Lahzeakhar.com

تور های تفلیس

ارزانترین گرانترین به‌روزترین نزدیکترین تاریخ مرتب سازی بر اساس :
تور تفلیس ۱ و ۸ شهریور
۳
۱ شهریور - ۴ شهریور
قشم ایر
قشم ایر
بعثت سیر
۷,۴۷۰,۰۰۰
۱
از ۱ شهریور تا ۴ شهریور
۳
قشم ایر
قشم ایر
۷,۴۷۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۸ شهریور تا ۱۱ شهریور
۳
قشم ایر
قشم ایر
۷,۸۷۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس ۲۹ مرداد و ۵ شهریور
۵
۲۹ مرداد - ۱۰ شهریور
زاگرس
زاگرس
آرشین پرواز
۶,۲۴۰,۰۰۰
۱
از ۲۹ مرداد تا ۳ شهریور
۵
زاگرس
زاگرس
۶,۲۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۵ شهریور تا ۱۰ شهریور
۵
زاگرس
زاگرس
۷,۷۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس ۴ و ۱۱ شهریور
۴
۴ شهریور - ۱۵ شهریور
قشم ایر
قشم ایر
پگاه گشت
۷,۶۰۰,۰۰۰
۱
از ۴ شهریور تا ۸ شهریور
۴
قشم ایر
قشم ایر
۷,۶۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۱۱ شهریور تا ۱۵ شهریور
۴
قشم ایر
قشم ایر
۸,۱۰۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس ۸ و ۱شهریور
۳
۱ شهریور - ۱۱ شهریور
قشم ایر
قشم ایر
سفر به کام ایرانیان
۶,۲۲۰,۰۰۰
۱
از ۱ شهریور تا ۴ شهریور
۳
قشم ایر
قشم ایر
۶,۲۲۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۸ شهریور تا ۱۱ شهریور
۳
قشم ایر
قشم ایر
۷,۲۲۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس و باتومی ۱۳ و ۲۰ و ۲۷ شهریور
۷
۱۳ شهریور - ۳ مهر
قشم ایر
قشم ایر
نیک سانا
۱۴,۵۴۰,۰۰۰
۱
از ۱۳ شهریور تا ۲۰ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۱۴,۵۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۲۷ شهریور تا ۳ مهر
۷
قشم ایر
قشم ایر
۱۴,۵۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۲۰ شهریور تا ۲۷ شهریور
۷
قشم ایر
قشم ایر
۱۴,۵۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس ۸شهریور
۳
۸ شهریور - ۱۱ شهریور
قشم ایر
قشم ایر
سیمرغ دیار
۸,۹۹۰,۰۰۰
۱
از ۸ شهریور تا ۱۱ شهریور
۳
قشم ایر
قشم ایر
۸,۹۹۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس ۲۹ مرداد و ۵ شهریور
۵
۲۹ مرداد - ۳ شهریور
زاگرس
زاگرس
قصر شایان
۶,۲۴۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور گرجستان مرداد
۷
۲۷ مرداد - ۷ شهریور
آسمان
آسمان
سحر سفر
۸,۷۵۰,۰۰۰
۱
از ۲۷ مرداد تا ۳ شهریور
۷
آسمان
آسمان
۸,۷۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
۲
از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور
۷
آسمان
آسمان
۸,۷۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
۳
از ۳۱ مرداد تا ۷ شهریور
۷
آسمان
آسمان
۸,۷۵۰,۰۰۰
مشاهده تور
تور تفلیس ۲۹ مرداد
۵
۲۹ مرداد - ۳ شهریور
زاگرس
زاگرس
فرجام پرواز
۶,۲۴۰,۰۰۰
۱
از ۲۹ مرداد تا ۳ شهریور
۵
زاگرس
زاگرس
۶,۲۴۰,۰۰۰
مشاهده تور

تور تفلیس

تور تفلیس پر مخاطب ترین تور کشور گرجستان است؛ شما با انتخاب تور تفلیس سفری رویایی در عین حال ارزان به یک شهر اروپایی با تفریحات و جاذبه هایی همچون پارک‌های آبی، چشمه‌های آب گرم و بازارگردی در شهری ارزان با بافت سنتی و مدرنیته را تجربه خواهید کرد. با تور تفلیس، می‌توانید علاوه بر صرف هزینه ای کم، سفری متمایز نسبت به کشورهای همسایه را تجربه کنید.


