امتیاز 5 از 5 | از بین 2954امتیاز دهنده به تور قشم

تور قشم

در ادامه صفحه تور قشم می توانید لیستی از به روز ترین تورهای قشم آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور قشم 29 شهریور 98
4 شب
قشم ایر
افق بال فرشتگان
29 شهریور-2 مهر
قیمت از 860,000 تومان

تور ترکیبی قشم 5 مهر 98
2 شب
قشم ایر
اسطوره بیستون
5 مهر-7 مهر
قیمت از 510,000 تومان

تور قشم ویژه شهریور و مهر 98
3 شب
قشم ایر
پرواز ایرانیان
5 مهر-8 مهر
قیمت از 785,000 تومان

تور قشم 5 مهر 98
3 شب
زاگرس
قصر شایان
5 مهر-8 مهر
قیمت از 845,000 تومان

تور زمینی قشم شهریور و مهر 98
3 شب
قطار رجا
پرواز ایرانیان
29 شهریور-7 مهر
قیمت از 395,000 تومان

تور قشم 28 شهریور 98
3 شب
قشم ایر
افق بال فرشتگان
28 شهریور-31 شهریور
قیمت از 1,170,000 تومان

تور قشم ریلی 29 و 30 و 31 شهریور
2 شب
بدون ایرلاین
ندا پرواز
29 شهریور-3 مهر
قیمت از 310,000 تومان

تور قشم 1 مهر 98
4 شب
قشم ایر
آرانا پرواز
1 مهر-5 مهر
قیمت از 955,000 تومان

تور قشم 2 مهر 98
3 شب
قشم ایر
همیشه سفر
2 مهر-6 مهر
قیمت از 890,000 تومان

تور قشم 5 مهر 98
4 شب
قشم ایر
مهریار پرواز
5 مهر-9 مهر
قیمت از 812,000 تومان

تور قشم 29 شهریور 98
4 شب
قشم ایر
قصر شایان
29 شهریور-2 مهر
قیمت از 905,000 تومان

تور زمینی قشم 3 مهر 98
2 شب
قطار 6 تخته لوکس
اسطوره بیستون
3 مهر-6 مهر
قیمت از 310,000 تومان

تور قشم 2 مهر 98
3 شب
قشم ایر
کندو
2 مهر-5 مهر
قیمت از 890,000 تومان

تور قشم 27 و 28 شهریور 98
3 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
27 شهریور-31 شهریور
قیمت از 1,420,000 تومان

تور زمینی قشم 2 مهر 98
3 شب
قطار بن ریل
تایسیز پرواز
2 مهر-6 مهر
قیمت از 370,000 تومان

با حدود 1500 کیلومتر مربع بزرگترین جزیره ایران می باشد که در خلیج فارس در شمال باختری تنگه هرمز قرار دارد.جزیره قشم دارای یک فصل گرم و مرطوب طولانی و یک فصل معتدل کوتاه می باشد که اگر شما بخواهید تور قشم را براساس آب و هوای قشم برای یک مسافرت انتخاب کنید فصل معتدل آن بهترین انتخاب می باشد. ضلع شمالى جزیره قشم در نزدیكى روستاى بركه خلف، عارضه زمین شناسى عجیب خود را برای گردشگران تور قشم به نمایش گذاشته است. بنا به تحقیق آنوبانینى؛ اهالى محل عقیده دارند ستاره اى از آسمان افتاده و اشكال عجیبى را از خاک و سنگ و ماسه پدید آورده است. این جزیره زیبا شامل جزایر هنگام، هرمز، لارک و قشم می باشد که از جمله مراکز و جاذبه های دیدنی آن که گردشگران می توانند در تور قشم از آن دیدن نمایند می توان به جنگل حرا، غارهای خربس، دره ستاره ها، جزایر ناز و هنگام، چاه کوه، غار نمکدان و... اشاره کرد.
گردشگران تور قشم می توانند از دلفین هایی که در آب های نزدیک جزیره زبانزد خاص و عام می باشد نیز دیدن نمایند.
مسافران تور قشم می توانند در اسکله شیب دراز یا کندالو با قایق هایی در مسیر هنگام به قشم رفت و آمد دارند به هنگام بروند. گردشگران می توانند علاوه بر دیدن دلفین ها ، رفتن به کمپینگ در این سواحل را نیز در برنامه خود جای دهند.در تور قشم می توانید از دیدن دلفین هایی که با هماهنگی خاصی روی آب می آیند و همچنین شنای منظم آنها لذت ببرید.
از مکانهایی که مسافران تور قشم می توانند در این سفر از آن دیدن نمایند بام قشمنام دارد که از جاذبه های زیبای قشم به حساب می آید که از لحاظ موقعیت مکانی در قسمت غربی و بین روستای سلخ و طبل قرار گرفته است ، این بام فلاتی می باشد که دارای نمایی چشم گیر و کم نظیر است و قسمت بیشتر این منطقه از سنگ آهک و پوسته های صدف می باشد . وقتی که مسافران به بام قشم برسند میتوانند نمایی زیبا از جنگل حرا ، سواحل خلیج فارس را ساعت ها به نظاره بنشینند و در شب هنگام آن به تماشای ستاره بپردازند .
شما می توانید برای اطلاع از آخرین تورهای قشم و همچنین تورهای لحظه آخری قشم به وبسایت لحظه آخر مراجعه نمایید. با مراجعه به وبسایت لحظه آخر می توانید اطلاعاتی در رابطه با هتل های ارائه شده در قشم را نیز ملاحظه نمایید و یا در صورت نیاز به قسمت تور داخلی مراجعه کنید

