تور مشهد

11 تور از 3 آژانس
امتیاز 4.7 از 5 | از 5964 کاربر

اصلی‌ترین دلایل ارزان قیمت بودن تور مشهد

تعداد مسافران تور مشهد در همه‌ی ماه‌های سال بیشتر از اکثر شهرهای ایران هستند. با این حال در تمامی مقاطع سال امکان خرید پکیج‌های مسافرتی این مقصد با قیمت مناسب و ارزان نسبت به سایر شهرها وجود دارد. دلیل آن هم وجود هتل‌های زیاد و تعدد وسایل نقلیه از شهرهای مختلف به مشهد است. البته در برخی مواقع هم قیمت تور مسافرتی مشهد دستخوش تعیراتی می‌شود. چون فصول مختلف و مناسبت‌ها بر روی خرج و مخارج‌تان تاثیر به سزایی می‌گذراند.

تور مشهد

تفاوت قیمت تور مشهد در مناسبت‌ها و فصول مختلف

به طبع تغییرات آب‌وهوایی و تعطیلات در طول سال می‌تواند باعث افزایش و کاهش تعداد مسافران تور مشهد شود. همین موضوع نیز می‌تواند بر روی قیمت‌ها تاثیر گذار باشد. اما به غیر از این موارد، مناسبت‌های مذهبی هم باعث وقوع تغیرات زیادی در قیمت تور مشهد می‌شوند. در برخی مواقع حتی ممکن است قیمت تور مشهد در مناسبت‌های مذهبی دو برابر روزهای عادی سال شود. اما دلیل آن چیست؟

اعیاد و مناسبت‌های مذهبی؛ عامل افزایش هزینه‌ها

حتی در صورتی که مناسبت‌های مذهبی در روزهای غیر تعطیل هم باشد، قیمت تور مشهد افزایش می‌یابد. دلیل آن هم این است که به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) در این شهر، مسافران از سراسر ایران برای برگزاری مراسمات مذهبی خودشان را به مشهد می‌رسانند. در اکثر این ایام حتی شرایط آب‌وهوایی بد هم نمی‌تواند مانع رزرو تور مشهد توسط مسافران شود. در ادامه و پس از ارائه توضیحات در مورد هر فصل، تاریخ مناسبت‌های مذهبی و اعیاد موثر بر قیمت تور مشهد 1403 را با تفکیک هر ماه به شما می‌گوییم.

قیمت تور مشهد

امکان رزرو تور مشهد نوروز با قیمت ارزان وجود ندارد

تعطیلات نوروز، پیک سفر به بسیاری از مقاصد داخلی محسوب می‌شود. اما در مشهد به دلیل بهبود شرایط آب‌وهوایی و همزمان شدن با آغاز تعطیلات سال جدید، تعداد مسافران و افزایش هزینه‌های سفر نسبت به سایر شهرهای داخلی کمی بیشتر است. قیمت تور مشهد نوروز، نسبت به اسفند ماه تا دو برابر افزایش می‌یابد. اما پس از آن، یعنی از هفته‌ی دوم و با پایان تعطیلات کمی از پایین‌تر می‌آید. اگر قصد رزرو تور مشهد بهار 1403 با قیمت ارزان را دارید، باید به دنبال رزرو آن در خرداد باشید؛ زیرا این ماه زمان امتحانات محصلان به حساب می‌آید و به طبع تعداد گردشگران و قیمت تور مشهد کاهش می‌یابد.

نکته: تاریخ‌هایی که به رنگ قرمز نوشته شده‌اند، روز تعطیل هستند. به همین دلیل هم بر روی قیمت تور زیارتی مشهد تاثیر می‌گذارند. سایر ایامی که با رنگ مشکی ذکر کرده‌ایم، تعطیل نیستند. اما بر روی هزینه تور مشهد تاثیر گذار هستند.

