Lahzeakhar.com

تور های کربلا

ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور زمینی کربلا و نجف مرداد و شهریور
۶
۳۰ مرداد - ۱۷ شهریور
اتوبوس VIP
اتوبوس VIP
مهرین پرواز
۴,۳۵۰,۰۰۰
۱
از ۳۰ مرداد تا ۵ شهریور
۶
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۴,۳۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۵ شهریور تا ۱۱ شهریور
۶
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۴,۹۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۷ شهریور تا ۱۳ شهریور
۶
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۴,۹۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۴
از ۸ شهریور تا ۱۴ مهر
۶
اتوبوس VIP
اتوبوس vip 25
۴,۹۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۵
از ۹ شهریور تا ۱۵ شهریور
۶
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۵,۰۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۶
از ۱۰ شهریور تا ۱۶ شهریور
۶
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۵,۰۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۷
از ۱۱ شهریور تا ۱۷ شهریور
۶
اتوبوس vip 25
اتوبوس vip 25
۵,۰۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور کربلا و نجف مرداد
۷
۲۹ مرداد - ۵ شهریور
قشم ایر
قشم ایر
فرجام پرواز
۸,۸۰۰,۰۰۰
۱
از ۲ شهریور تا ۹ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۸,۸۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۳۰ مرداد تا ۶ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۸,۸۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۴ شهریور تا ۱۱ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۹,۱۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۴
از ۹ شهریور تا ۱۶ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۹,۱۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۵
از ۲۹ مرداد تا ۵ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۸,۸۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۶
از ۷ شهریور تا ۱۴ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۹,۱۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۷
از ۱۲ شهریور تا ۱۹ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۹,۱۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور زمینی کربلا مرداد و شهریور
۶
۳۰ مرداد - ۵ شهریور
اتوبوس VIP
اتوبوس VIP
فرجام پرواز
۴,۳۵۰,۰۰۰
۱
از ۷ شهریور تا ۱۳ شهریور
۶
اتوبوس VIP
اتوبوس VIP
۴,۷۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۳۰ مرداد تا ۵ شهریور
۶
اتوبوس VIP
اتوبوس VIP
۴,۳۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۴ شهریور تا ۱۰ شهریور
۶
اتوبوس VIP
اتوبوس VIP
۴,۷۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۴
از ۱۱ شهریور تا ۱۷ شهریور
۶
اتوبوس VIP
اتوبوس VIP
۴,۷۰۰,۰۰۰
مشاهده تور

تور کربلا

در ادامه صفحه تور کربلا می توانید لیستی از به روز ترین تورهای کربلا آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


در ماه های محرم و عزاداری امام حسین (ع) تور کربلا و سفر های زیارتی به کشور عراق به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند که شیعیان راهی کربلا و دیگر شهر های عراق می شوند.
به طور کلی کربلا یکی از مهم ترین شهر های زیارتی عراق و جهان می باشد ، مرقد امام حسین و حضرت عباس آن را به یکی از قطب های گردشگری مذهبی تبدیل کرده است.در طول سال شیعیان و محبان ائمه اطهار همراه با تور کربلا سفر می کنند و در مناسبت های تاسوعا ، عاشورا و اربیعین تعداد تور کربلا و جمعیت زائران به اوج می رسد.
اگر قصد دارید همراه تور کربلا سفر کنید بهتر هست قبل از سفر یک سری اطلاعات در مورد این شهر زیارتی بدانید :
اختلاف ساعت کربلا با ایران 1 ساعت و نیم ، زبان مردمان این شهر زیاتی کردی و عربی و واحد پول آن ها دینار عربی می باشد.
از آن جایی که این شهر مقدس یکی از شهر های محبوب شیعیان است در تمامی مدت سال زائران خاص خود را دارد اما در زمان های خاص مانند تاسوعا ، عاشورا ، اربعین ، عید قربان و حتی عید نوروز این شهر میزبان جمعیت زیادی خواهد بود به همین دلیل قیمت های تور کربلا و قیمت هتل ها گران تر از زمان عادی می شود پس بهتر است برای صرفه جویی سفرتان به صورت کاروان سفر کنید به دلیل این که هم از نظر قیمت مناسب و هم از نظر بیمه و امنیت خوب می باشد.
کربلا جز شهر های مذهبی شیعیان و جهان می باشد و جاذبه گردشگری این شهر زیارتی و مطهر وجود مرقد امامان و بزرگان دینی می باشد.
اگر از آثار تاریخی کربلا بگوییم می توانیم به قلعه‌ی هندی ، قلعه‌ی اخیضر ، مقام امام صادق علیه‌السلام ، قصر عطشان ، مقام زین العابدین علیه‌السلام ، مقام حضرت مهدی (عج) ، حسینیه‌های کربلا و مساجد کربلا نیز اشاره کرد.

