لحظه آخر
آخرین ها
اختلاف ساعت ایران و دبی

زمان استاندارد در دبی چهار ساعت جلوتر از ساعت استاندارد جهانی است. در دبی تغییرات ساعت در هر شش ماه سال انجام نمی‌شود. مثلا در ایران ما در فروردین 1 ساعت، زمان را به جلو می‌کشیم و در اول مهر 1 ساعت آن را به عقب می‌کشیم، اما در کشور دبی ساعت در تمامی سال یک جور می‌باشد.

آب و هوای آنتالیا چگونه است؟

یکی از معروف‌ترین این شهرها، شهر آنتالیا است که در جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد و از جنوب به دریای مدیترانه می‌رسد. این شهر مناسب افرادی است که در پی مکانی زیبا برای کسب آرامش و تفریحات ساحلی و گردش در طبیعت و کنار دریا هستند.

فاصله استانبول تا آنتالیا زمینی و هوایی

آنتالیا و استانبول بدلیل امکانات و رفاه برای سفر بی نظیر هستندو بسیاری از مردم را وادار به تجربه سفر می کنند.فاصله استانبول تا آنتالیا به موارد زیادی بستگی دارد.

بهترین هتل های قطر

کشور قطر مجلل‌ترین و در عین حال ثروتمندترین کشور در حوزه کشور‌های عربی است که دارای مکان‌های بسیار زیبا، شیک و لوکس می‌باشد. یکی از مراکز لوکس و مجلل در کشور قطر، هتل‌های این کشور است که نقش بسیار بالایی در گردشگری و جذب افراد در این کشور دارد.

از زندگینامه تا آثار گرانبها فردوسی

فردوسی که یکی از شاعران و تاریخدانان ایرانی در 329 هجری قمری به دنیا آمد. این شاعر بلندآوازه شهرتی جهانی دارد که همچنین توانسته اثری ارزشمند را برجای بگذارد.

دریازدگی چیست؟

دریازدگی به دلیل عدم تطابق سلول های حسی مغز انسان که وضعیت تعادلی فرد را کنترل می کنند، به وجود می آید. زمانی درون کشتی یا قایق هستید به دلیل حرکت و تکان خوردن‌های بسیار کشتی، مایع داخلی گوش میانی جا به جا می‌شود.

رومینگ چیست | صفر تا صد معرفی رومینگ

رومینگ (Roaming) یا فراگردی زمانی است شما از محدوده پوشش دهی شبکه دور شده‌اید و سیگنال خود را از دست داده‌اید. گاهی از دست دادن سیگنال ممکن است به دلیل رفتن به یک ناحیه دورافتاده و یا سفر به خارج از کشور باشد. زمانی که شما به خارج از ایران سفر می‌کنید شبکه اپراتور تلفن همراه در کشور مقصد در دسترس نیست و گوشی شما در وضعیت رومینگ قرار می‌گیرد.

اختلاف ساعت ایران و فرانسه | ساعت فرانسه

یکی از رویایی‌ترین مقاصد گردشگری برای تمامی افراد، شهر پاریس می‌باشد. اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که قصد سفر یا مهاجرت را به کشور فرانسه دارید؛ باید از اختلاف ساعت ایران و فرانسه مطلع باشید.

اختلاف ساعت ایران و ژاپن

اگر نیاز با دانستن ساعت به وقت ژاپن هستید زمان نشان داده شده در ساعت های بالای صفحه کاملا ساعت دقیق ژاپن را نشان میدهند.

اختلاف ساعت ایران و سوئد | ساعت سوئد

غلب افرادی که قصد زندگی یا سفر به سوئد را دارند بر این باورند که، کشور سوئد در فصل زمستان کاملا تاریک و شب است؛ اما جالب است بدانید که سوئد نیز همانند سایر کشورها در فصل زمستان روزهای کوتاه‌تر و در فصل تابستان روزهای بلندتری دارد.

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 کاربران به اطلاعات مفید