مناسبت‌های بهار 1403

تاریخ

مناسبت

تاریخ

مناسبت

تاریخ

مناسبت

1 تا 4 فروردین

عید نوروز

12 فروردین

روز جمهوری اسلامی

21 اردیبهشت

ولادت حضرت معصومه (س)

7 فروردین

ولادت امام حسن مجتبی (ع)

13 فروردین

سیزده به در

31 اردیبهشت

ولادت امام رضا (ع)

10 تا 16 فروردین

شب‌های قدر

22 و 23 فروردین

عید فطر

14 خرداد

رحلت امام خمینی

11 فروردین

ضربت خوردن حضرت علی (ع)

15 اردیبهشت

شهادت امام صادق (ع)

15 خرداد

قیام 15 خرداد

18 خرداد

شهادت امام محمد تقی (ع)

25 و 27 خرداد

شهادت امام باقر (ع) و روز عرفه

28 خرداد

عید قربان

تابستان‌های داغ و هزینه‌ی زیاد برای رزرو تور مشهد

فصل تابستان به دلیل تعطیل شدن مدارس و دانشگاه‌ها فرصت خوبی برای سفر به مشهد است. اما ما رزرو تور مشهد تابستان 1403 را فقط در تیر ماه به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا در مرداد شرایط آب وهوایی برای سفر به مشهد مناسب نیست. دمای هوا آنقدر بالا می‌رود که امکان زیارت و گشت‌وگذار آسان را از شما می‌گیرد. در شهریور نیز هزینه‌ی رزرو تور به دلیل نزدیک شدن به پایان تعطیلات و شرایط آب‌وهوایی مطلوب زیاد است.

مناسبت‌های تابستان 1403

تاریخ

مناسبت

تاریخ

مناسبت

تاریخ

مناسبت

2 تیر

ولادت امام علی النقی (ع)

25 و 26 تیر

تاسوعا و عاشورای حسینی

14 شهریور

شهادت امام رضا (ع)

5 تیر

عید غدیر خم

4 شهریور

اربعین حسینی

22 شهریور

شهادت امام حسن عسکری (ع)

7 تیر

ولادت امام موسی کاظم (ع)

12 شهریور

رحلت پیامبر (ص)

31 شهریور

میلاد رسول اکرم و امام صادق (ع)

پاییز؛ بهترین زمان برای رزرو تور مشهد از نظر آب‌وهوا

اگر به دنبال رزرو تور مشهد 1403 در شرایط آب‌وهوایی مناسب هستید، می‌توانید فصل پاییز را انتخاب کنید. در این فصل، شرایط آب‌وهوایی نسبت به زمستان و تابستان مساعد‌تر است. پس راحت‌تر می‌توانید به زیارت بپردازید. خصوصا اگر ماه مهر و آبان را برای سفرتان در نظر گرفته باشید. ضمن اینکه هزینه‌ی رزرو تور مشهد پاییز نیز به دلیل آغاز سال تحصیلی نسبت به تابستان و بهار پایین‌تر است. پس از این نظر نیز می‌توانید در بودجه‌ی سفرتان صرفه‌جویی کنید.

مناسبت‌های پاییز 1403

تاریخ

مناسبت

21 مهر

ولادت امام حسن عسکری (ع)

23 مهر

ولادت حضرت معصومه (س)

17 آبان

ولادت حضرت زینب (س)

15 آذر

شهادت حضرت فاطمه (س)

برای رزرو تور ارزان مشهد، زمستان را انتخاب کنید!

به دلیل دمای پایین هوا و بارندگی برف در زمستان، تعداد تقاضا برای سفر به مشهد در این سه ماه از سال به طور چشم‌گیری فروکش می‌کند. قیمت تور مشهد زمستان در دی و بهمن پایین است. اما اگر به دنبال ارزان‌ترین زمان سفر در زمستان و حتی طول سال هستید، رزرو تور مشهد اسفند را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چون اکثر مسافران قصد خرید پکیج‌های مسافرتی مشهد در بهار را دارند، پس تعداد زیادی از مسافران در اسفند به سفر نمی‌روند. خوبی رزرو تور در فصل زمستان این است که می‌توانید آن را با قیمت ارزان‌تر و راحت‌تر به صورت لحظه آخری رزرو کنید.