کربلا یکی از مهم ترین و مقدس ترین شهر های زیارتی عراق به شمار می رود که سالانه زائران زیادی به خصوص در زمان های مخصوص همراه با تور کربلا به این شهر سفر می کنند.کربلا به دلیل وجود مرقد مطهر امام حسین (ع) و همچنین حضرت عباس (ع) از نظر شیعیان و محبان ایشان از محبوبیت و اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
قابل توجه گردشگران تور کربلا ، این شهر در کنار صحرا ، در قسمت جنوب شرقی رود فرات در منطقه ای به نام آبرفتی که به سواد شهرت دارد واقع شده است.در قسمت شمال غربی آن شهر زیبا و تاریخی انبار ، قسمت شرقی کربلا شهر باستانی بابل ، در قسمت غرب صحرای غربی و جنوب غربی شهر حیره پایتخت مناذره واقع گردیده است.
گردشگران تور کربلا مطلع باشند که این شهر با جمعیت 572.300 نفری یکی از شهر های جنوب عراق می باشد که فاصله ی آن با بغداد 97 کیلومتر است. این شهر پس از مکه ، مدینه ، منوره ، نجف و بیت المقدس از مقدس ترین شهر شیعیان جهان محسوب می گردد که واقع عاشورا در همین شهر رخ داده است.
نظرات و عقاید مختلفی در مورد ریشه ی نام کربلا وجود دارد اما در این میان برخی ها اعتقاد دارند که این نام ریشه در زبان آشوری قدیم دارد که از دو واژه کرب به معنای نزدیک و الله به معنای خدا دارد که در نهایت به معنای نزدیکی به خدا می باشد.
قابل توجه گردشگران تور کربلا ، این شهر از ثروتمند ترین شهر های عراق می باشد که بیش ترین در آمد آن از طریق مسافران تور کربلا و همچنین کشاورزی به خصوص محصول خرما می باشد.این شهر از دو بخش قدیم و مذهبی تشکیل شده است که مدارس و ساختمان های دولتی زیادی در این شهر متمرکز شده اند.
گردشگرانی که قصد سفر به کربلا را دارند می توانند تور کربلا را از سایت لحظه آخر از معتبر ترین آژانس ها با قیمت های مناسب خریداری کنند.

شهر کربلا سالانه میزبان گردشگران بسیاری می باشد که برای زیارت به تور کربلا آمده اند. اما بدلیل نبود فرودگاه بین المللی در این شهر گردشگران تور کربلا ابتدا به فرودگاه بین المللی نجف رفته و سپس از آنجا به وسلیه اتوبوس و وسایل نقلیه دیگر به کربلا می روند. فرودگاه بین المللی نجف (Al Najaf International Airport) (مطار النجف الدولي) واقع در شهر نجف، یکی از مهم ترین شهر های کشور عراق می باشد. این فرودگاه دارای یک باند فرود به طول 3 هزار متر است. همچنین کد یاتا فرودگاه بین المللی نجف NJF می باشد.
فرودگاه بین المللی نجف به فرودگاه های اقصی نقاط جهان پرواز دارد. گردشگران تور کربلا از سر تا سر دنیا ابتدا به این فرودگاه می آیند. همچنین این فرودگاه در حالت عادی روزانه حدود 20 پرواز دارد. اما در زمانی که گردشگران برای زیارت به تور کربلا می روند تعداد پرواز هایی که بر روی این فرودگاه می نشینند افزایش می یابد.
مقاصد پروازی فرودگاه بین المللی نجف: شارجه، آتن، آتاترک، اصفهان، مشهد، دمشق، دبی، بحرین، تبریز، ساری، شیراز، یزد، کرمانشاه، بغداد، حیدر علی‌اف، بیروت، دوسلدورف، کویت، چاتراپاتی شیواجی، سلیمانیه، امام خمینی، مسقط، حمد، ملکه علیا، اراک
ایرلاین های فرودگاه بین المللی نجف: ایر عربیا، اطلس گلوبال، هواپیمایی کاسپین، FlyDamas، فلای‌دبی، گلف ایر، ایران ایر، هواپیمایی آسمان، هواپیمایی عراق، کیش ایر، هواپیمایی ماهان، هواپیمایی معراج، هواپیمایی خاورمیانه، عمان ایر، هواپیمایی قطر، هواپیمایی قشم، هواپیمایی تابان، ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی زاگرس. همچنین شهر کربلا دارای یک فرودگاه می باشد که فقط پرواز های داخلی در آن انجام می شود. نام آن فرودگاه شمال شرق کربلا (Karbala Northeast Airport) می باشد. فرودگاه شمال شرق کربلا دارای یک باند پرواز به طول 3030 متر بوده و ارتفاع آن از سطح دریا حدود 95 متر می باشد. این فرودگاه دارای یک رمپ پارکینگ برای هواپیما می باشد. گردشگران تور کربلا برای سفر به سایر نقاط عراق می توانند از این فرودگاه استفاده کنند.

