Lahzeakhar.com

تور های بانکوک

مبدا
  مدت اقامت
   نام ایرلاین
    نام آژانس

     متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

     • درباره سفر بانکوک
     • اطلاعات و موقعیت
     • اطلاعات پرواز
     • آب و هوا

     تور بانکوک

     تور بانکوک تایلند، تورهای ترکیبی تایلند بانکوک، تور بانکوک پوکت، تور بانکوک پاتایا روزانه توسط برترین آژانس های مسافرتی معتبر با ارزانترین نرخ تور تایلند، تعداد روزهای اقامت متغیر، پکیج های متنوع و بسیاری از خدمات رفاهی گردشگران مانند رزرو هتل در تایلند، اخذ ویزای توریستی تایلند و سایر امکانات در این صفحه از وبسایت لحظه آخر ارائه می گردند. شما هم اینک می توانید پس از بررسی اطلاعات مربوط به پرواز، قیمت هتل و مدت زمان اقامت، نسبت به رزرو تور موردنظر خود اقدام نمایید.

      


     بازدید از کدام جاهای دیدنی بانکوک؟

     تایلند دارای وسیع ترن جزیره های آسیاست که به سبب داشتن سواحل پاک و فوق العاده، درختان نارگیل و نخلی که نماد این کشور هستند، صخره های بلند مرجانی و جنگل های انبوهش محبوب ترین مقصدهای گردشگری خارجی در میان ایرانیان و سایر کشورهاست. بانکوک پایتخت تایلند شهری افسانه ای و رو به پیشرفت است که طی چند دهه گذشته توانسته بخش بزرگی از گردشگران تور تایلند را به خود جذب کند. تلفیق معماری و سنت قدیمی با آسمان خراش ها و مراکز خرید مدرن توانسته در عین تضاد، یک شهر بی نظیر را برای سفر گردشگران تور بانکوک رقم بزند. با توجه به استقبال گردشگران از بانکوک به دلیل داشتن هتل ها و اقامتگاه های لوکس و ساحلی و مراکز خرید مدرن امروزه به مکانی گردشگرپذیر در میان کشورهای توریستی جهان تبدیل شده است.

     با این همه تغییراتی که در نمای شهر بانکوک به وجود آمده است هنوز هم مردم محلی به رسم رسومات و اعتقاداتشان احترام گذاشته و به آن ها عمل می کنند. بانکوک با جمعیت بالغ بر 9 میلیون نفر از پر جمعیت ترین و شلوغ ترین شهرهای تایلند محسوب می شود. در سفر با تور بانکوک می توانید هم از معابد و پرستشگاه های با قدمت 1000 ساله دیدن فرمایید و هم از جاذبه های گردشگری، شهربازی بانکوک یا پارک های تفریحی فوق العاده زیبا، پارک آبی بانکوک یا باغ وحش بانکوک و...لذت ببرید. در سفر با تور بانکوک می توانید یک خاطره فراموش نشدنی را برای خود و همسرتان رقم بزنید.

     هزینه سفر به بانکوک چقدر است؟

     اولین هزینه که می بایست برای سفر به تایلند بپردازید با احتساب هزینه عوارض خروج از کشور، هزینه ویزای تایلند است که به راحتی می توان تهیه کرد که مدت زمان آن برای ویزای فوری سه روز و برای ویزای عادی یک هفته می باشد با مبلغی در حدود ۳۵ یورو که باید به عنوان هزینه اخذ ویزای توریستی تایلند به آژانس مسافرتی بپردازید. دومین هزینه هنگفتی که در سفر به بانکوک متوجه شماست، قیمت تور بانکوک تایلند است تورهای مخصوصی که بسته به ترکیبی بودن یا نبودنشان قیمتشان بیشتر می شود و معمولا کمتر از ۷ شب اقامت ندارند. البته نمی توان گفت تایلند جزء تورهای ارزان به حساب می آید اما به سبب پرطرفدار بودنش تعداد گردشگران زیادی را جذب خود می کند و همین سبب می شود عده ای از آژانس های مسافرتی تورهای زیادی را به مقصد بانکوک تایلند و سایر شهرهای توریستی آن برنامه ریزی کنند پس چندان نگران زمان سفر نباشید چرا که به سبب آب و هوای استوایی تایلند از جمله تورهایی محسوب می شود که تقریبا در تمامی روزهای سال یافت می شود و طرفداران مخصوص خود را دارد اما اگر به دنبال این هستید بدانید برای تور تایلند چه مقدار باید هزینه کنید بهتر است قیمت آن را کمتر از ۶ میلیون در نظر نگیرید، به اضافه اینکه می بایست برای پرداخت هزینه های رفت و آمد و همچنین غذا مبلغی از پولتان را به بات تایلند تبدیل کنید تا مشکلی در حین پرداخت برایتان پیش نیاید.