مناسبت‌های زمستان 1403

تاریخ

مناسبت‌ها

تاریخ

مناسبت‌ها

تاریخ

مناسبت‌ها

2 دی

ولادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر

7 بهمن

شهادت امام موسی کاظم (ع)

26 بهمن

میلاد حضرت مهدی (عج)

13 دی

ولادت امام محمد باقر (ع)

9 بهمن

عید مبعث

26 اسفند

ولادت امام حسن مجتبی (ع)

15 دی

شهادت امام علی النقی (ع)

14 بهمن

ولادت امام حسین (ع)

29 اسفند

روز ملی صنعت نفت

22 دی

ولادت امام محمد تقی (ع)

15 بهمن

ولادت حضرت ابولفضل (ع)

29 اسفند

شب قدر

25 دی

ولادت امام علی (ع) و روز یدر

16 بهمن

ولادت امام سجاد (ع)

30 اسفند

ضربت خوردن حضرت علی

27 دی

وفات حضرت زینب (س)

22 بهمن

سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ولادت حضرت علی اکبر (ع)

30 اسفند

آخرین روز سال

 رزرو تور لحظه آخری مشهد در کدام فصول به‌صرفه است؟

در صورتی که به دنبال رزرو تور مشهد هوایی لحظه آخری برای کاهش هزینه‌های خود هستید، خرید این دسته از پکیج‌های مسافرتی را در زمستان به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ زیرا در این فصل دمای هوا کاهش یافته و به طبع مسافران کم‌تری قصد خرید تور مشهد در زمستان را دارند. با کاهش تعداد متقاضیان سفر، ظرفیت پروازها تا روز حرکت خالی مانده و به همین دلیل بلیط‌های ارزانی به مسافران ارائه می‌شود. پس می‌توانید با هزینه‌ی کم‌تری پکیج مسافرتی مدنظرتان را رزرو کنید.

با کدام وسیله سفر کنیم؛ راحتی یا ارزان بودن مسئله این است!

قبل از انتخاب هر وسیله‌ی نقلیه برای سفر با تور، باید بودجه‌ی خود را در نظر بگیرید. خوبی مقصد مشهد این است که حتی با بودجه‌ی کم هم می‌توانید سفری نسبتا کم دردسر داشته باشید. اما طبیعتا رزرو تور هوایی مشهد، شرایط سفر را بهتر می‌کند. پس اگر میزان خرج و مخارج‌تان در سفر برای شما اهمیت ندارد، می‌توانید به سراغ خرید تورهاي مشهد هوایی بروید.

رزرو تور مشهد هوایی از همه شهرها ممکن است؟

تقریبا امکان رزرو تور هوایی مشهد از همه‌ی شهرهای مراکز استان‌ها میسر است؛ از همه شهرها تقاضای سفر به مشهد وجود دارد. البته باید در نظر داشته باشید که پروازها فقط از برخی شهرها به صورت روزانه و به تعداد زیاد انجام می‌شود. تعداد پروازهای هفتگی از شهرهای دیگر محدود است. در واقع با رزرو تور مشهد از تهران امکان یافتن پرواز در هر ساعتی را خواهید داشت. البته در شهرهای دیگر نیز امکان پیدا کردن پرواز به صورت روزانه وجود دارد. به طور مثال با رزرو تور مشهد از اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز و  کیش می‌توانید پرواز روزانه پیدا کنید. اما اگر ساکن کرج، کرمان، قشم و چابهار هستید، تعداد پرواز به مشهد از این مبداها کم‌تر است. در نتیجه اگر ساکن چنین شهرهایی هستید باید چند روز قبل از سفرتان تور را رزرو کرده باشید!

رزرو تور لحظه آخری مشهد

6 مبدا قطارهای مسیر منتهی به شهر مشهد

قطارهای مشهد از شهرهای تهران، شیراز، بندرعباس، اصفهان، اهواز و تبریز حرکت دارند. این قطارها در بین مسیر نیز مسافرانی را از کرج، قزوین، زنجان، مرودشت، شهرضا و اردکان عبور می‌کنند. پس ساکنان این شهرها هم امکان رزرو تور مشهد با قطار را پیدا می‌کنند. البته شهرهای دیگری هم هستند که امکان رزرو بلیط بین راهی از آن‌ها وجود دارد. شما می‌توانید با جستجوی  شهر خودتان متوجه شوید که ایا امکان رزرو بلیط قطار بین راهی را دارید یا خیر.