قشم در استان هرمزگان ، در تنگه ی هرمز واقع شده است که به عنوان بزرگ ترین جزیره ی ایران شناخته شده و سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی همراه با تور قشم به این جزیره زیبا با دیدنی های فراوان سفر می کنند.
قابل توجه مسافران عزیز تور قشم ، این جزیره با وسعت 1500 کیلو متری خود بیش ترین سواحل و کرانه ها را در جزایر خلیج فارس به خود اختصاص داده است. از جزایر قشم می توان به جزایر زیتون ، سیمین ، نار شیب دراز ، دوستکو و سلخ نیز اشاره کرد.یکی از ویژه گی های سواحل قشم ، سواحل گلی و شنی آن می باشد که از نظر شکل تنوع زیادی دارد.
آب و هوای قشم به طور کلی در دسته آب و هوای گرم و مرطوب می باشد که گرم ترین دمای جزیره قشم از 10 تیر ماه تا 10 شهریور ماه می باشد ، همچنین ماه های دی و بهمن سرد ترین ماه جزیره قشم است که پیشنهاد می کنیم گردشگران تور قشم در این فصل به این جزیره دیدنی سفر کنند. برای اطلاعات بیش تر بدانید که حداقل دما در جزیره قشم 16 درجه سانتی گراد و حداکثر دما در این جزیره 46 درجه سانتی گراد می باشد.
جاذبه های گردشگری جزیره قشم که مورد توجه گردشگران تور قشم می باشد شامل : دره ستاره گان جزیره قشم ، قلعه پرتغالی های ، قلعه نمکی نمکدان ، ژئو پارک و پارک کروکدیل قشم نیز می باشد که در طول سفرتان می توانید از جاذبه های تاریخی لذت و همچنین هیجان را در این جزیره با مناسب ترین قیمت تجربه کنید.
گردشگران تور قشم توجه داشته باشند ، خوراکی های محلی این جزیره شامل نان تمشی که نان سنتی این جزیره است که با نوعی سس مخصوص پخته می شود ، نوشیدنی چای شیر و غذا های معروف این جزیره می توان به قلیه ماهی اشاره کرد که به هیچ عنوان خوردن آن را از دست ندهید.

فرودگاه تازه تاسیس شده قشم تا مرکز شهر60 کیلومتر فاصله دارد که برای گردشگران تور قشم یک ساعت و نیم تا خود جزیره مسافت خواهد داشت.
بلیط های قشم به صورت چارتری یا سیستمی می باشد که پس از انتخاب می توانید روز و ساعت مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید که این امر بر عهده ی خود مسافرین تور قشم می باشد.
پرواز های قشم شامل سه شرکت هواپیمایی ماهان ، معراج و قشم ایر در مسیر تهران قشم فعالیت دارند که شما گردشگران عزیز تور قشم با تماس از بخش فروش می توانید از ساعات پرواز اطلاعات کسب نمایید.
مسیر تهران قشم همه روزه پرواز دارد و هزینه آن از حدود قیمت 100 هزار تومان شروع و تا حدود قیمت 180 هزار تومان می باشد که در روز های تعطیلی و روز های خاص قیمت ها مقداری تغییر می کند، این قیمت برای یک پرواز می باشد برای رفت و برگشت هزینه ی آن دو برابر می شود.
مسافت هوایی مشهد به قشم 1082 کیلومتر و مدت زمان سفر هوایی مشهد به قشم 1 ساعت 50 دقیقه
مسافت هوایی تهران به قشم 1072 کیلومتر و مدت زمان سفر هوایی تهران به قشم 1 ساعت و 55 دقیقه
مسافت هوایی اصفهان به قشم 772 کیلومتر و مدت زمان سفر هوایی اصفهان به قشم 1 ساعت و 28 دقیقه
مسافت هوایی شیراز به قشم 479 کیلومتر و مدت زمان سفر هوایی شیراز به قشم 1 ساعت و 5 دقیقه
فرودگاه قشم آغاز کار خود را با دو هواپیمای نیمه پیشرفته در سال 1372 شروع کرد که تا سال 1380 توانست آن ها را به 7 فروند هواپیما برساند. خط هواپیمایی این جزیره برای گردشگران تور قشم به نام قشم ایر تاسیس شد که در سال 1385 به دلایلی سهام داران تصمیم بر واگذاری امتیاز این مجموعه عظیم کردند که پس از گذشت 10 سال هنوز هم خطوط هوایی برای مسافرین تور قشم با نام قشم ایر شناخته شده می باشد.

