امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به تفریحات وارنا

تفریحات وارنا

شهر وارنا واقع در کشور بلغارستان، یکی از زیباترین و بزرگترین شهر های توریستی در این کشور محسوب می شود. جاذبه های گردشگری شهر وارنا باعث شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر به بلغارستان سفر کنند. در این شهر مکان های تفریحی متفاوتی وجود دارد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با تفریحات وارنا در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
پارک آبی آکواپولیس: این پارک آبی در منطقه سنز در شهر وارنا واقع شده است، مساحت این پارک آبی در حدود 40 هزار متر مربع می باشد. گردشگران تور بلغارستان این مکان را زیباترین پارک آبی اروپا می دانند. پارک آبی آکواپولیس دارای بخش های مختلفی مانند آبشار، دریاچه مصنوعی، چشمه و جکوزی می باشد. همچنین جالب است بدانید ظرفیت این پارک آبی در حدود 30 هزار نفر بوده و یکی از محبوب ترین مکان ها در لیست تفریحات وارنا می باشد.
 
 
باغ دریایی وارنا: این باغ یکی از زیبا ترین و محبوب ترین تفریحات وارنا می باشد و مساحتی در حدود 50 هزار متر مربع دارد. تاسیس این باغ دریایی به قرن 19 میلادی باز می گردد. از بخش های موجود در این باغ می توان به اکواریوم، دلفیناریوم، موزه ملی و رصد خانه اشاره کرد. همچنین این باغ دارای پوشش گیاهی بسیار زیبایی می باشد.
 
 
پارک دلفین ها: این پارک تنها پارک دلفین موجود در کشور بلغارستان بوده و در باغ دریایی واقع شده است. ساختمان شیشه ای این پارک شبیه به مکعب می باشد. گردشگران تور وارنا می توانند از کافه موجود در این پارک استفاده کنند. از درون این کافه پنجره هایی مشرف به استخر دلفین ها وجود دارد.
 
 
ماسه های طلایی بلغارستان: یکی دیگر از تفریحات وارنا را می توان ساحل ماسه های طلایی دانست. این شهر دارای سواحل بسیاری می باشد، سواحل ماسه های طلایی در بین گردشگران تور وارنا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. گردشگران می توانند از امکانات و تفریحات آبی موجود در این سواحل استفاده کنند.
درج نظر