در نظر داشته باشید که تعداد قطارها از شهر تهران زیاد است. به همین دلیل هم کار راحت‌تری در رزرو تور مشهد با قطار نسبت به سایر مقاصد دارید. حتی در صورتی که موعد حرکت‌تان در پیک سفر نباشد، امکان رزرو بلیط قطار در همان روز حرکت را دارید. اما اگر قصد خرید بلیط قطار از سایر شهرها را دارید، باید حتما چند روزی قبل از سفر برنامه‌ریزی خرید بلیط را داشته باشید.

تور مشهد زمینی

آیا هزینه تور مشهد با اتوبوس به سختی آن می‌ارزد؟

هرچند که امکان رزرو تور زمینی مشهد با اتوبوس از تقریبا همه‌ی شهرها میسر است. به علاوه اینکه هزینه‌ی بسیار کم‌تری نسبت به هواپیما و قطار را باید بابت بلیط اتوبوس بپردازید. اما سختی مسیر شما را اذیت می‌کند. به خصوص اگر مبدا شما از یک دور نسبت به مشهد باشد. پس به شما پیشنهاد می‌دهیم فقط در صورتی که از مبدا شما قطار وجود ندارد، تور مشهد با اتوبوس را رزرو کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در صورت وجود سالمند یا خردسال به عنوان همراه‌تان در سفر، تور مشهد زمینی را رزرو نکنید؛ زیرا مسیر زمینی به این شهر دشوار و خسته‌کننده است. به خصوص اگر قصد سفر از شهرهای غربی کشور را داشته باشید.

همه جور اقامتی را می‌توانید در مشهد تجربه کنید!

به دلیل .جود هتل‌های ارزان، اقتصادی و لوکس در مشهد، دست شما برای انتخاب اقامتگاه در این شهر باز است. حتی شما می‌توانید یک هتل نزدیک حرم را برای خودتان رزرو کنید تا هزینه‌های رفت و آمدتان را کاهش دهید. اما این موضوع به بودجه و نوع سفر شما بستگی دارد.

هتل ها در تور مشهد

هتل های نزدیک حرم؛ از ارزان تا لوکس، انتخاب دست شماست!

نزدیک بودن به حرم، اصلی‌ترین دلیل برای بالابودن خرج و مخارج سکونت در این هتل‌ها است. در واقع به دلیل تقاضای زیاد برای اقامت در نزدیکی حرم امام رضا (ع)، باید برای اقامت در این دسته هتل‌ها، هزینه‌ی بیشتری بپردازید. حتی اگر انتخاب شما یک هتل آپارتمان یا سوئیت ارزان برای اقامت باشد. در نظر داشته باشید که رشد قیمت هتل های نزدیک حرم مشهد در ایام پیک سفر یعنی نوروز، بیشتر از سایر اقامتگاه‌های این شهر است.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هتل های مشهد، نزدیک‌ترین اقامتگاه‌های نزدیک حرم را بشناسید.

سوئیت‌ها و هتل آپارتمان ها؛ از این ارزان‌تر نمی‌شود!

هتل آپارتمان‌های مشهد و سوئیت‌های این شهر علاوه‌بر اینکه هزینه‌ی کمی را از مسافران بابت اقامت دریافت می‌کنند، امکان پخت‌وپر در اتاق را هم به شما می‌دهند. به همین دلیل هم برای داشتن ارزان‌ترین اقامت ممکن در این شهر باید چنین اقامتگاه‌هایی را انتخاب کنید.

آیا لوکس‌ترین هتل‌های ایران در مشهد هستند؟

باوجود اینکه در شهرهای دیگر ایران هم مانند کیش و شیراز، هتل‌های لوکس زیادی ساخته شده است. اما لوکس‌ترین اقامتگاه‌های ایران در مشهد ساخته شده‌‌اند. به طور مثال می‌توان به هتل درویشی، قصر طلایی، الماس 2 و مدینة الرضا اشاره کرد. در این هتل‌ها امکانات متنوعی نظیر اسپا، حمام ترکی، چند طبقه فروشگاه و سالن‌های بازی و بیلیارد به چشم می‌خورد.