     هزینه اقامت و غذا در بانکوک تایلند

     ما هزینه اقامت و غذا کاملا بستگی به بودجه و سلیقه گردشگران دارد اما بانکوک دارای هتل های ۲ تا ۵ ستاره است همچنین رستوران هایی که می توانید در میانشان هم ارزانترین و هم گرانترین غذاها را میل کنید اما میانگین هزینه اقامت هر شب در هتلی متوسط در بانکوک در حدود ۳۰۰ بات و هزینه یک وعده غذای متوسط در بانکوک می تواند از حدود ۳۰۰ تا ۷۰۰ بات متغیر باشد. اما در کنار هزینه هایی که گفته شد شما برای بازدید از بسیاری از جاهای دیدنی بانکوک باید هزینه ورودی پرداخت کنید که شاید کمترین آن را بتوان برای بازدید از معبد بانکوک در حد ۱۰۰ بات و بیشترین آن را به عنوان بازدید از باغ وحش های بانکوک در نظر گرفت که در حد ۱۵۰۰ بات می باشد. لازم است برای رفتن از جایی به جای دیگر در بانکوک از وسایل نقلیه عمومی مانند توک توک یا مترو و اتوبوس یا حتی اسکای ترین استفاده کنید که به ترتیب ارزانترین آنها هزینه هایی در حد ۱۰۰ بات تا ۲۰ بات متغیر است. اگر برای سفر ارزان به تایلند عازم این شهر می شوید پیشنهاد ما به شما استفاده از مترو و توک توک است زیرا هزینه آنها نسبت به باقی وسایل نقلیه عمومی کمتر است.

     بهترین تجربه در مراکز خرید بانکوک

     یکی از زمان هایی که تایلند مملو از توریست می شود زمان حراج است یعنی دقیقا زمان جشنواره حراج تایلند که مصادف با اواخر خرداد تا اواخر مرداد است پس اگر شما هم به قصد خرید به تایلند سفر می کنید خوب است این زمان را انتخاب کنید. اما بانکوک دارای بهترین مراکز خرید در شرق آسیاست و اغلب مسافرین قصدشان از ماندن در بانکوک خرید از مراکز خرید بانکوک است. فروشگاه های معروفی که در عین مدرن بودن ارزانترین اجناس خود را در ویترین خود به نمایش گذاشته اند. اگر بخواهیم چند نمونه از مهمترین مراکز خرید در بانکوک را نام ببریم می توانیم به مرکز خرید چاتوچاک که ترکیبی از تمامی بازارهای بانکوک است، بازار آسیاتیک Asiatique  و میدان سیام را نام ببریم. البته برای تهیه سوغاتی و دیدن اجناس بومی سنتی بی نظیر در تایلند حتما سری به بازار شناور بانکوک بزنید.

     بانکوک یا سامویی؟

     بسیاری از گردشگران از تایلند نام دو جزیره فی فی و سامویی به گوششان خورده است و دلشان می خواهد اولین مقصدشان در تایلند یکی از این دو جزیره رویایی باشد. برای اینکه بهتر شا را متوجه قضیه کنیم بهتر است بدانید که در تور ترکیبی بانکوک سامویی یا حتی تور ترکیبی بانکوک پوکت شما قادر خواهید بود از این دو جزیره مشهور دیدن کنید، اما با این تفاوت که در هر تور ترکیبی می توانید یکی از دو مقصد را انتخاب کنید به ندرت تورهای تایلند ترکیبی وجود دارند که از پوکت و بانکوک و سامویی و فی فی بازدید داشته باشند. اما اگر بخواهید از بانکوک به سامویی بروید راه هوایی بهترین مسیر است با بلیط هواپیما بانکوک سامویی می تواند در عرض ۲ ساعت خودتان را به سامویی برسانید، اما راه های ترکیبی یعنی سفر زمینی به نزدیک ترین جزیره به سامویی سپس سوار شدن بر قایق نیز یکی دیگر از راه های رفتن از بانکوک به سامویی است که مشخصا قیمت آن نسبت به هوایی بسیار ارزانتر است اما مدت زمانی حدود ۱۰ ساعت باید در مسیر باشید تا به سامویی برسید. حال اگر بخواهیم بگوییم سامویی بهتر است یا بانکوک در حقیقت مانند این می ماند که بگوییم کیش بهتر است یا بندرعباس! در واقع رفتن به جزیره بهشتی سامویی را به تک تک مسافران تایلند پیشنهاد می کنیم.

     قیمت تور بانکوک در چه زمانی کمتر است؟

     تور بانکوک تایلند در تمامی فصل ها و زمان ها یافت می شود اما اگر بدانیم چه زمانی را انتخاب کنیم تا قیمت تور بانکوک کاهش پیدا کند مسلما در هزینه هایمان بسیار صرفه جویی خواهد کرد. برای اینکه ارزان سفر کنید باید خلاف جهت رودخانه حرکت کنید یعنی چی؟ یعنی باید بهترین زمان سفر به بانکوک یا به عبارتی زمانی را برای سفر برنامه ریزی کنید که گردشگران و توریست های تایلند از این سرزمین خوش آب و هوا خارج شده باشند که آن زمان زمانی نیست جز زمانی که تایلند بارانی باشد یعنی اردیبهشت تا آبان ماه که تقریبا بانکوک تایلند خالی از گردشگر است. اگر قصد سفر به جزیره های فی فی و سامویی دارید با توجه به هزینه های گزاف بلیط آنها می توانید این زمان را انتخاب کنید و تجربه ای عجیب و جالب را برای خود و همسفرانتان به وجود بیاورید.

     فاصله بانکوک تا پوکت چقدر است؟ فاصله بانکوک تا پاتایا چطور؟

     برای اینکه بخواهید به پاتایا یا پوکت بروید راه های متفاوتی وجود دارد مثلا پاتایا در 160 کیلومتری بانکوک است که طبیعتا مسیر زیادی نیست و می توانید این مسیر را با اتوبوس هایی که هر نیم ساعت یک بار بانکوک را به مقصد پاتایا ترک می کنند طی کنید و نهایتا دو ساعت بعد به مقصد برسید. اما جزیره پوکت حدود ۸۰۰ کیلومتر از فرودگاه بانکوک دورتر است و بهتر است این مسیر را با پرواز بانکوک به پوکت طی کنید و در عرض ۱ ساعت و نیم خودتان را به پوکت برسانید. در حالی که اگر بخواهید این مسیر طولانی را با اتوبوس و به طور زمینی با هر وسیله دیگری طی کنید زمانی حول و حوش ۹ ساعت را باید در مسیر بگذرانید.

