تور ترکیه

238 تور از 20 آژانس
امتیاز 4.2 از 5 | از 4053 کاربر

ترکیه؛ مقصدی ارزان و در دسترس برای سفر اولی‌ها

کم‌تر کشوری پذیرای مسافران ایرانی بدون نیاز به اخذ ویزاست. اما شما می‌توانید تور ترکیه را فقط با یک پاسپورت رزرو کرده و سپس به این شهر سفر کنید. به‌این‌ترتیب این کشور، مقصدی ایده‌آل برای کسانیست که برای بار اول به سفر خارجی می‌روند. گذشته از شرایط آسان سفر به ترکیه، باید به هزینه‌ی کم سفر به ترکیه نیز اشاره کرد؛ البته همه‌ی مقاصد این کشور، برای سفر، ارزان نیستند. در اصل فقط با سفر به برخی از شهرهای این کشور، تورهای مسافرتی ترکیه برای شما ارزان در می‌آیند.

تور ترکیه

معرفی و بررسی 2 تور ارزان ترکیه

 با رزرو تور ترکیه وان و ترابزون، هزینه‌های شما به شما شدت کاهش می‌یابد. دلیل اصلی این موضوع نیز برگزاری آن‌ها به صورت زمینی است. در واقع به دلیل فاصله‌ی زیاد اکثر شهرهای این کشور با تهران و سایر کلان شهرهای ایران، امکان رزرو تورهای زمینی ترکیه فقط به مقصد این دو شهر برگزار می‌شود. فاصله‌ی شما از تهران تا این شهرها حدودا 20 ساعت است. با رزرو تور گردشگری ترکیه به صورت زمینی، مسیر شما با اتوبوس‌های VIP به این شهر انجام می‌شود.

تور ترکیه ترابزون

تور زمینی ترکیه ترکیبی؛ همراه با باتومی

 اگر قصد رزرو تور گردشگری ترکیه به صورت زمینی را دارید، خرید پکیج مسافرتی ترابزون باتومی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با رزرو این نوع پکیج‌های مسافرتی، مقصد شما نخست، شهر ترابزون است. سپس از این شهر با اتوبوس راهی شهر باتومی می‌شوید. در صورتی که قصد سفر همراه با سالمندان یا کودکان به ترکیه را دارید، به دلیل طولانی بودن مسیر، رزرو این نوع پکیج‌های مسافرتی را به شما پیشنهاد نمی‌دهیم.

رزرو تور هوایی ترکیه به کدام شهرها ممکن است؟

به دلیل نبود پرواز مستقیم به سمت وان و ترابزون، هزینه‌های سفر هوایی به این دو شهر به صرفه نیست. اما امکان رزرو تور ترکیه هوایی به مقصد سایر شهرهای توریستی ترکیه وجود دارد. شما می‌توانید تور ترکیه آنتالیا، استانبول، آلانیا، ازمیر، کوش آداسی، مارماریس، آنکارا و بدروم را رزرو کنید. برای سفر به اکثر این شهرها نیاز به پرداخت هزینه‌ی زیاد بابت بلیط هواپیما نیست؛ زیرا اکثر این تورهای ترکیه با پروازهای ایرانی انجام می‌شوند. قشم ایر، ماهان، ایران ایر و آتا از جمله شرکت‌های هواپیمایی هستند که مسافران را بین این دو کشور جابجا می‌کنند. در جدول زیر ویژگی هر کدام از این مقاصد هوایی برای سفر را به شما ارائه کرده‌ایم:

شهرها

توضیحات ویژگی‌های هر شهر برای سفر

استانبول

تفریحات ساحلی، گشت و گذار در بافت تاریخی و مناسب برای انجام انگشت نگاری در سفارت آمریکا و کانادا

آنتالیا

امکان اقامت در هتل‌های یوآل، استفاده از تفریحات ساحلی و بازدید از جاذبه‌های تاریخی

آلانیا

امکان اقامت در هتل‌های یوآل و تفریح در سواحل

ازمیر

مناسب برای استفاده از تفریحات ساحلی و بازدید از جاذبه‌های تاریخی

کوش آداسی

اقامت در هتل های یوآل و استفاده از تفریحات ساحلی

آنکارا

گشت و گذار در بافت تاریخی و انجام انگشت نگاری در سفارت آمریکا و کانادا

بدروم

اقامت در هتل های یوآل و استفاده از تفریحات ساحلی

مارماریس

شناخته شده به عنوان بهشت ترکیه از نظر جاذبه‌های طبیعی و مناسب برای تفریحات ساحلی

کاهش هزینه‌ی سفر به ترکیه با رزرو تور در دقیقه 90

به دلیل اینکه برای سفر به ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارید، امکان رزرو تور لحظه آخری ترکیه به منظور کاهش هزینه‌های سفر وجود دارد. البته در صورتی هزینه‌های سفرتان کاهش می‌یابد که تور ترکیه لحظه آخری را در ایام غیر پیک سفر رزرو کرده باشید. همچنان شهر مبدا شما نیز در کاهش قیمت تور ترکیه موثر است.