جاذبه‌های مشهد؛ از آرامگاه نادرشاه تا کوه سنگی

هرچند که هدف اصلی مسافران از رزرو تور مشهد، زیارت از حرم امام رضا (ع) است. اما شما می‌توانید در طول سفر به مشهد به جاذبه‌های این شهر هم سر زده و به تفریح بپردازید. در لیست زیر تعدادی از بهترین جاذبه‌های مشهد را برای شما آورده‌ایم که می‌توانید با کمی جستجو به همراه تورهای داخل شهری یا به تنهایی از آن‌ها دیدن کنید:

 • کوه سنگی
 • آرامگاه فردوسی
 • آرامگاه نادر شاه افشار
 • چالیدره
 • طرقبه

جاذبه های گردشگری تور مشهد

معرفی 3 مورد از بهترین رستوران‌های اطراف حرم

در ادامه تعدادی از رستوران‌های معروف و غذاخوری‌های خوب نزدیک حرم مشهد را به شما معرفی کرده‌ایم:

نام رستوران

فاصله با خودرو تا حرم

لیالی لبنان

27 دقیقه

رستوران الماس (در هتل الماس)

6 دقیقه

چلوکبابی امید

13 دقیقه

خدمات تور مشهد

خدمات تور مشهد

در صورت رزرو تور مشهد از سایت لحظه آخر، آژانس‌های مسافرتی در این سایت خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهند:

 1. رزرو هتل به صورت فولبرد یا هافبرد (به غیر از هتل های 5 ستاره مشهد)
 2. رزرو بلیط پرواز، قطار واتوبوس (بسته به انتخاب شما)
 3. پشتیبانی سفر
 4. ترانسفر شهری و فرودگاهی (در صورتی که در قراردادتان ذکر شده باشد)
 5. گشت شهری آپشنال با تورلیدر (معمولا هتل محل اقامت شما این گشت‌های شهری را به شما پیشنهاد می‌دهد. گشت‌های شهری معمولا به مقصد شاندیز و چالیدره است.)

رزرو تور مشهد با مشاوره و پشتیبانی از لحظه آخر

برای رزرو تور مشهد کافیست داخل سایت لحظه آخر انواع پکیج‌های مسافرتی این مقصد را مقایسه کرده و در تاریخ مدنظرتان یکی از آن‌ها را رزرو کنید. همچنین می‌توانید از آژانس‌های مسافرتی همکار با سایت لحظه آخر اطلاعات بیشتری کسب کنید. از طریق تماس یا ثبت درخواست رزرو، امکان رزرو تور مشهد لحظه آخری نیز وجود دارد.

