Lahzeakhar.com
امتیاز 4.2 از 5 | از 2799 کاربران به تور آنتالیا
نوروزی
تور آنتالیا ویژه نوروز اقساطی
6
قشم ایر - قشم ایر
24 اسفند - 18 فروردین
آرشین پرواز
17,990,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز اقساطی
6
معراج - معراج
3 فروردین - 11 فروردین
رادوین گشت آزاد
28,320,000
نوروزی
تور نوروزی آنتالیا
6
قشم ایر - قشم ایر
29 اسفند - 17 فروردین
رمادان
23,990,000
نوروزی
تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز
5
اتوبوس VIP 25 - اتوبوس VIP 25
27 اسفند - 10 فروردین
فرجام پرواز
26,990,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز اقساطی
6
کورندون - کورندون
26 اسفند - 17 فروردین
آبی بال مهر
35,490,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز
6
پگاسوس - پگاسوس
24 اسفند - 17 فروردین
سلام پرواز
29,790,000
نوروزی
تور آنتالیا ویژه نوروز اقساطی
6
قشم ایر - قشم ایر
6 فروردین - 14 فروردین
سیمرغ دیار
25,200,000
تور آنتالیا زمستان
6
پگاسوس - پگاسوس
17 اسفند - 26 اسفند
ژینو پرواز
11,900,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز تخفیف ویژه
6
معراج - معراج
25 اسفند - 17 فروردین
مونا سیر آزاد
16,050,000
نوروزی
تور نوروزی آنتالیا اقساطی
6
پگاسوس - پگاسوس
25 اسفند - 16 فروردین
آرشین پرواز
26,990,000
تور آنتالیا زمستان اقساطی
6
پگاسوس - پگاسوس
17 اسفند - 25 اسفند
کارون سیر نور
11,900,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز اقساطی
6
معراج - معراج
25 اسفند - 18 فروردین
دلنیا گشت
19,380,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز اقساطی
6
معراج - معراج
24 اسفند - 15 فروردین
قصر شایان
16,050,000
نوروزی
تور زمینی آلانیا ویژه نوروز اقساطی
6
اتوبوس - اتوبوس
27 اسفند - 11 فروردین
رمادان
31,900,000
نوروزی
تور آنتالیا ویژه نوروز
6
معراج - معراج
25 اسفند - 15 بهمن
رهامان گشت
16,050,000
تور آنتالیا زمستان اقساطی
6
پگاسوس - پگاسوس
17 اسفند - 25 اسفند
قصر شایان
11,900,000
تور آنتالیا 17 و 19 اسفند
6
پگاسوس - پگاسوس
17 اسفند - 25 اسفند
سلام پرواز
12,900,000
نوروزی
تور آنتالیا نوروز
6
معراج - معراج
25 اسفند - 18 فروردین
اوج آرام
19,050,000
نوروزی
تور آنتالیا ویژه نوروز اقساطی تخفیف ویژه
6
قشم ایر - قشم ایر
24 اسفند - 14 اسفند
ندا پرواز
17,990,000
نوروزی
تور زمینی آنتالیا از تبریز نوروز
6
اتوبوس - اتوبوس
28 اسفند - 10 فروردین
به پرواز
33,550,000
نوروزی
تور آنتالیا ویژه نوروز
6
معراج - معراج
25 اسفند - 10 فروردین
فرجام پرواز
16,050,000
نوروزی
تور گروهی آنتالیا ویژه نوروز اقساطی تخفیف ویژه
5
اتوبوس - اتوبوس
27 اسفند - 12 فروردین
نائیریکا سفر
29,900,000
نوروزی
تور زمینی آنتالیا ویژه نوروز اقساطی
5
اتوبوس VIP 25 - اتوبوس
2 فروردین - 10 فروردین
سیمرغ دیار
23,800,000
ساعت آنتالیا هم اکنون :