تور ترکیه لحظه آخر

معرفی بهترین زمان‌ها برای خرید تور ترکیه

انتخاب بهترین زمان سفر به ترکیه، به شهر مورد مقصد و هدف‌تان از سفر نیز بستگی دارد. در صورتی که قصد خرید پکیج‌های مسافرتی این مقصد در بهترین زمان ممکن را دارید، رزرو تور ترکیه نوروز یا تابستان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. باید در نظر داشته باشید که قیمت تور های ترکیه در این ایام بیشتر از سایر زمان‌ها است.

برای خرید ارزان لباس برند به شما پیشنهاد می‌کنیم تور ترکیه پاییز (آذر ماه) را رزرو کنید. بلک فرایدی یا جمعه‌ی سیاه آخر سال در این زمان برگزار می‌شود و شما می‌توانید با رزرو تور ترکیه بلک فرایدی و سفر به یکی از شهرهای استانبول یا وان لوازم مورد نیازتان را با نصف قیمت خریداری کنید.

برای رزرو تور ترکیه ارزان نیز، خرید پکیج‌های مسافرتی این مقصد را در زمستان به شما پیشنهاد می‌دهیم. در ایام دمای هوا کاهش یافته و به همین دلیل تقاضا برای رزرو تور پایین است. در نتیجه قیمت پکیج‌ها نیز کاهش می‌یابد.

تور بلک فرایدی ترکیه

شرایط رزرو تور ترکیه از شهرهای مختلف ایران

طبعا بیشتر مسافران تور ترکیه تهران را رزرو می‌کنند. دلیل آن هم این موضوع است که تعداد و تنوع پروازها و اتوبوس‌ها به سمت شهرهای ترکیه از تهران زیادتر از سایر مقاصد است. اما اینطور نیست که شرایط رزرو تور ترکیه از مشهد، یزد و سایر شهرهاوجود نداشته باشد. بلکه در صورتی که ساکن یکی از شهرهای تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد هستید، می‌توانید تور ترکیه هوایی را رزرو کنید؛ زیرا معمولا پرواز روزانه از این شهرها به مقصد استانبول انجام می‌شود. البته باید در نظر داشته باشید که تعداد پروازها از این شهرها نسبت به تهران کم‌تر است. به همین دلیل هم در اکثر مواقع تور چارتر ترکیه را فقط از شهر تهران می‌توانید رزرو کنید. برای پیمودن مسیر زمینی تا وان و ترابزون هم می‌توانید از شهرهای مختلفی سفرتان را آغاز کنید. به طور مثال تور وان حتی از شهرستان‌های کوچک‌تر هم برگزار می‌شود.

پروازهای تور ترکیه

تور ترکیه چند روزه است؟

انتخاب مدت زمان اقامتتان در ترکیه به خودتان بستگی دارد. امکان رزرو تور ترکیه 2 شب و 3 روز هم بسته به مقصد وجود دارد. رزرو تورهای کوتاه‌مدت فقط برای مقاصد استانبول به راحتی ممکن است. اما برای خرید پکیج‌های مسافرتی به مقصد شهرهای دیگر این کشور باید مدت زمان بیشتری برای سفرتان در نظر بگیرید. شما می‌توانید بسته به نیازتان مدت اقامت در ترکیه را تا 90 روز هم افزایش دهید؛ زیرا امکان اقامت در این کشور بدون ویزا تنها تا 90 روز است.

3 شهری که هتل‌های آن‌ها آل و یوآل هستند!

با رزرو تور استانبول ترکیه، وان و ترابزون، هتل‌های محل اقامت‌تان، فقط خدمات صبحانه را به شما ارائه می‌دهند. اما در صورتی که قصد رزرو هتل های ترکیه با خدمات آل ویوآل (یعنی خدمات صبحانه، ناهار، شام، عصرانه و نوشیدنی تا 12 شب یا به صورت 24 ساعته) را دارید، باید به دنبال رزرو تور ترکیه 1403 به مقصد شهرهایی مانند آنتالیا، کوش آداسی و مارماریس باشید.