تفلیس دارای دو شهر قدیمی و جدید است که توسط پل صلح به یکدیگر متصل شده‌اند؛ به بخش قدیمی آن الد تاون می‌گویند و بخش جدید آن نیز همان تفلیس نام دارد.

همه چیز درباره تفلیس

تفلیس شهر محبوب ایرانیان است. اگر یکبار به تفلیس سفر کنید مشاهده می کنید که درصد قابل توجهی از گردشگران این شهر را ایرانیان تشکیل می دهند. تفلیس شهری مملو از جاهای دیدنی و تاریخی است که بازدید از آن ها سفری بی نظیر را برای گردشگران رقم خواهد زد.

اقدامات لازم پیش از سفر به تفلیس

 • مردم تفلیس به زبان گرجی صحبت می کنند. با توجه به اینکه درصد کمی از مردم به زبان انگلیسی مسلط هستند و در اطراف شهر هم هیچکس جز زبان گرجی زبان دیگری بلد نیست، خوب است با اصطلاحات رایج گرجی آشنا شوید لذا می توانید یا پیش از سفر، زبان گرجی را فرا گیرید یا از برنامه های ترجمه آنی و همزمان استفاده کنید.
 • ایرانیان برای سفر به تفلیس در صورت سفر گردشگری نیازی به اخذ ویزا ندارند لذا تورهای لحظه آخری برای این مقصد محبوب ارائه می شود پس خوب است اگر قصد سفر دارید، تورهای لحظه آخری تفلیس را اخذ کنید که هزینه به مراتب کمتری نسبت به سایر تورها دارد.

سفر به گرجستان برای ایرانیان هم به صورت زمینی ممکن است هم به صورت هوایی. سفرهای هوایی یا از مبدا تهران (فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)) به مقصد تفلیس می روند یا در صورتیکه ایرلاین ها خارجی باشند ابتدا به شهر خود رفته و سپس به تفلیس می روند که تورهای با ایرلاین های خارجی هزینه بیشتری نسبت به سایر تورها دارند.

 • از طرف دیگر تورهای زمینی تفلیس بخاطر ارزان بودنشان، طرفداران خاص خود را دارند. گردشگران در صورت انتخاب تور زمینی تفلیس، نزدیک به 15 ساعت در راه خواهند بود و جالب است بدانید تورهای زمینی گرجستان از کشور ارمنستان عبور خواهند کرد چراکه برای عبور از کشور آذربایجان، گردشگران نیاز به ویزای توریستی آذربایجان دارند.
 • گرجستان قوانینی عجیبی برای مسافران دارند که نقض کردن آن ها علاوه بر جریمه و گاه زندان، باعث دیپورت شدن هم می شوند.
چرا 

تور لحظه آخری تفلیس

کارشناسان ما در لحظه آخر، مجموعه آژانس‌های مسافرتی برگزیده ارائه دهنده تورهای چارتری و لحظه آخری تفلیس را گردهم آورده تا مناسب‌ترین تور لحظه آخری تفلیس را خدمت کاربران همیشه همراه لحظه آخر ارائه دهند. با خرید تور تفلیس لحظه آخر، می‌توانید علاوه بر مقایسه قیمت تورهای تفلیس آژانس‌های مختلف، بروزترین قیمت تورهای تفلیس را در اختیار داشته باشید. 

 • مناسب‌ترین قیمت رزرو تور تفلیس
 • انتخاب بهترین هتل جهت اقامت
 • گشت شهری رایگان بر روی تور
 • پشتیبانی 24 ساعته توسط آژانس‌های ارائه دهنده تور
 • مشاوره رایگان از آژانس‌های خانواده لحظه آخر 

تور هوایی تفلیس

تور هوایی گرجستان به مقصد دو شهر پر طرفدار این کشور(تفلیس و باتومی) برگزار می‌شود. پروازهای تهران-تفلیس توسط ایرلاین‌های مختلفی انجام می‌گیرد که برای سفر به شهر تفلیس، ایرلاین‌های مختلفی این پروازها را انجام می‌دهند. تور هوایی تفلیس لحظه آخر توسط ایرلاین‌های قشم ایر، زاگرس، وارش و آسمان برگزار می‌شود. تور تفلیس هوایی انتخاب گردشگرانی است که راحتی و صرفه‌جویی در زمان سفر را به قیمت آن ترجیح می‌دهند. باتوجه به اینکه مسافرین تور هوایی تفلیس، از رفاه و آسودگی خاطر بیشتری برخوردارند، اغلب مسافرین این شهر، انتخاب تور هوایی تفلیس را نسبت به تور زمینی آن به صرفه‌تر می‌دانند.