تور آنتالیا، یکی از محبوب‌ترین تورهای گردشگری نزد ایرانی‌هاست. سواحل زیبای این شهر، طبیعت خاص و دلپذیر آن، تفریحات متنوع و هیجان‌انگیزی که دارد همگی سبب شده تا خرید تور آنتالیا فرصتی استثنایی برای مردم ایران محسوب شود. قیمت تور آنتالیا نیز با تور شهرهای دیگر به نسبت در یک رده قرار می‌گیرد. با سفر به این شهر زیبا در کشور ترکیه می‌توانید از بازدید آثار تاریخی، سواحل و مراکز خرید مدرن لذت ببرید. لازم است بدانید در این سفر، بیشتر وقت خود را در هتل هستید پس به نوع هتل در تور توجه کنید. همچنین اگر کیفیت و خدمات هتل برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، می‌توانید در تور آنتالیا هتل 5 ستاره Uall شرکت کنید و در این هتل‌ها اقامت داشته باشید. اگر تصمیم خود را گرفته‌اید و قصد شرکت در این تور مفرح و هیجان‌انگیز را دارید، همراه ما باشید تا با خدمات، قیمت، تورهای لحظه آخری و ارزان و تورهای لوکس این شهر بیشتر آشنا شوید.

تور آنتالیا

تور آنتالیا هوایی؛ لذت سفری لوکس و به یادماندنی

تور آنتالیا هوایی، یک گزینه محبوب و بی‌دردسر از میان تورهای ترکیه است که می‌توانید برای سفر به این شهر زیبا خریداری کنید؛ اما در خرید تور آنتالیا هوایی باید کمی دقت کنید؛ چرا که همه پروازها در خود شهر آنتالیا فرود نمی‌آید. جالب است بدانید اگر تور هوایی آنتالیا با پروازهای ترک خریداری کنید، پرواز شما در همین شهر فرود می‌آید اما در صورتی که تور آنتالیا هوایی با پروازهای ایرانی بخرید، در فرودگاه‌های اطراف فرود می‌آید؛ در چنین حالتی لازم است با ون یا اتوبوس‌های مخصوص به این شهر بروید که 3 ساعت مسیر در پیش دارید.

این تور فرصتی مناسب و ایده‌آل برای افرادیست که می‌خواهند به جای بودن در مسیر، وقت بیشتری برای تفریح داشته باشند. اصولا رایج‌ترین تور این شهر، تور آنتالیا 6 شب و 7 روز است که با انتخاب تور هوایی می‌توانید مدت بیشتری برای تفریح داشته باشید.

تور آنتالیا هوایی

سفر هوایی به آنتالیا با پرواز ایرانی یا خارجی؟

پروازهای آنتالیا که توسط آژانس‌های ایرانی برگزار می‌شوند، مستقیما در خود آنتالیا فرود نمی‌آیند. اگر برای پرواز به آنتالیا ایرلاین‌های ترک را انتخاب کنید، که معمولا 20 تا 30 درصد هزینه بالاتری دارند و ساعت حرکتشان صبح زود است و شما تا قبل ظهر با پرواز مستقیم به آنتالیا می‌رسید. این فرودگاه 10 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد و شما می‌توانید با ترانسفر فرودگاهی خود را به هتل‌ برسانید.

پروازهای غیرمستقیم آنتالیا که توسط آژانس‌های ایرانی برگزار می‌شوند، معمولا در فرودگاه‌های اطراف این شهر (مثلا اسپارتا، دنیزلی یا دالامان) می‌نشیند که حدود 3 تا 4 ساعت از آنتالیا فاصله دارد و شما می‌توانید با ماشین خود را به آنتالیا برسانید. پروازهای غیرمستقیم آنتالیا معمولا 12 شب است که بعد از حدود 3 ساعت در فرودگاه‌های شهرهای اطراف آنتالیا می‌نشیند و سپس پس از گذراندن مدت زمان 3 تا 4 ساعته با ترانسفر زمینی، 7 صبح به هتلتان در آنتالیا می‌رسید.