سوالات متداول

نظرات کاربران

 • مهسا مهسا 1403/04/11
  0 نفر پسندیدند
  مشهد تا دو هفته ی دیگه خیلی شلوغ میشه
 • احمد احمد 1403/03/20
  0 نفر پسندیدند
  یا امام رضا نظری کن به بنده هات
 • علی علی 1403/03/09
  0 نفر پسندیدند
  هتلی داریم صبحانه نهار شام بدن؟
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/03/10
  1 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من. اکثر هتل‌های مشهد B.B ( صبحانه) هستند، اما هتل جواهری به صورت F.B (صبحانه، نهار، شام) خدمات ارائه میدن.عکس ها و تورهای مربوط به هتل جواهری رو میتونید از اینجا ملاحظه کنید.
 • بابک سهرابی بابک سهرابی 1403/03/06
  1 نفر پسندیدند
  اگر خدا قسمت کنه برای اخر خرداد میریم با خانواده مشهد ، مشهد بجز حرم امام رضا(ع) کجا بگردیم؟
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/03/07
  1 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من. مکان های گردشگری مشهد رو میتونید از اینجا مشاهده بفرمایید.
 • عسگر عبداللهی عسگر عبداللهی 1403/02/30
  1 نفر پسندیدند
  سلام ، با خانواده برای تاسوعا و عاشورا میخوام تور بگیرم یک هتل خوب معرفی کنید
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/02/31
  1 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من هتل های هتل تارا و هتل بشری و هتل سی نور هتل های مناسبی هستند.
 • محسن چگنی محسن چگنی 1403/01/27
  1 نفر پسندیدند
  ایشالا زیارت امام رضا
 • علی میرقاسمی علی میرقاسمی 1403/01/19
  0 نفر پسندیدند
  بهتره که چه زمانی رو برای رزرو تور مشهد انتخاب کنیم؟
 • لحظه آخر لحظه آخر 1403/02/29
  0 نفر پسندیدند
  درود بر شما دوست من مشهد همیشه یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای سفرهای زیارتی برای گردشگران ایرانی و خارجی هست ، از همین جهت پیشنهاد میشه برای مناسبت‌های خاص حتما 2 الی 3 هفته زودتر برای خرید تور اقدام فرمایید.
 • فائزه علوی فائزه علوی 1402/09/22
  3 نفر پسندیدند
  من تجربه سفر به مشهد با قطار رو داشتم و به همه پیشنهاد میدم هم راحتی هم بهت خوش می گذره
 • رضا کریمی رضا کریمی 1402/08/02
  0 نفر پسندیدند
  سلام ببخشید تور مشهد زمینی بهتره یا تور مشهد با قطار بیشتر راحتی تو سفر مهمه برام و خیلی هزینه فرقی نمیکنه کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟؟!
 • لحظه آخر لحظه آخر 1402/08/02
  1 نفر پسندیدند
  سلام دوست عزیز اگر قیمت برای شما اهمیت کمی داره استفاده از قطار راحتی بیشتری برای شما به همراه میاره، اگر هم قصد دارید هزینه های تور رو کاهش بدید میتوانید از تور های زمینی استفاده کنید.
 • سهیل تقوی سهیل تقوی 1402/09/22
  0 نفر پسندیدند
  زمینی خیلی آدم خسته میشه هوایی بری راحت تری
 • مرتضی جمالی مرتضی جمالی 1402/07/29
  0 نفر پسندیدند
  سلام تور های مشهد بازدید از مراکز تفریحی و دیدنی داره یا به عهده خودمونه؟
 • لحظه آخر لحظه آخر 1402/08/02
  1 نفر پسندیدند
  سلام دوست عزیز این موضوع به نظر خودتون بستگی داره که همراه تور گردش داشته باشید یا به صورت شخصی از مراکز تفریحی دیدن کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از تور ها ترانسفر یا لیدر ندارند و حتما اطلاعات تورها را چک کنید که مشکلی به وجود نیاد.
 • فرشید دربندی فرشید دربندی 1402/06/29
  0 نفر پسندیدند
  سلام خسته نباشید تور مناسب از بوشهر به مشهد هم هست برا ابان یا اواخر مهر
 • مهرسا مهرسا 1402/03/30
  4 نفر پسندیدند
  برای تور مشهد هتل 5 ستاره رزرو کردم، این هتل ها ناهار و شام هم دارن یا باید جدا رزرو کنیم؟
 • لحظه آخر لحظه آخر 1402/03/30
  5 نفر پسندیدند
  سلام دوست عزیز، هتل های مشهد معمولا ناهار و شام رو روی تورها دارن.
 • آریانا دبیری آریانا دبیری 1401/12/08
  20 نفر پسندیدند
  خیلی وقت بود به مشهد نرفته بودم واقعا شهر معنوی و خوبیه به راز و نیاز با امام رضا نیاز داشتم.
 • تیموری تیموری 1398/10/11
  17 نفر پسندیدند
  فک کنم تنها توری که انقدر تو طول سال و حتی تو سال های متوالی انقدر قیمتش بالا پایین میشه، مشهد باشه. من هر بار خواستم تور مشهد بخرم یه قیمتی دیدم مخصوصا اگر دیگه یه مناسبتی هم باشه تولد امام رضایی .. عیدی .. شهادتی .. عاشورایی چیزی، قیمت تورهای مشهد سر به فلک میکشه. بعد ما هم دقیقا نذر داریم روز تولد امام رضا سال دیگه مشهد باشیم ولی نمیخوایم انقدر واسه یه تور هزینه کنیم. شما چه پیشنهادی میدید واسه اینکه هم بتونم همون تایم برم مشهد ولی انقدرم هزینه نکنیم؟ برای 4 نفر بلیط میخوام هتلی هم 1 تا دو سه ستاره باشه کفایت میکنه. ممنون میشم جواب بدید