قشم در قسمت گرم و مرطوب آب و هوایی قرار دارد و به دلیل نزدیکی به دریا رطوبت بالایی دارد. گرم ترین زمان برای گردشگران تور قشم بین 10 تیر تا 10 شهریور است و خنک ترین زمان، مناسب سفر به جزیره قشم ماه های دی و بهمن می باشد. دمای متوسط سالیانه جزیره قشم حدودا 26 درجه سانتی گراد می باشد. اختلاف دمای فصلی در تور قشم بسیار متغیر است. دمای حداکثر جزیره قشم 46 درجه سانتی گراد و حداقل دما به 16 درجه سانتی گراد می رسد. بارندگی در جزیره قشم به ندرت آن هم به صورت رگبار زیر 10 دقیقه صورت می گیرد.
به طور کلی در شهرهای جنوبی فصل تابستان از اوایل اردیبهشت تا اواخر مهر ماه ادامه دارد که در مرداد به اوج گرما و رطوبت شدید می رسد که برخی از اهالی مردم قشم به شهرهای اطراف رفته تا از گرما هلاک نشوند ، به همین علت مرداد و شهریور ماه هایی است که برای مسافرین تور قشم مناسب نمی باشد. اگر بخواهیم برای اطلاعات بیشتر گردشگران تور قشم دمای چگونگی آب و هوا را به سه دسته در طی روز تقسیم کنیم ، به این صورت می باشد: در هنگام صبح گرم اما هر از گاهی با وزش باد ملایم همراه است، در هنگام ظهر بین ساعات 1تا 5 بیشترین میزان گرما و تابش مستقیم نور خورشید همراه است که تقریبا هیچ کسی را در این بازه زمانی بیرون از منزل مشاهده نخواهید کرد ودر هنگام شب دما تا 5 درجه سانتی گراد کاهش پیدا می کند که در برخی شرایط باد خنکی از سمت شرق به غرب می وزد ولی از رطوبت این منطقه چیزی کم نمی شود.
به شما گردشگران عزیز تور قشم توصیه می کنم در سفر به این جزیره رویایی ماه های مهر تا اسفند را انتخاب کنید و همچنین از ساعت 6 عصر تا 3 بامداد از امکانات جزیره استفاده کنید که صبح تا ظهر که هوا بسیار گرم است در خانه و محل اقامت خود باشید.