     بانکوک پایتخت کشور تایلندگاه به نام بانگکوک هم نامیده می شود.گردشگران تور بانکوک بدانند که این شهر با مساحت 1568 کیلومتر مربع از بزرگ ترین شهر های تایلند به شمار می رود که با داشتن تفریحات مختلف و همچنین جاذبه های گردشگری زیبا سلانه میزبان تعداد بی شماری از مسافران تور بانکوک می باشد.
     یکی از نکات جالب مه گردشگران تور بانکوک باید بدانند نام کامل بانکوک است که به عنوان بلند ترین نام در رکورد گینس به ثبت رسیده است (Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Yuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit)
     بانکوک به نام گرونگتیب به معنای شهر فرشتگان می باشد که در سال 1728 میلادس توسط پادشاه حال رامای اول به عنوان پایتخت برگزیده شد.بانکوک از نظر موقعیت جغرافیایی در کرانه خاوری رود چائو فرای و در نزدیکی خلیج تایلند قرار با جمعیت 8.160.522 نفر واقع گردیده است که نام بانکوک بیش تر برای این شهر و مردم محلی نام بانگکوک را برای نام گذاری یکی از مناطق می خوانند.
     گردشگران تور بانکوک بدانند که این شهر یکی از پر جنب و جوش ترین شهر های قاره آسیا که در میان هتل ها ، بازار های رنگارنگ ، هزاران تمدن و فرهنگ و معابد تاریخی می درخشد که در تمامی این مکان ها در بیش تر وقت سال گردشگران تور بانکوک را در حال خوشگذرانی خواهید دید.
     یکی دیگر از ویژه گی های این شهر که توجه مسافران تور بانکوک را به خود جلب کرده است ترکیبی از معماری مدرن با آسمان خراش های سر به فلک کشیده و در عین حال بافت سنتی و قدیمی این شهر می باشد.
     با سفر به بانکوک می توانید در بهترین هتل ها اقامت داشته باشید ، در رستوران های مختلف غذا میل کنید و همچنین در مراکز خرید متنوع و بازار های شناور بانکوک سوغات و خرید های خود را انجام دهید و با آداب و معاشرت با مردم بانکوک نهایت لذت را ببرید.

     قابل توجه گردشگران تور بانکوک ، چنانچه قصد سفر به بانکوک را دارید می توانید از ایر لاین های مستقیم ماهان ایر ، ایران ایر و ایر آسیا بلیط خود را تهیه نمایید در ادامه با ساعات پرواز ، روز های پرواز و همچنین مدت زمان پرواز ایر لاین های ذکر شده بیش تر آگاه خواهید شد.
     1 . هواپیمایی ایران ایر
     قابل توجه مسافران تور بانکوک ، پرواز های رفت و برگشت این ایر لاین در حال حاضر به بانکوک و بلعکس صورت نمی گردد.
     2 . هواپیمایی ماهان ایر
     پرواز های رفت : هفته ای پنج پرواز از تهران به بانکوک در روز های یکشنبه ، دوشنبه ، چهار شنبه ، پنجشنبه و جمعه در ساعت های 22:10 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه بانکوک تایلند انجام می پذیرد.
     پرواز های برگشت : هفته ای پنج پرواز از بانکوک به سمت ایران در روز های شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه در ساعت 21:30 از فرودگاه بانکوک تایلند به سمت فرودگاه امام خمینی ایران انجام می پذیرد.

     3. هواپیمایی ایر آسیا
     پرواز های رفت : هفته ای دو پرواز از ایران به سمت بانکوک در روز های شنبه و دوشنبه در ساعت 21:50 از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه بانکوک انجام می پذیرد.
     پرواز های برگشت : قابل توجه مسافران عزیز تور بانکوک ، هفته ای دو پرواز در روز های شنبه و دوشنبه در ساعت 15:10 از فرودگاه بانکوک تایلند به سمت فرودگاه امام خمینی ایران انجام می پذیرد.
     مورد توجه مسافران تور بانکوک ، مدت زمان پرواز 6 ساعت 15 دقیقه می باشد و همچنین گردشگران تور بانکوک توجه داشته باشند برنامه ی ذکر شده در بالا ممکن است در مواقعی دچار تغییرات شود.
     قیمت بلیط هواپیما در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد پس بهتر است قبل از خرید وب سایت ایر لاین مورد نظر را چک و بلیط خودتان را خریداری نمایید.