جاهای دیدنی تفلیس

اگر تصمیم خود را گرفته‌اید تا با خرید تور تفلیس به این شهر زیبای توریستی سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از جاذبه‌های توریستی آن نیز دیدن نمایید. از جمله جاهای دیدنی تفلیس، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

این پارک آبی فوق العاده مفرح و هیجان انگیز که حدود 22 هکتار وسعت دارد و هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیون یورو برای ساخت آن خرج شده است، دارای 12 استخر است که آب آن نیز از 10 مسیر فیلتری عبور می‌کند تا زلال‌ترین آب را در اختیار شناگران این مجموعه قرار دهد. این پارک آبی علاوه بر استخرها و تونل‌های آبی، خدمات دیگری همچون رستوران، کافه، سونا، سرویس ماساژ را نیز خدمت توریست‌های تور تفلیس ارائه می‌دهد.

 

 • دریاچه لیسی

 این دریاچه که در شمال غرب شهر تفلیس قرار دارد،  همواره و به خصوص در فصل بهار و تابستان، نظر گردشگران و علاقمندان زیادی را به سمت خود جلب می‌کند. اگر خود را به تفلیس رسانده‌اید می‌توانید با تور خود به خیابان نوتسوبیدزه بروید و پس از گذر از سربالایی‌های تند این شهر، به منطقه‌ای سرسبز و جنگلی برسید که دریاچه لیسی در آن قرار دارد.
 اگر با ماشین شخصی خود به این دریاچه رفته‌اید، می‌توانید آن را در قسمتی پارک کرده و سپس دوچرخه‌ای اجاره کنید و علاوه بر تماشای مناظر دیدنی این دریاچه، از جنگل سرسبز کنار آن نیز دیدن نمایید.

 

 • قلعه ناریکلا 

نکته قابل توجه در مورد این قلعه که در مرکز شهر تفلیس قرار دارد این است که قلعه ناریکلا ساخته حکومت ساسانیان است و به سبک و معماری آن زمان ایرانیان ساخته شده است. در طول سالیان دراز با روی کارآمدن پادشاهان مختلف تغییراتی در ظاهر این قلعه به وجود آمده است اما در سال 1827 میلادی زلزله‌ای مهیب بخش‌های بسیاری از آن را به نابودی کشاند. ظاهر این قلعه مربوط به سده 16 و 17 میلادی است که مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت.

 

 • کلیسای جامع تثلیث

این کلیسا که در تپه های Elia Hill در کنار رودخانه کورا در بخش قدیمی شهر تفلیس قرار دارد، در بین سال‌‌های 1996 تا 2004 میلادی ساخته شد. این مکان مذهبی، سومین کلیسای ارتدکس جهان است که دارای ظرفیتی 15 هزار نفری است که از این حیث بزرگترین ساختمان مذهبی دنیا به حساب می‌آید و هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر جهان می‌باشد.

قیمت تور تفلیس

اگر بخواهیم قیمت تور تفلیس را با قیمت تور کشورهای همسایه مقایسه کنیم، خواهیم دریافت که به شکل قابل توجهی قیمت آن مناسب‌تر است. علاوه بر ارزان بودن تور و خرج‌های مازاد شخصی سفر در شهر تفلیس، لذت سفر به یک شهر اروپایی با شب‌های زنده و جاذبه‌های گردشگری هیجان انگیز آن نیز، ویژگی‌هایی هستند که قیمت تور تفلیس را به نسبت هزینه‌ای که برای آن پرداخت می‌کنیم بسیار مقرون به صرفه می‌کند.

سفر به تفلیس در بازه های مختلف سال هزینه های متفاوتی دارد. با توجه به موقعیت و شرایط آب و هوایی، تفلیس تابستان های گرم همراه با وزش بادهای خنک و زمستان های بسیار سرد همراه با برش شدید برف دارد لذا فصل تابستان شلوغ ترین و توریستی ترین زمان سفر به تفلیس خواهد بود. گردشگرانی که قصد دارند در فصل تابستان به تفلیس سفر کنند به افزایش هزینه سفر شامل افزایش قیمت بلیط پرواز یا اتوبوس، افزایش قیمت هتل ها و همچنین اجناس مختلف در مراکز خرید روبرو خواهند شد و همچنین در کنار افزایش هزینه ها، گردشگران می بایست شلوغی شهر که مملو از گردشگران خارجی است را نیز تحمل کنند. در فصل پاییز از تعداد گردشگران به شدت کاسته می شود که به طبع آن، هزینه سفر به تفلیس نیز کاهش یافته و گردشگران می توانند علاوه بر کاهش قیمت ها، از تور لحظه آخری تفلیس نیز بهرمند شوند.

ارزان ترین زمان سفر به تفلیس

فصل زمستان ارزان ترین زمان سفر به تفلیس به حساب می آید. در فصل زمستان شاهد سفیدپوش شدن تفلیس می باشیم، اگر توانایی تحمل سرمای تفلیس را دارید می توانید در این باه زمانی از سفر ارزان به تفلیس لذت ببرید.

برای سفر به تفلیس گردشگران هم می توانند از دلار و هم لاری استفاده کنند. پیشنهاد می شود برای برخی از خرج های کوچک مانند خرید از سوپرمارکت یا پرداخت کرایه تاکسی ها و خدمات حمل و نقل عمومی، از لاری استفاده کنید تا با کسر کارمزد دچار ضرر نشوید. همچنین اگر قصد دارید پول خود را به لاری تبدیل کنید پیشنهاد می شود ریال خود را در ایران به دلار و در صرافی های معتبر تفلیس دلار خود را به لاری تبدیل کنید.

در آخر این نکته را فراموش نکنید در صورتیکه از سرویس تاکسیرانی تفلیس می خواهید استفاده کنید مراقب سوءاستفاده راننده تاکسی ها باشید چراکه آن ها می بایست از تاکسی متر استفاده کنند که اکثرشان استفاده نمی کنند و اگر نسبت به قیمت مسیر اطلاع نداشته باشید از شما مبلغ بیشتری خواهند گرفت.

 

تفلیس پایتخت کدام کشور است؟

تفلیس پایتخت گرجستان، ترکیبی دیدنی از زندگی شهری با آثار باستانی می‌باشد و به همین دلیل است که سالانه به خصوص در همین سال های اخیر گردشگران تور گرجستان تفلیس به بیشترین حد خود رسیده اند. موقعیت جغرافیایی فوق العاده و قرار گیری گرجستان در دره های سر سبز و زیبا باعث شده تفلیس به یک مقصد دیدنی از نظر گردشگران تور تفلیس تبدیل گردد.
شهر تفلیس دارای موزه ها، گالری ها، میدان ها، پارک ها و خیابان های قدیمی در کنار خانه های مدرن می باشد که مورد توجه گردشگران تور تفليس قرار گرفته است. این شهر قدیمی دارای کوچه های باریک و خانه های بالکن دار و زیبا می باشد که نمای جالبی به شهر بخشیده است. قلعه ناریکالا یکی از قلعه های با شکوه این شهر مشرف به بخش تاریخی شهر می باشد.
تفلیس دارای آب و هوای نیمه گرمسیر و مرطوب می باشد که تحت تاثیر آب و هوای قاره ای قرار دارد. تفلیس تابستان های گرم و زمستان های نسبتا سردی دارد از همین رو بهترین زمان سفر به این شهر ماه مه ، ژوئن و سپتامبر می باشد که هوا متعادل می باشد.

دیدنی های تفلیس 

مهم ترین جاذبه های گردشگری تفلیس که گردشگران در این شهر باید مورد بازدید قرار دهند عبارتند از:

 کلیسا و تندیس پادشاه واختانگ یکم، قلعه ناریکالا، یاد بود کارتلیس ددا، باغ ملی گیاه شناسی تفلیس، مسجد تفلیس، حمام و چشمه های معدنی و گوگردی تفلیس، تفلیس قدیم و بنا های هنر نو، کاروانسرا، کلیسای جامع سیونی تفلیس، میدان بازار، پل صلح، کلیسای جامع تثلیث تفلیس، کلیسای آنچیسخاتی مریم مقدس، تئاتر Rezo Gabriadze، موزه‌ی ملی گرجستان، موزه‌ی اشغال شوروی، کلیسای کاشوتی، تئاتر و اپرای ملی گرجستان. 