آخرین نظرات ثبت شده
سعید علی قلی خمسه 15 بهمن 1395
0
لینک رزرو تورراندارین؟
پاسخ ادمین 15 بهمن 1395
2
با کلیک بر روی تور مورد نظر اطلاعات تماس آژانس برای شما نمایش داده میشود
مبینا غفاری 2 اسفند 1395
0
دوستانی که برنامه سفر به قشم دارین بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما غذاهای دریایی قلعه پرتغالی ها رو امتحان کنید جاش خیلی چیز خاصی نداره فقط یه زن و شوهر بومی اون منطقه خودشون غذا های دریایی مثل کوسه، میگو، قلیه ماهی و مرکب درست میکنن که وااقعا رو دست نداره و خوشمزه س..
امین 2 اسفند 1395
0
ما پارسال عید میخواستیم بریم قشم تو نت سرچ کردم تور های لحظه آخری قشم و با سایت شما آشنا شدم..واقعا اطلاعات گردشگری خیلی خوبی رو سایتتون دارین. منم میخوام یه خلاصه از تجربیات سفرم به قشم براتون بگم
دوستان حتما حتما روز اول برید جزیره هرمز فوق العاده س
جزیره ناز هم برید و بمونید تا آب پایین بیاد منظره ش عالیه
دره ستارگان، جنگل های حرا و قلعه پرتغالی هام جزء بهترینای قشم هستن حتما دیدن کنید.
برای خرید کردنم احتمالا دیگه تاحالا همه فهمیده باشن درگهان از خود قشم خیلی بهتره و قیمتا هم مناسب تره
واسه اقامت هم ما خودمون یه سوئیت تو شهرک سام گرفتین جای خوبی بود همینطور شهرک زال. واسه خورد و خوراک هم رستوران دفاری و گلدن فود بد نیستن من پیشنهاد می کنم بیشتر غذا های دریایی بخورین این جور غذاها رو بهتر درست میکنن جنوبی ها.
پانیذ افشاری 20 بهمن 1395
0
الان بهترین آب و هوا رو داره قشم...
آرمین 27 بهمن 1395
2
روی تورها کلیک میکنیم بعد دکمه خرید نداره که!
آرمین 23 بهمن 1395
21
من سه بار رفتم قشم، مفت نمیارزه، آدم پولشو حروم میکنه..
پریسا 23 بهمن 1395
2
آقا راه نداره یه تور مشتی ارزون اومد مارو خبر کنید؟ من 6 ماهه حوس جنوب کردمم...
ناشناس 3 اسفند 1395
2
خرید این تورها به چه صورت هست؟
پاسخ ادمین 3 اسفند 1395
2
با کلیک بر روی تور مورد نظر اطلاعات تماس آژانس برای شما نمایش داده میشود
محمدجواد 17 دی 1396
4
میشه جواب بدید :بااینکه فاصله تهران به قشم نسبت مشهدبه قشم بیشتره چرا تورمشهدبه کیش یا قشم اینقدر گرونه؟؟؟
معصومه عرب 5 فروردین 1397
4
سلام لطف کنید شماره تلفن رزرو تور قشم رو برام ارسال کنید
آزاده 5 تیر 1397
1
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور قشم
شیما 6 تیر 1397
1
تور قشم هم زمینی دارید هم هوایی ؟ تفاوت قیمتش چقدر هست؟ و این که چند ساعت زمینی راه هست ؟
مهدی 4 مرداد 1397
2
این جزیره خیلی زیباست من هر سال به تور قشم می روم و کلی لذت می برم از این شهر
سامان 12 مرداد 1397
1
فقط روسیه
شایان 28 مرداد 1397
3
برای آخر مرداد یعنی 3 روز دیگه تور قشم دارین؟
بهرام 25 شهریور 1397
2
تور قشم خیلی خوبه مخصوصا اگر زمانی آدم بره که به نمایشگاه هایی هنریش بخوره. پارسال اونجا با خاک سرخ آثار هنری درست می کردن خیلی جالب بود
نسکو 17 مهر 1397
4
تور قشم برای آبان ماه می خوام زمینی ؟ میشه راهنماییم کنید؟
تارا 15 آبان 1397
4
الان بهترین زمان سفر با تور قشم هست به نظرم آب و هوای مساعدی داره
سارا 14 آذر 1397
4
اگر میرید تور قشم حتما خوب خرید کنید واقعا به نسبت کیش قیمت ها عالی و زمین تا آسمون فرق داره
سورن 1 بهمن 1397
1
دوستانی که ساکن جنوب هستی بهتون پیشنهاد میکنم به جای هواپیما با لنج به تور قشم برید. هم با صفا هست و یه شور و حال دیگه ای داره هم این که ارزون تره
شاهیندخت میرزایی 14 اسفند 1397
1
با عرض سلام خدمت شما
خیلی دوست دارم این جزیره رو سیر و سیاحت کنم منتها هوایی جالب نیست
همایون 24 اردیبهشت 1398
0
اگر با تور قشم سفر می کنید، در کنار همه جاذبه های معروفش حتمان به جزیره لاک پشت های هرمز هم سر بزنید. مناظرش بکر و دیدنیه و خوراک گرفتن عکس های هنری !
فهیمه 4 خرداد 1398
2
میشه یه اطلاعات کلی راجع به قیمت بلیط جاذبه های گردشگری تور قشم بذارید تو سایتتون؟ ممنون میشم..
خسروی 12 خرداد 1398
4
سلام دوستان کسی تاحالا مرکز غواصی قشم رفته؟ من از یکی از آشناهامون شنیدم خیلی امنیت نداره و جین غواصی کسی مسئولیت چیزیو قبول نمیکنه ! من اصلا برای همین غواصی میخوام امسال با تور قشم به این جزیره برم اگر اینجوری باشه منصرف میشم واقعا شوخی که نیس
ماهک شهیدی 20 خرداد 1398
1
به نظرتون برای رفتن به روستای لافت بهترین زمان برای خرید تور قشم چه فصلیه ؟؟ فک کنم روستای لافت همون روستاییه که قلعه پرتغالی ها توشه درسته ؟
خوش منظر 27 خرداد 1398
2
بهترین رستورانی که به مسافران تور قشم پیشنهاد می کنید چیه ؟؟
رایان 2 تیر 1398
2
کسایی که هم قشم رفتن هم کیش لطفا بگید برای یه سفر تفریحی بیشتر تور قشم بهتره یا کیش ؟؟؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری