 • ارائه تورهای متنوع با خدمات و ویژگی های متفاوت
 • ارائه قیمت ها و تخفیفات مناسب با بودجه شما
 • انتخاب بهترین و اقتصادی‌ترین هتل‌ها جهت اقامت مسافرین
 • مشاوره رایگان و خرید آنلاین تور در هر ساعت
 • تیم پشتیبانی 24 ساعته خانواده لحظه آخر
 • ترنسفر فرودگاهی رایگان

چرا تور کیش لحظه آخر

بهترین زمان سفر برای سفر به کیش چه موقع است؟

کیش و دیگر جزایر خلیج فارس در مناطق گرم ایران قرار دارند و در اکثر ایام سال هوا در این مناطق بسیار گرم است. بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش دو فصل پاییز و زمستان است. هوای کیش در این دو فصل و به ویژه در ماه‌های آذر، دی، بهمن و اسفند بسیار مطبوع و خنک بوده که برای گردشگران بسیار دلچسب است. بسیاری از مسافران، این دو فصل را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند تا از آب‌و‌هوای فوق‌العاده خوشایند آن بهره‌برند. اما باید در نظر داشته باشید که به دلیل شرایط مساعد آب‌و‌هوایی، جزیره کیش در این دو فصل شلوغ و پر از گردشگر است. همچنین به دلیل حراج‌های فصلی در بهار و زمستان، بلیت‌های پروازی و هزینه اقامتگاه‌ها ممکن است اندکی گران‌تر باشد.

نکته مهم این است که در اوایل بهار نیز هوای کیش خنک است و علاوه‌بر آن، زیبایی این فصل، جذابیت جزیره را چند برابر می‌کند. بنابراین اگر تصمیم دارید که در اوایل بهار به کیش سفر کنید، این تصمیم صحیحی است. در این زمان، هزینه‌ها نیز ممکن است کمتر از فصل پرفروش تابستان باشند.

کیش در بهارکیش در تابستان

کیش در فصل بهار دارای آب و هوای تقریبا متعادل و مطلوبی است. دمای هوای این جزیره در فرودین ماه حدود 25 درجه سانتی‌گراد، اردیبهشت ماه حدود 29 درجه سانتی‌گراد و در خرداد این عدد به 31 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. گردشگران بدانند که فروردین یکی از توریستی ترین ماه‌های سال برای جزیره کیش محسوب می‌شود. در فروردین ماه میزان رطوبت هوای جزیره در این ماه به حداقل خود یعنی حدود 60 درصد می‌رسد. بارش باران نیز در فصل بهار بسیار کم می‌باشد و حداکثر بارش را در ماه فروردین (به طور متوسط حدود 2.2 میلی متر) شاهد هستیم. 

تابستان اوج گرما و شرجی بودن هوا در جزیره کیش است. دمای هوا در تابستان به اوج خود یعنی بیش از 34 درجه سانتی‌گراد می‌رسد و همچنین رطوبت هوا نیز در حداکثر حالت ممکن یعنی بیش از 70 درصد قرار می‌گیرد. در فصل تابستان هیچ بارندگی در کیش دیده نمی‌شود یا میزان بارش کمتر از یک درصد است.

کش در پاییزکیش در زمستان

پاییز بهترین فصل سفر به کیش است. در این فصل دمای هوا به طور میانگین 20 درجه سانتی‌گراد بوده و رطوبت هوا نیز مثل فصل بهار، در کمترین حالت خود در طول سال یعنی 59 درصد قرار دارد. جالب است بدانید در فصل پاییز تا ماه آبان بارندگی به طور میانگین 8.1 میلی متر بوده و در ماه آذر این عدد به 35 میلی متر می‌رسد و این بدین معناست که که از اول مهر تا آخر آبان ممکن است ماهی یک الی دو بار در کیش بارندگی داشته باشیم و با شروع آذر این مقدار به 4 روز در هفته می‌رسد.

دمای هوا در فصل زمستان بین 19 تا 22 درجه سانتی‌گراد متغیر بوده و رطوبت هوا نیز از اوایل دی ماه رو به افزایش می‌باشد. به طوری که در دی ماه حدود 62، بهمن ماه 63 و در اسفند به 65 درصد نیز می‌رسد. همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، بیشتر بارش باران در جزیره کیش را در فصل زمستان شاهدیم که مقدار آن در هر ماه کاملا پراکنده است. دی ماه به طور میانگین حدود 35 میلی متر، بهمن حدود 14 میلی متر و اسفند ماه حدود 9.5 میلی متر بارندگی در کیش اتفاق می‌فتد.

 راهنمای حمل و نقل داخلی در نگین خلیج فارس

در جزیره کیش، حمل‌ونقل و جابه‌جایی به انواع مختلفی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید بسته به سلیقه خود از هر یک از این گزینه‌ها استفاده کنید.

 1. ون‌های توریستی هتل‌ها: بسیاری از هتل‌های جزیره مجهز به ون‌های مخصوص برای گشت دور جزیره هستند. با پرداخت هزینه اندک، می‌توانید از این ون‌ها برای دیدن مکان‌های دیدنی استفاده کنید و راحتی و تنهایی در سفرتان را تجربه کنید.

 2. کرایه اتومبیل: کرایه انواع ماشین، به ویژه ماشین‌های لوکس، یک گزینه جذاب برای آزادی در جابه‌جایی در جزیره است. با کرایه خودرو، می‌توانید به مکان‌های مختلف جزیره بروید و از زیبایی‌های آن بهره‌برید.

 3. تاکسی‌های خطی: تاکسی‌های خطی کیش نیز گزینه‌های مناسبی برای رفتن به مقاصد مختلف جزیره هستند. این تاکسی‌ها اکثرا در نقاط مهم شهری و فرودگاه مستقر هستند و به شما امکان می‌دهند به سادگی به مقصد خود برسید.

 4. مینی‌بوس‌ها: مینی‌بوس‌ها نیز وسیله‌ای ارزان و کم‌هزینه برای جابه‌جایی در جزیره هستند. این وسیله‌های عمومی معمولا مسیرهای ثابتی دارند و به شما امکان می‌دهند تا با هزینه کم به مقاصد مختلف بروید.

با انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، شما می‌توانید به راحتی در جزیره کیش جابه‌جا شوید و از تمامی مکان‌های دیدنی و فرصت‌های تفریحی آن بهره‌برید.

بهترین هتل های کیش از نظر مسافرین لحظه آخر

بعضی از هتل‌ها مثل شایان، داریوش، آبادگران، سیمرغ و مارینا پارک روی خط ساحلی قرار گرفتند. این به این معناست که از هتل به دریا و ساحل فقط حدود 5 دقیقه فاصله دارید. حتی بعضی از اتاق‌ها از پنجره‌هاشان چشم‌انداز دریا دارند! اما اگر بخواهید به مراکز خرید معروف کیش بروید، باید 10 تا 15 دقیقه را برای رسیدن به آن‌ها زمان صرف کنید. از جمله این مراکز مراکز تجاری کیش و بازارهایی می‌توان به بازار مروارید، بازار زیتون، بازار ونوس، بازار پردیس و بازار مریم اشاره کرد. اگر در هتل‌های نزدیک اسکله چوبی یا میدان پردیس اقامت کنید، می‌توانید با 5 دقیقه پیاده‌روی به این مراکز برسید. در ادامه لیستی از بهترین هتل های کیش جهت اقامت، از نظر مسافرین این جزیره را برای شما آورده ایم.

 هتل پانوراما کیش  ⭐⭐⭐⭐⭐ 
هتل داریوش⭐⭐⭐⭐⭐
هتل ترنج⭐⭐⭐⭐⭐
هتل ویدا⭐⭐⭐⭐⭐
هتل لیلیوم⭐⭐⭐⭐
هتل صدف⭐⭐⭐⭐
هتل شایلی⭐⭐⭐
هتل لوتوس⭐⭐⭐
هتل ستاره کیش⭐⭐
هتل ققنوس⭐⭐
هتل فانوس⭐⭐

قیمت تور کیش

قیمت پکیج‌های مسافرتی کیش به عوامل متعددی وابسته است و برای مشاهده قیمت روز تور، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 1. مدت سفر و تعداد روزهای اقامت: مدت زمانی که قصد دارید در کیش بمانید تاثیر زیادی بر قیمت تور دارد. تورهای کوتاه‌مدت معمولا ارزان‌تر از تورهای بلند مدت هستند.

 2.  زمان سفر: زمان سفر شما نیز می‌تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. فصل‌های پرفروش مانند تابستان ممکن است قیمت‌ها بالاتر باشند. در مقابل، در فصل‌های کم‌فروش مثل زمستان، قیمت‌ها پایین‌تر می‌آید.

 3. شلوغی یا خلوت بودن مقصد: اگر در فصل‌های شلوغ سفر کنید، ممکن است قیمت‌ها بالاتر باشند. به عبارت دیگر، اگر به ترتیب زمانی سفر کنید که جزیره کمتر شلوغ است، می‌توانید قیمت مناسب‌تری برای سفر به کیش بیابید.

 4. کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل: نوع و کیفیت هتلی که انتخاب می‌کنید نیز قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هتل‌های با تعداد ستاره‌های بیشتر و امکانات بهتر معمولا قیمت‌های بالاتری دارند.

 5.  خدمات تور: برخی تورها خدمات اضافی مانند ترانسفر، گشت‌های گردشگری، وعده‌های غذایی، ورودی به جاذبه‌های توریستی و... را ارائه می‌دهند. وجود یا عدم وجود این خدمات نیز می‌تواند قیمت را تغییر دهد.

