Lahzeakhar.com

تور ژاپن

امتیاز 5 از 5 | از 547

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور ژاپن می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ژاپن آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


ژاپن یکی از کشور های زیبا با تاریخی غنی می باشد که با وجود پیشرفت های چشمگیری که داشته فرهنگ و سنت قدیمی خودش را به خوبی حفظ کرده است.
مسافران تور ژاپن با سفر به این کشور می توانند از معابد زیبا و قدیمی ، موزه ها ، پارک های مختلف و دیگر مناظر طبیعی ژاپن دیدن کنند.البته شایان ذکر است که سفر به ژاپن برایتان گران تمام خواهد شد اما با این حال با رعایت برخی نکات می توانید از هزینه ی سفر خود بکاهید به همین دلیل است که مسافران تور ژاپن مسافران خاصی هستند.
سوالی که برای مسافران تور ژاپن به وجود می آید زبان مردم ژاپن هست ، مردم ژاپن همه به زبان ژاپنی صحبت می کنند و بیش تر آن هاعلاوه بر ابتدایی که قواعد زبان را یاد میگیرند در مقاطع بالاتر به فراگیری زبان می پردازند اما بیش تر مردم ژاپن زبان انگلیسی را به صورت دست و پا شکسته صحبت می کنند حتی اگر هم بلد نباشند به نوعی به گردشگران تور ژاپن کمک می کنند در کل برای سفر های کوتاه به ژاپن تسلط به زبان انگلیسی کفایت می کند اما اگر قصد دارید مدت زمانی زیادی را در ژاپن اقامت داشته باشید بهتر است زبان ژاپنی را یاد بگیرید.
گردشگران تور ژاپن توجه داشته باشند که آب و هوای ژاپن در فصل های مختلف سال متفاوت بوده و به دلیل وزش باد های موسمی این کشور را به چهار فصل مجزا تبدیل کرده است که هر فصل آن توریست های خاص خودش را دارد.
در این کشور جشنواره های متفاوتی برگزار می گردد که مهم ترین جشنواره ی بهاری آن هانامی یا همان شکوهفه های گیلاس نام دارد که تمامی شهروند های ژاپنی در هر جای دنیا که باشند و همچنین گردشگران تور ژاپن خود را به جشنواره هانامی می رسانند.این جشنواره هر سال در اواخر ماه مارس و تا اوایل ماه آوریل برگزار می گردد.

مسافران تور ژاپن مطلع باشند که ، ژاپن کشوری در آسیای شرقی و در اقیانوس آرام وقع شده است که از قدرت های اصلی اقتصادی و به عنوان سومین اقتصاد جهان در تولید ناخالص داخلی می باشد که بر مبنای قانون اساسی ژاپن اداره می گردد.
قابل توجه گردشگران تور ژاپن ، این کشور کاملا در آب محصور بوده که با مرز های آبی خود با کشور های کره جنوبی ، کره شمالی ، چین و روسیه همسایه می باشد.
برای اطلاعات بیش تر گردشگران تور ژاپن ، این کشور با مساحت 378000 کیلومتر مربع جمعیتی برابر با 12 میلیون نفر را در خود جای داده است که به عنوان دهمین کشور پر جمعیت جهان شناخته شده است.توکیو پایتخت کشور ژاپن می باشد که با جمعیت 35 میلیون نفری خود به عنوان گران ترین و بزرگ ترین پایتخت های جهان به شمار می رود.
گردشگران تور ژاپن مطلع باشند که مردم ژاپن کشورشان را به نیپون کوکو نیز خطاب می کنند که به معنای خاستگاه خورشید است.باستان شناسان طبق تحقیقات خود سابقه ی سکونت انسان ها در این کشور را به دوران پارینه سنگی نسبت داده اند.
قبل از سفر تور ژاپن بدانید که این کشور کوهستانی بوده و بیش تر جزایر آن آتشفشانی و به شدت زلزله خیز می باشد به طوری که طی آخرین آمار بدست آمده سالانه حدود 1500 زمین لرزه در ژاپن رخ می دهد و می توان گفت این مسئله برای مردم کشور ژاپن دیگر امری طبیعی است وخود را با شرایط وقف داده و خانه های خود را به صورت تخصصی ساخته اند تا در برابر زلزله دچار آسیب های زیادی نگردد.
مسافران تور ژاپن توجه کنند که زبام مردم ژاپن ، ژاپنی هست اگر چه بیش تر لغات را از زبان چینی گرفته اند اما به هیچ عنوان با زبان چینی هم ریشه نبوده و با هم کاملا فرق دارند.در واقع زبان ژاپنی ها از شاخه زبان های ژاپنیک و از خانواده زبان های زبان‌های آلتایی نیز می باشد که فقط می توانیم زبان کره ای را به آن نزدیک بدانیم.