     گردشگران تور بانکوک توجه داشته باشند که به طور کلی کشور تایلند دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد به همین دلیل بدون شک بانکوک پایتخت تایلند از این قضیه مستثنی نمی باشد.گردشگران تور بانکوک قبل از سفر بدانند که آب و هوای بانکوک گرمسیری و شرایط استوایی گرم آن در طول سال تغییرات چندانی ندارد.
     مورد توجه مسافران تور بانکوک ، این شهر به دو فصل مرطوب و فصل خشک تقسیم می گردد.فصل بارشب باران در بانکوک بین ماه های می تا سپتامبر شروع و همچنین بارش باران در ماه ژوئن به اوج خود می رسد.در فصل مرطوب بانکوک در گرم ترین ساعت روز به 20 درجه سانتی گراد می رسد که علاوه بر بارش باران ساعاتی در روز هم هوا آفتابی می باشد.بارش ها در بانکوک معمولا در تایم عصر اتفاق می افتد اما در مواقعی این بارش باران در تمام مدت روز ادامه دار می شود.
     گردشگرانی که قصد سفر تور بانکوک را دارند ، بهترین فصل سفر به بانکوک اکتبر تا فوریه می باشد که در این چند ماه درجه حرارت هوا بین 25 تا 28 درجه ی سانتی گراد بوده و در تمام طول روز نسیم خنک می وزد و فقط در پاره ای از مواقع شاهد باران ها کوتاه مدت خواهید بود.
     قابل توجه مسافران تور بانکوک ، فصل خشک در بانکوک از ماه نوامبر تا فوریه می باشد که در این بازه زمانی فصل پر گردشگری بانکوک به شمار و تعداد برگزاری تور بانکوک به اوج خود می رسد.در این ماه های کمترین میزان بارندگی سال و درست قبل از شروع داغ ترین روز های سال می باشد.در ماه های آوریل ، مارس و می درجه حرارت هوا به 30 درجه سانتی گراد می رسد و میزان رطوبت در بانکوک بالا رفته و ممکن است این رطوبت باعث آزار و آسایش گردشگران شود. بهتر ات اگر در این ماه ها سفر می کنید لباس های خنک و نخی همراه خود داشته باشید. در نهایت می توان گفت بهترین زمان بازدید از بانکوک بی ماه های نوامبر و فوریه است.

     سوالات متداول تور بانکوک

     کی بریم بانکوک که خلوت باشه؟

     بانکوک به دلیل پایتخت بودن تایلند همیشه شلوغ است اما زمان هایی هست که تایلند بارش زیادی دارد در این زمان گردشگران کمتری در تایلند حضور دارند و جزء خلوت ترین زمان سفر محسوب می شود که این زمان می تواند اوایل پاییز باشد اما برای اطلاع دقیق از زمان ارزانترین فصل سفر به بانکوک به صفحه لحظه آخر مراجعه کنید.