تور ترکیه آنتالیا با پرواز Uall

سفر به بهترین شهرهای ساحلی ترکیه

چه خدماتی در تور ترکیه به مسافران ارائه می‌شود؟

در صورت رزرو تور ترکیه 1403 از آژانس‌های مسافرتی سایت لحظه آخر خدمات زیر به شما ارائه می‌شود:

 • رزرو هتل با صبحانه یا به صورت آل (منوط به انتخاب مقصد)
 • رزرو بلیط پرواز، اتوبوس و قطار
 • گشت‌های شهری آپشنال
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اخذ بیمه نامه مسافرتی

آگاهی از افر تور ترکیه با ثبت شماره همراه

در سایت لحظه آخر شما امکان مقایسه‌ی قیمت پکیج‌های مسافرتی مختلف وجود دارد. همچنین می‌توانید به جای خرید نقدی به دنبال خرید تور ترکیه اقساطی باشید. گذشته از همه‌ی موارد ذکر شده اگر قصد خرید یک تور ترکیه قیمت مناسب را دارید، کافیست شماره تلفن خود را در این سایت به ثبت برسانید. به‌این‌ترتیب آژانس‌های مسافرتی همکار با سایت لحظه آخر، در طول سال آفرهای ویژه‌ی تور ترکیه را از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسانند. با رزرو این دسته از پکیج‌های مسافرتی، هزینه‌ی سفر شما ممکن است تا 20 الی 30 درصد کاهش یابد. همچنین برای کاهش بیشتر هزینه‌های سفرتان هم می‌توانید به سراغ رزرو تور اقساطی ترکیه بروید. با رزرو این دست پکیج‌ها تنها نیمی از مبلغ سفر را پرداخت می‌کنید و مابقی هزینه تور به ترکیه را به صورت قسطی تا مدت یک سال پرداخت کنید.