سفر به دیگر شهرهای ساحلی ترکیه

تور زمینی آنتالیا؛ سفری ارزان و کشف زیبایی‌های مسیر

تور زمینی آنتالیا مزایا و معایب خاص خود را دارد. این تور بهترین فرصت برای افرادیست که به زیبایی‌های جاده علاقه‌مند هستند. بخشی از مسیر زمینی ایران به آنتالیا زیبایی‌های طبیعی دارد که باعث می‌شود بتوانید از مسیر طولانی لذت ببرید. یکی از معایب شرکت در تور زمینی آنتالیا این است که بیش از 30 ساعت در مسیر هستید و همین مسئله برای برخی افراد کلافه‌کننده است؛ اما مهم‌ترین مزیت شرکت در این تور قیمت مناسب آن نسبت به تور هوایی است. لازم است بدانید تور زمینی آنتالیا در فصل تابستان فقط برگزار می‌شود و در زمستان خبری از این تور نیست. اگر بودجه و قیمت سفر برای شما مهم است می‌توانید با خرید این تور در فصل‌‎هایی که برگزار می‌شود، به شهر زیبای آنتالیا سفر کنید.

تور آنتالیا زمینی

قیمت تور آنتالیا و عوامل موثر در آن

قیمت تور آنتالیا همیشه یکسان نیست. در واقع در ماه‌های مختلف سال این قیمت تغییر می‌کند. از آن‌جایی که شهر آنتالیا نسبت به شهرهای دیگر ترکیه مقصد لوکس‌تری محسوب می‌شود؛ بنابراین در بیشتر مواقع قیمت بالاتری دارد. اولین فاکتور تعیین‌کننده قیمت تور آنتالیا، نوع تور است. تور هوایی آنتالیا قیمت بیشتری از تور زمینی این شهر دارد. دومین مسئله خدمات تور شماست؛ هر چقدر خدمات تور بیشتر و تکمیل‌تر بوده و هتلی که در آن اقامت می‌کنید لوکس‌تر باشد، هزینه تور افزایش پیدا می‌کند. فاکتور سوم تاریخ تور است. اصولا قیمت تور آنتالیا در بازه‌هایی که طرفدار و گردشگر بیشتری دارد افزایش پیدا می‌کند؛ بنابراین باید تمامی این فاکتورها را در قیمت این تور در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید نمایید.

قیمت تور آنتالیا

تور آنتالیا ارزان؛ سفری رویایی با قیمتی باورنکردنی

اگر قصد خرید تور آنتالیا ارزان را دارید، چند راهکار پیش روی شماست؛ راهکار اول شرکت در این تور در فصل‌های کم گردشگر یا لو سیزن است. اصولا شرکت در تور آنتالیا در فصول سرد کمتر طرفدار دارد تا فصول گرم. پس می‌توان نتیجه گرفت لو سیزن آنتالیا اواخر پاییز تا اواخر زمستان خواهد بود. از طرفی شما می‌توانید با شرکت در تورهای لحظه آخری آنتالیا با قیمت خیلی کمتر سفر کنید. تورهای لحظه آخری که در ادامه توضیح می‌دهیم دارای قیمتی مقرون به صرفه با خدمات خوب هستند. همچنین برخی از تورهای آنتالیا با امکانات پایین‌تری برگزار می‌شوند و اقامت در هتل‌های 2 یا 3 ستاره دارند که از قیمت مقرون به صرفه‌ای برخوردارند.

تور آنتالیا ارزان

تور آنتالیا لحظه آخری؛ سفری با قیمت استثنایی

بیشتر افرادی که قصد سفر به آنتالیا را دارند، به دنبال تور آنتالیا لحظه آخری هستند. تورهای لحظه آخری به تورهایی گفته می‌شود که به دلیل عدم تکمیل ظرفیت با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسند. در چنین تورهایی چیزی از کیفیت خدمات کم نمی‌شود؛ تنها آژانس‌های برگزارکننده برای تکمیل ظرفیت قیمت پایین‌تری را پیشنهاد می‌دهند. این تور، بهترین فرصت برای سفر به شهر آنتالیا زیر قیمت است؛ بنابراین اگر به دنبال سفری مقرون به صرفه هستید می‌توانید در تورهای لحظه آخری آنتالیا شرکت کنید و گاها با شرکت در تور لحظه آخری آنتالیا هتل 5 ستاره لذت ببرید.