از محبوب ترین مقاصد گردشگری بعد از ترکیه و ارمنستان، کشور گرجستان می باشد که امروزه به طور چشمگیری مورد استقبال ایرانیان قرار گرفته است. تفلیس پایتخت و بزرگ ترین شهر گرجستان می باشد که نزد توریست ها بسیار محبوبیت دارد. 

فاصله هوایی تهران تا تفلیس

بزرگ ترین فرودگاه کشور گرجستان در جنوب غربی شهر تفلیس قرار گرفته است که با توجه به استانداردهای جهانی که در این مجموعه رعایت شده جزو بهترین فرودگاه های بین المللی می باشد. فرودگاه بین المللی تفلیس 15 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد که مسافرین تور تفلیس باتومی می توانند از طریق خیابان اصلی جرج بوش، به راحتی با ترانسفر رایگان به محل اقامت خود برسند. اولین ترمینال فرودگاه در سال 1952 میلادی و با سبک معماری استالینیستی توسط افراد ماهر و متخصص طراحی و ساخته شد. عملیات تعمیر و ساخت ترمینالی جدید در سال 1990 میلادی به اتمام رسید و با شکلی تایید شده با استاندارد های بین‌المللی طراحی شد. فرودگاه بین المللی تفلیس برای مسافرین تور تفلیس دارای یک باند 3 کیلومتری از جنس بتن است و ترمینال‌های فرودگاه به‌گونه‌ ای طراحی شده‌اند که قابلیت انتقال بهینه مسافرین تور تفلیس و بار را داشته‌ باشند. یک ترمینال جدید و مدرن نیز در 7 فوریه 2007 میلادی افتتاح شد.
مشخصات فنی فرودگاه تفلیس:
ارتفاع از سطح دریا : 490 متر مربع
نوع فرودگاه : عمومی و مسافری
کد ایکایو : یو جی تی بی
کد یاتا : تی بی اس
فاصله زمانی از فرودگاه بین المللی امام خمینی تا فرودگاه تفلیس یک ساعت و 20 دقیقه می باشد.
همچنین، طبق آمار قطعی اعلام شده از سوی مسئولین کشور گرجستان، فرودگاه بین المللی تفلیس هم چون‌ گذشته جایگاه خود را در صنعت حمل و نقل از دست نداده و در بین سال‌های 2009 تا 2013 آمار مسافران تور تفلیس تا 40/1 میلیون نفر رشد داشته است.

 

اب و هواي تفليس

آب و هوای تفلیس در بهار: شهر تفلیس در فصل بهار ، ماه مارس بهترین و مطلوب ترین آب و هوا را داراست .آب و هوای تفلیس در این ماه معتدل و مناسب می باشد به طوری که در فصل بهار تفلیس از تمامی کشور های همسایه گردشگر دارد . گرجی ها بهترین زمان سفر برای گردشگران تور تفلیس را فصل بهار می دانند.
آب و هوای تفلیس در تابستان: مثل خیلی از نقاط دیگر دنیا آب و هوای تفلیس در فصل تابستان بسیار گرم و داغ می باشد ولی اگر علاقه مند به جشن ها و کارناوال های شادی با بهترین موسیقی و خواننده های دنیا هستید می توانید تابستان را برای سفر خود انتخاب کنید.
آب و هوای تفلیس در پاییز: در فصل پاییز با کاهش دمای چشمگیری در تفلیس رو به رو هستیم و برای گردشگران تور تفلیس که از باران و آب و هوای خنک لذت نمی برند توصیه نمی شود. در فصل پاییز می توان شاهد آب و هوای چهار فصل بود به گونه ای که یک روز آفتابی، روز بعد بارش شدید باران و یک روز دیگر با نسیم خنک پاییزی و برگ های خشک زرد و نارنجی بر روی سنگ فرش های این شهر رو به رو شوید.
آب و هوای تفلیس در زمستان: برای آن دسته از گردشگران تور تفلیس که علاقه به ورزش های زمستانی مثل اسکی دارند قطعا فصل زمستان بهترین زمان برای سفر به این کشور می باشد. کل سه ماه زمستان با بارش سنگین برف و باران رو به رو هستید و دمای هوا تا 4 درجه زیر صفر می رسد.
تفلیس آب و هوای بسیار متفاوتی در فصل های مختلف دارد. به طور کلی این کشور به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم می شود. رشته کوه بزرگ قفقاز نقش بسیار مهمی در آب و هوای تفلیس دارد به گونه ای که اجازه نمی دهد توده های عظیم ابرها از سمت روسیه به این کشور وارد شود.