سوالات متداول

نظرات کاربران

 • انوشا انوشا 1403/05/03
  0 نفر پسندیدند
  مارماریس رو من از همه بیشتر دوست داشتم واقعا
 • سامان سامان 1403/04/12
  0 نفر پسندیدند
  والا الان یه ترکیه بری با یه سفر بری شمال یه قیمت در میاد، به صرفه تره ترکیه
 • وحید وحید 1403/03/20
  0 نفر پسندیدند
  ترکیه آسیاییش بهتره یا اروپاییش؟
 • متین متین 1403/03/06
  2 نفر پسندیدند
  اگه برای خرید می خواین برید ترکیه برید استانبول ، گردش آنتالیا مارماریس کوش آداسی
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/03/07
  1 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من. ممنونیم از راهنمایی شما.
 • ایمان درویشی ایمان درویشی 1402/09/09
  1 نفر پسندیدند
  من یه لیست درست کردم از جاهایی که دوست دارم ببینم استانبولم تو این لیست هست
 • محبوبه یزدانی محبوبه یزدانی 1402/09/09
  0 نفر پسندیدند
  یه ترکیه هم نمی تونیم بریم 😢
 • امیر عباس موگویی امیر عباس موگویی 1402/09/08
  0 نفر پسندیدند
  تور ترکیه توی بهمنم هست؟
 • صادق صادق 1402/09/08
  1 نفر پسندیدند
  کی بشه منم تو تور ترکیه شرکت کنم؟!
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/02/29
  1 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من چرا که نه، همین الان می‌تونید سفرتون رو از لیست تورهای آفری و لحظه آخری انتخاب کنید.
 • محمود عطایی محمود عطایی 1402/03/21
  4 نفر پسندیدند
  ترکیه بخاطر نزدیکیش به ایران واقعا مقصد خوب و ارزونیه که پیشنهاد می کنم حتما با تور سفر به ترکیه رو برید.
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/02/29
  0 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من بله کاملا درست می‌فرمایید، ترکیه به خاطر نزدیکی به ایران هم از نظر مسافت و هم از نظر فرهنگ، مقصد بسیار جذابی برای گردشگران هست و پیشنهاد میشه که با تور به این کشور سفر داشته باشید.
 • ندا باغبانی ندا باغبانی 1402/03/09
  9 نفر پسندیدند
  ترکیه جاییه که واقعاً باید رفت! من یه بار رفتم و واقعا تجربه خوبی برام بود. شهرهای خفن مثل استانبول، آنتالیا و کوش آداسی که ساحلای زیبایی دارن. خوراکی‌هاشون هم عالیه، غذاهای محلیشون رو حتما امتحان کنید. حتی بازارها و خریدهای محلیشون هم خیلی جالبه.
 • ریحانه محمدی ریحانه محمدی 1402/03/02
  5 نفر پسندیدند
  تور ترکیه یک تجربه فوق‌العاده بود! من واقعاً لحظاتی به یادماندنی را در این سفر تجربه کردم. من به شهرهای زیبای استانبول و کاپادوکیا سفر کردم و با آرامش و جذابیت فراوان آنها آشنا شدم. هتل‌های با کیفیت و رستوران‌های بی‌نظیر، با غذاهای لذیذ و مناظر شگفت‌انگیز، تجربه اقامت من را بهبود بخشیدند. همچنین، مردم مهربان و مهمان‌نواز ترکیه همیشه ما را با لبخند و خوش‌رویی پذیرایی می‌کردند. بهترین قسمت این تور برایم این بود که فرهنگ و تاریخ غنی ترکیه را بشناسم و به شاهکارهای معماری و تاریخی آن علاقه‌مند شوم. بدون شک، تور ترکیه را به همه علاقه‌مندان به ماجراجویی، طعم‌های متنوع و تجربه‌های فرهنگی توصیه می‌کنم.
 • مصطفی یگانه مصطفی یگانه 1401/12/08
  12 نفر پسندیدند
  برای سفر به ترکیه نیازی هست ویزا بگیریم؟
 • عشق کربلا عشق کربلا 1401/10/10
  8 نفر پسندیدند
  با اینکه بیشتر گردشگرا و زائران ابا عبدالله در زمان اربعین به کربلا سفر میکنن تا بتونن با خیل جمعیت زائران حسینی خودشون رو به این شهر زیارتی برسونن، اما واقعا باید بگیم که بغیر از تابستون که هوا داخل این شهر واقعا گرمه ولی توی بقیه روزهای سال، کربلا تعداد خیلی زیادی از عاشقان امام حسین (ع) رو میزبانی میکنه...
 • امین امین 1398/07/02
  14 نفر پسندیدند
  کسی تا حالا زمینی رفته ترکیه؟؟ اون روز داشتم تو همین سایت لحظه تورهای ترکیه رو نگاه میکردم دیدم تور زمینی وان هم ارائه میدن جالب بود برام. میشه یه توضیحی راجع به این مدل تورها بهم بدین؟ مثلا با اتوبوس میبرن یا قطار داره تهران – وان؟ بعد اینکه چند ساعت راهه تا اونجا..؟
 • مرجان مرجان 1397/05/10
  9 نفر پسندیدند
  من ازمیر رفتم چند سال پیش. یه شهر ساحلی و بزرگه که فک میکنم بعد از استانبول و آنکارا از همه شهرهای ترکیه بزرگتر باشه. طبیعت بکر و فوق العاده ای داره.!! چند روزی که اونجا بودیم بومی ها بهمون پیشنهاد دادن بریم پاموکاله یه جای واقعا خوش آب و هوا بود که مردم و توریست ها بیشتر بخاطر آب گرم کربنات‌ دار میرن اونجا.. ما خودمون یه نصفه روز از سفرمون رو اونجا بودیم. کلیسای سنت پلی ‌کارپ و کوه سیپیلوس هم جزء جاذبه های تاپ این شهره. برای خرید هم همون ورودی شهر یه مال خیلی خیلی بزرگه که بازار هم داره دقیقا شبیه بازار بزرگه خودمون. بازارش زیاد واسه لباس خریدن جالب نیست اما خوراکی هاش خوبه. یه مرکز خرید دیگه ام داره فک میکنم اسمش اوزدلیک بود اگر اشتباه نکنم که لب ساحل بود و جنس و قیمت هاش متوسط بودن.
 • سحر بختیاری سحر بختیاری 1396/02/06
  15 نفر پسندیدند
  ما چند ماه دیگه به احتمال زیاد بریم ترکیه با خانواده. انقد از اینو اون شنیدم کرایه تاکسی تو ترکیه زیاده چشمم ترسیده کسی میتونه واسه این موضوع راهنمایی کنه ؟؟؟!! چیکار کنم که دو لا پهنا حساب نکنن کرایه تاکسیو؟؟ اگه تجربه دیگه ای هم درباره این موضوع دارین ممنون میشم بگین
 • مریم مریم 1396/02/05
  6 نفر پسندیدند
  کاش رستوران های بیشتری رو رو سایت معرفی میکردید، چون اکثر هتل های ترکیه فقط با صبحانه هستن.
 • علی علی 1396/01/31
  17 نفر پسندیدند
  ترکیه جاهای تاریخی هم زیاد داره، من چون جاهای تاریخی رو دوست دارم ترکیه که رفتم از آمفی تئاتر آسپندوس، کتابخانه سلسوس، کوه نمرود دیدن کردم، خوب بود خوشم اومد