 6. وسیله رفت و آمد: نوع و وسیله رفت و آمد به جزیره کیش نیز تاثیری در قیمت تورها دارد. بلیط هواپیما، قطار، یا اتوبوس ممکن است قیمت را تغییر دهد.

 برای مشاهده قیمت روز پکیج‌های کیش می‌توانید به صفحه تور کیش لحظه آخر مراجعه کنید و مبدا، مقصد، و تاریخ سفر خود را وارد کنید. سپس فهرستی از آخرین قیمت‌ها بر اساس ارائه آژانس‌های موجود به شما نمایش داده می‌شود. با مشاهده این فهرست، می‌توانید انتخابی مناسب و مطمئن داشته باشید.

سفر هوایی یا زمینی به کیش؟ کدام انتخاب مناسب تری است؟

تورهایی که برای سفر به جزیره کیش برگزار می‌شوند، از نظر نوع ترانسفر و وسایل حمل و نقل مسافران به دو دسته زمینی و هوایی تقسیم می‌شوند. پکیج زمینی کیش با استفاده از اتوبوس یا قطار برگزار می‌شود و قیمت‌های مناسب‌تری دارد. اما برای شهرهایی که از کیش دورتر هستند، گزینه‌ی مناسبی به نظر نمی‌آید چرا که مسافران ممکن است مدت زمان طولانی‌تری را در مسیر سفر صرف کنند. به همین دلیل، پکیج سفر هوایی کیش با وجود قیمت بیشتری که دارد، به علت مستقیم بودن پرواز به جزیره کیش و مدت زمان کمتری که مسافران در مسیر قرار می‌گیرند، مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد. همچنین باید توجه داشت که تفاوت در مدت زمان بیشتر سفر زمینی کیش به دلیل مسیر بیشتر سفر است و مدت زمان اقامت در مقایسه با یک سفر هوایی مشابه است.

راهکار هایی برای خرید تور ارزان کیش

برای پیدا کردن تورهای ارزان در لحظه آخر، می‌توانید ابتدا جستجوی مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را انجام دهید، سپس نتایج جستجو را بر اساس قیمت مرتب کنید. به این ترتیب، تورهای با قیمت مناسب به شما نمایش داده می‌شوند و می‌توانید از این راه تورهای ارزانتر را پیدا کنید.

تور کیش ارزان دقیقه 90 یا همان تور لحظه آخری کیش

تور کیش ارزان دقیقه 90 یا همان تور لحظه آخری کیش

تور کیش لحظه آخری در واقع توری است که تا لحظات آخر پر نشده و ظرفیت خالی دارد، به همین دلیل با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌شود. این تورها معمولا به علت باقی‌مانده جایگاه‌های تور و تمایل به پر کردن آن‌ها با مسافران جدید، با تخفیف‌ها و قیمت‌های ویژه به علاقه‌مندان ارائه می‌شوند. این گونه تورها برای افرادی که تا آخرین لحظه تصمیم به سفر نگرفته‌اند یا به دنبال تخفیف‌های ویژه هستند، گزینه مناسبی هستند. برای اطلاع از تورهای لحظه آخری میتوانید عضو خبرنامه سایت شده و یا از رنگ پکیج های ارائه شده در این صفحه به آفرها پی ببرید. معمولا آفرهای ارائه شده توسط آژانس‌های عضو خانواده لحظه آخر با رنگ قرمز نمایش داده می‌شوند.

سوالات متداول

نظرات کاربران
خدایار 1402/06/27
4 نفر پسندیدند
سلام. خدمات تور کیش از شهرهای دیگه هم مثل کیش از تهرانه؟
لحظه آخر 1402/06/27
4 نفر پسندیدند
سلام خدایار عزیز. تور کیش معمولا شامل بلیط رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی و اقامت هتل بهمراه صبحانه است. برای اطلاع بیشتر از سایر خدمات تور کیش از شهرستان ها لطفا تور کیش از کدام شهر را در سایت لحظه آخر جستجو کنید و با همکاران ما در لحظه آخر در ارتباط باشید.
نصری 1402/02/30
10 نفر پسندیدند
برای دور شدن از فشار و استرس کار به پیشنهاد دوستان تصمیم گرفتم به کیش سفر کنم. آرامش این جزیره در کنار تفریحات مهیجش باعث شد که اگر باز هم فرصتی برای سفر پیدا کنم این جزیره ی زیبارو انتخاب کنم.
غضنفری 1401/12/29
28 نفر پسندیدند
با اینکه بهترین زمان سفر به کیش فصل زمستونه، با این حال به شدت پیشنهاد میکنم اگه شرایطشو دارین، برای عید هم یه سر به این جزیره خوشگل پارسی بزنین