زائران تور کربلا قبل از سفر مطلع باشند که آب و هوای کشور عراق به طور کلی صحرایی بوده و زمستان های خنک و در بعضی مواقع سرد و تابستان های گرم و خشک و تابش طولانی مدت در طول روز همراه می باشد. دمای هوا در فل تابستان در عراق به 40 درجه ی سانتی گراد می رسد که در بعضی از مناطق درجه ی حرارت هوا به 48 درجه سانتی گراد هم خواهد رسید و گرمای طاقت فرسایی در عراق حکم فرما می شود.مسافران تور کربلا توجه کنند دما هوا در فصل زمستان در کربلا به ندرت به 21 درجه ی سانتی گراد می رسد و در شرایط سخت بین 15 تا 19 درجه و در هنگام شب گاهی 2 تا 5 درجه ی سانتی گراد کاهش می یابد.
زائران تور کربلا جالب است بدانند که مناطق شمال کوهستانی عراق در فصل زمستان سرد و با بارش برف و باران همراه است به طوری که در بعضی مواقع باعث طغیان رودخانه می شود.به طور کلی اگر بخواهید بدانید بارندگی در عراق خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتد به طوری که طی آخرین آمار سالانه در بیش تر مناطق عراق کمتر از 250 میلی لیتر بارش رقم خورده است که کاملا نشان می دهد باران در عراق امری کاملا عجیب می باشد.
مسافران تور کربلا اگر در فصل زمستان به عراق سفر کنند ممکن است شاهد بارندگی در این شهر باشند البته در فصل تابستان هم در پاره ای مواقع شاهد بارش باران خواهید بود که البته بیش تر مواقع بارش در نواحی کوهستانی عراق اتفاق می افتد.
البته شایان ذکر است زائران تور کربلا شرایط آب و هوایی برایشان ملاک نیست به دلیل این که بیش تر جمعیت زائران تور کربلا را در روز های تاسوعا ، عاشورا ، اربعین حسینی ، عید قربان ، عید نوروز و دیگر اعیاد به کربلا سفر می کنند گرچه در این روز ها قیمت تور ها و هتل ها گران تر می شود اما باید از قبل برای رزرو دست به کار شوید.

سوالات متداول تور کربلا

ایران و کربلا حدود 1 ساعت و نیم اختلاف ساعت دارند.
بهترین زمان برای سفر به کربلا در زمان های تاسوعا، عاشورا، عید قربان، اربعین حسینی و حتی عید نوروز است که اغلب در این زمان ها گردشگران بی شماری به این کشور سفر می کنند.
بهتر است برای امنیت و خدمات بهتر با کاروان یا تور به کربلا سفر کنید که هم توسط کاروان بیمه شوید و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.
بله، در زمان های شلوغی کربلا و بخصوص اربعین بسیاری از موکب ها هستند که علاوه بر غذا و جای خواب رایگان، اینترنت پرسرعت و رایگان نیز ارائه می دهند.

نظرات کاربران

ناصر خیرخواه مرداد 1398
27 نفر پسندیدند
زیارت
رویا نیکوبخت تیر 1398
24 نفر پسندیدند
من ویزا دو ماهه عراق دارم
سید مهدی علوی خرداد 1398
26 نفر پسندیدند
عالی
رضا وطنی فروردین 1398
12 نفر پسندیدند
جهت کربلا
حسین ایروانی بهمن 1397
17 نفر پسندیدند
سلام واسه 20تا25بهمن تور کربلا زمینی ارزون واقساط میخام واسه 3نفر ویک نوزاد

lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%84%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 3840 کاربران به تورکربلا