 

سوالات متداول تور تفلیس

خیر، گرجستان از جمله کشورهایی است که گردشگران برای سفر توریستی به آن نیازی به اخذ ویزا نداشته و ویزا در فرودگاه یا مرز (در سفر زمینی) صادر می شود.  

قیمت تور تفلیس تا حد زیادی به شهری که انتخاب می کنید بستگی داره. در وحله بعدی هم نحوه برگزاری تور (زمینی یا هوایی)، هتل رزروی، مدت زمان اقامت و خدماتی که در تور ارائه می شود به قیمت تور شما وابسته است. 

در صفحه تور تفلیس سایت لحظه آخر می توانید انواع تورهایی که به مقصد این شهر برگزار میشن رو ببینید و با توجه به شرایط و بودجه ای که دارید خریدتون رو انجام بدید. 

خیر، تورهای لحظه آخری همانطور که از اسمشون مشخص هست، تورهایی هستند که از 1 ساعت تا نهایتا 2 روز قبل از شروع تور، جهت تکمیل ظرفیت تور با تخفیف ارائه میشن. به عبارت دیگر ارائه دهندگان در فاصله کوتاهی از شروع سفر، تخفیف هایی را روی تورها اعمال می کنن تا ظرفیت پر شود. به همین دلیل ممکن است گردشگران در طول سفر، همسفرانی را ببینن که هزینه کمتری پرداخت کردن اما امکانات و خدمات یکسانی دریافت می کنن.

پیشنهاد ما به گردشگران این است که بودجه ای که برای خرج کردن در تفلیس کنار گذاشتن رو در صرافی های معتبر ایران به دلار و بخشی از دلارشان را در صرافی های معتبر تفلیس به لاری تبدیل کنند. البته در تفلیس هم می توانید از دلار استفاده کنید و هم از لاری، اگر از لاری برای مخارجتان استفاده کنید، کارمزدی از شما گرفته نمیشه ولی در صورت استفاده از دلار باید کارمزد هم پرداخت کنید.

شهر تفلیس مملو از جاذبه های گردشگری و تاریخی هست که برای دیدن همه آن ها باید چندین روز زمان بزارید، اما اگر فرصت زیادی ندارید حتما از این مکان ها دیدن کنید:

مجسمه مادر، پل صلح تفلیس، خیابان روستاولی، برج ساعت تفلیس، کلیسای جامع تثلیث، معبد سامتاورو، حمام‌های تفلیس، قلعه ناریکالا

تعداد زیادی مرکز خرید در شهر تفلیس وجود داره اما از بین اون ها بهترین انتخاب هایی که می تونید برای خریدهایتان داشته باشید عبارتند از:

 تفلیس مال، ایست پوینت، درای بریج مارکت، تفلیس سنترال، مرکز خرید مرانی، مرکز خرید کارواسلا، مرکز خرید لیلو

نظرات کاربران

ساره بهمن 1400
17 نفر پسندیدند
سلام وقت شما بخیر. ببخشید شما این تورهای لحظه آخر که میزارید و نیاز به تست pcr دارند رو چجوری باید ثبت نام کرد؟ توری که 5 ام هست برای تفلیس و جواب تست pcr را 3 روزه اعلام می کنند.
ادمین بهمن 1400
3 نفر پسندیدند

کاربر گرامی لحظه آخر سلام

آزمایشگاه هایی هستن که یک روزه و یا حتی چند ساعته جواب تست رو به شما تحویل می دن. با تماس با آژانس های مسافرتی می تونید ازشون آدرس این آزمایشگاه ها رو بپرسید. مورد تایید هم هستن و جای نگرانی نداره

با تشکر

ابوالفضل برزگر اسفند 1399
20 نفر پسندیدند
سلام ببخشید میدونید که از چه تاریخی تور سفر به تفلیس شروع میشه؟؟ تشکر
ادمین اسفند 1399
3 نفر پسندیدند

کاربر گرامی سلام. متاسفانه مشخص نیست اما در صورت باز شد مرز گرجستان حتما اخبارش رو در سایت منتشر می کنیم

پژمان کریمی خرداد 1399
14 نفر پسندیدند
سلام خسته نباشید مدتیه بخاطر کرونا همه تورها لغو شده کسی میدونه تورهایی مثل تور تفلیس یا باتومی از کی شروع میشه

lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 3625 کاربران به تورتفلیس