همه روزه پرواز های زیادی از تهران به مقصد ژاپن و شهر های مختلف آن صورت می گیرد ، قابل توجه گردشگران تور ژاپن ایرلاین های مختلفی نظیر ایرلاین ایر آسیا مالزی ، ایرلاین اتحاد امارات ، ایرلاین قطر ایرویز قطر و ایرلاین ترکیش ایرلاین به ژاپن پرواز دارند که قیمت های آن همیشه در حال تغییر می باشد اما به طور کلی نوع ایرلاین و نوع کلاس پروازی هر ایرلاین هم رو قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.مسافران تور ژاپن که قصد سفر به شهر های ژاپن را دارند می توانند ایرلاین های مختلف را انتخاب نمایند. در ادامه مسافران تور ژاپن را با ساعت پروازی و روز های پرواز ایرلاین های مختلف بیش تر مطلع خواهیم کرد.
ایرلاین ایر آسیا مالزی : این پرواز به دو صورت به ژاپن پرواز دارد در حالت اول از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه کوالالامپور با مدت زمان 8 ساعت و 10 دقیقه و از فرودگاه کوالالامپور به سمت فرودگاه توکیو با مدت زمان پرواز 7 ساعته می باشد ، در حالت دوم این ایرلاین از فرودگاه امام خمینی تهران به سمت فرودگاه دان میونگ با مدت پرواز 7 ساعت و 40 دقیقه و از فرودگاه دان میونگ به سمت فرودگاه دان میونگ 6 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
ایرلاین اتحاد امارات : قابل توجه مسافران تور ژاپن ، از فرودگاه امام خمینی ایران به سمت فرودگاه ابوظبی به مدت 2 ساعت و 10 دقیقه و توقف 15 ساعته و از فرودگاه ابوظبی به سمت فرودگاه ناریتا 10 ساعت و 5 دقیقه زمان پرواز پیش رو خواهید داشت.
ایرلاین قطر ایرویز قطر : در این نوع ایرلاین مسافران تور ژاپن از فرودگاه امام خمینی ایران با مدت زمان پرواز 2 ساعت و 5 دقیقه ای به سمت فرودگاه دوحه می روند و در نهایت از این فرودگاه با مدت زمان 9 ساعت و 25 دقیقه به سمت فرودگاه هانه دا پرواز می کنند.
ایرلاین ترکیش ایرلاین : مسافران تور ژاپن از فرودگاه امام خمینی به سمت فرودگاه آتاترک استانبول با مدت زمان 3 ساعت و 5 دقیقه پرواز و بعد از توقف 4 ساعته از این فرودگاه به سمت فرودگاه ناریتا با مدت زمان پرواز 12 ساعت و 25 دقیقه پرواز خواهند داشت.

قابل توجه گردشگران تور ژاپن ، کشور ژاپن در تمامی مدت سال آب و هوای مختلفی دارد و به علت وزش باد های موسمی به چهار فصل مجزا تبدیل می گردد.زمستان های سرد و تابستان های معتدل گرم و شرجی دارد. به طور کلی ژاپن کشوری جزیره ایست که در شهر های ساحلی آن میزان رطوبت بالا تر می رود و در فصل بهار برخی از مناطق ژاپن دارای آب و هوای مطبوع و خنک تری می شود به همین خاطر بیش تر تور ژاپن از ماه فروردین تا مهر ماه برگزار می گردد.اما در فصل بهار و تابستان در برخی از مناطق این کشور آب و هوای مناسب تری دارد از این رو در این فصل ها گردشگران تور ژاپن را بیش تر مشاهده خواهید کرد هر چند که فصل بهار در ژاپن روز های نسبتا گرمی هم دارد.
گردشگران تور ژاپن بدانند که در فصل زمستان میانگین درجه حرارت بین 6 الی 10 درجه سانتی گراد در حالت نوسان می باشد و از ماه مارس با رسیدن عید نوروز و شروع پاییز آب و هوای ژاپن رو به گرما می رود و در فصل تابستان درجه حرارت هوا به 20 درجه سانتی گراد می رسد.
گردشگرانی که قصد سفر به ژاپن را دارند توجه داشته باشند که نواحی شمالی آب ‌و هوای سردسیر و جمع‌الجزایر اوگاساوارا آب و هوای گرمسیری دارد.به طور کلی نواحی شمالی زمستان های طولانی ، سرد و پر برفی دارند.
مورد توجه مسافران تور ژاپن ، از اواخر فصل بهار و تا شروع فصل تابستان فصل باران می نامند و با تمام شدن فصل باران تابستان واقعی ژاپن از راه خواهد رسید. آب و هوا ژاپن در فصل تابستان به دلیل فشار هوای اقیانوس آرام به شدت گرم و مرطوب می شود.گردشگران تور ژاپن جالب است بدانند که از اواخر تابستان تا فصل پاییز طوفان هایی بر اثر آب های بر اثر آب های ژاپن رخ می دهد که در بیش تر مواقع باعث خسارت های زیادی می شود.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است