     تورهای ترکیبی تایلند از بانکوک هم بازدید دارند؟

     مهم ترین جاذبه ای که بانکوک دارد چیست؟

     بهتر است چه زمانی از مراکز خرید بانکوک خرید کنیم؟

     نظرات کاربران

     طاهر اسفند 1398
     دو تا موقع هست که رفتن به بانکوک رو خیلی بهتون پیشنهاد می کنم یکی اینکه توی پاییز برید هم هواش بهتره هم یکم از قیمتا کم میشه ۲ اینکه اگه توی آذر تا دی برید می تونید توی ۲ آذر از جشنواره فانوس و ۱۰ دی هم جشن کریسمس بهترین اوقات رو داشته باشید یادتون باشه روز جشن فانوس همه فانوس روشن می کنن و با آرزوهای دور و درازشون به آسمون می فرستنش اما جدیدا شنیدیم که این فانوسا مشکل ساز شدن اما توی تایلند چیزی شنیده نشده و همچنان داره برگزار میشه روز قشنگیه اگه بتونید با نامزدتون برید خیلی عالی میشه خیلییی یه روز شگفت انگیزه براش من و همسرم تقریبا یک و نیم ماه توی تایلند موندیم بیشتر هم رفتیم پاتایا که خرجمون کمتر بشه آخه بانکوک یکم شهر گرونیه و مال توریست ها زیاد نیست ارزون بدن اما پاتایا هتل های خوب و ارزونی گیر میارید. خوش بگذره
     beny اسفند 1398
     سلام به نظر من بانکوک تایلند هیچ جاذبه ای بجز کاخ بزرگ و بازار شناورش توی ساحل نداره واقعا نداره فقط یه مقصدیه که بتونی از اونجا برید پاتایا یا پوکت همین. از تهران یا هر شهر بزرگ ایران بخواید به تایلند پرواز داشته باشید نمی تونید مستقیم برید پاتایا یا پوکت یا حتی جزیره معروف فی فی. مجبورید اول برید فرودگاه بانکوک از اونجا برید هرجای تایلند همونطور که هیچی نداره تایلند نمیشه گفت کلا هیچی نداره نه. برای ما توریست ها خیلی منطقه جذابی نیست وگرنه جای زندگی پولدارای چینیه اکثرشون توی بانکوک تایلند زندگی می کنند باید بیاید ببینید چقدر از جمعیت تایلند و به خصوص بانکوک رو همین چینی ها تشکیل دادن به قدری که اکثر مراسم ها و فستیوال هایی که برگزار می کنن توی تایلند به لطف همین چینی هاس مثلا جشن سال نوی چینی ها. میدونید دیگه تایلندی ها خودشون خیلی خرافاتی هستن و رفتار و قوانین مخصوصی برای رفت و آمد و روابط اجتماعی شون دارن حالا فکنید با چینی ها قاطی شدن باید مراقب تک تک رفتاراتون تو تایلند باشید خیلی ممکنه رفتارهای بد از ما که به نظر اونا بده سر بزنه. بهتره قبلش راجب قوانینشون بخونید حتما
     ثریا اسفند 1398
     سلام مرسی از اطلاعات بسیار خوبی که گذاشتید اما من با اینکه بانکوک چیز خاصی نداره اما ترجیح می دم اگر برم تایلند فقط از بانکوک دیدن کنم و توی خود بانکوک هتل رزرو کنم. ما خانمها اگر سمت سواحل و جزایر بریم توی تایلند ممکنه یکم اذیت بشیم به نظرم بهتره جزیره پوکت رو فقط امتحان کنیم که خلوت تر هستند و آدمای توریست فهیم تری دارند به خصوص اگر می خواید خانم ها جدا برید تایلند پوکت برید. شاید یکم از پاتایا گرون تر باشه که قطعا هم هست و کم هم گرون نیست اما امنیت دارید و اذیت نمیشید تازه یادتون باشه تایلند مثل شمال ما نیستا عکسا و ایناشو نگاه نکنید دخترا بی حجاب و لخت میان برای توریست ها یکم گیر میدن بهتره این چیزا رو هم رعایت کنید بای امنیت و آرامش خودتون بهتره. امیدوارم خوش بگذره.
     سالار تیموری دی 1397
     برای سفر به بانکوک هتل شانگری لا بانکوک رو انتخاب کرده بودیم. این هتل جزء برترین هتل های 5 ستاره بانکوک محسوب میشه و به جرئت میشه گفت یک هتل همه چی تمومه. انقدر بزرگ و شلوغ لوکسه و کلی امکانات داره که دلمون نمیومد از هتل بیایم بیرون. پیشنهاد می کنم اگر شما هم میخواین در سفر به بانکوک در یک هتل بی نظیرو لوکس اقامت کنید، هتل شانگری لا بانکوک یک هتل بی نظیره.
     امتیاز 5 از 5 | از بین 5164 کاربران به توربانکوک