تور آنتالیا لحظه آخری

تور آنتالیا از تهران و سایر شهرستان ها

در حال حاضر تور هوایی آنتالیا از تهران و سایر شهرستان‌ها مثل مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و... برگزار می‌شود و تعداد رزرو تور آنتالیا از تهران و  تور آنتالیا از مشهد نسبت به تور آنتالیا از سایر شهرهای ایران بیشتر است. اما شما می‌توانید در سایت لحظه آخر تور آنتالیا از تهران و سایر شهرستان‌ها را رزرو کنید. در برگزاری تورهای آنتالیا از تهران، آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ و ساعت دارید در صورتی که در خصوص تورهایی که از شهرستان برگزار می‌شود اینطور نیست. اصولا تورهای شهرستان محدود برگزار می‌شوند؛ بنابراین می‌توانید از تورهای تهران به آنتالیا برخوردار شوید.

بهترین زمان برای سفر به آنتالیا با تور

بهترین زمان سفر به آنتالیا و شرکت در تور این شهر از نظر آب و هوا بهار و تابستان است. در این دو فصل آب و هوای کشور آنتالیا معتدل و دلپذیر بوده و همین مسئله سبب می‌شود تا بتوانید با خیال راحت در سطح شهر بگردید و از تفریحات آبی برخوردار شوید. البته باید بدانید تور آنتالیا تابستان و تور آنتالیا نوروز گران است و در صورتی که هدف شما سفری ارزان به آنتالیا است باید بگوییم بهترین زمان، زمستان است. در چنین فصلی آب و هوای این شهر نسبتا سرد است و همین مسئله سبب می‌شود تا گردشگرهای کمتری به آنتالیا سفر کنند؛ بنابراین قیمت تور آنتالیا کاهش میابد.

بهترین زمان برای سفر به آنتالیا با تور

تور آنتالیا؛ تجربه اقامت در هتل‌های لوکس آنتالیا

هتل‌های آنتالیا را می‌توان یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت تورهای این شهر دانست. به هنگام خرید تور و یا رزرو هتل در آنتالیا باید بدانید که این شهر به طور کلی دارای دو مدل هتل از نظر ارائه خدمات است؛  هتل‌های all و هتل‌های Uall. تفاوت این دو هتل در میزان و کیفیت خدمات و همچنین ساعات سرویس‌دهی آن‌ها است. چنانچه قصد رزرو هتل و یا خرید این تور را دارید باید بدانید که هتل‌های Uall طرفداران بیشتری دارد و و تمامی انتظارات شما را از یک محل اقامت مناسب و لاکچری برآورده می‌کنند. این دسته از تورها گران‌تر از سایر تور‌های آنتالیا هستند. در ادامه تعدادی از این هتل‌های باکیفیت را برایتان لیست کرده‌ایم:

 • هتل سی لایف فامیلی ریزورت
 • هتل کران پلازا آنتالیا
 • هتل هارینگتون پارک ریزورت
 • هتل رویا رزیدنس
 • هتل آمون
 • هتل ساید اونتوس
 • هتل بلدیبی بیچ
 • هتل بلومون بیچ

چرا با تور به آنتالیا برویم؟

سفر با تور آنتالیا به این شهر از مزایای زیادی برخوردار است. به طور کلی زمانی که شما با تور به این شهر سفر می‌کنند تا مقدار زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید؛ چرا که تور آنتالیا از نظر هزینه و قیمت رزرو هتل، قیمت رزرو بلیط هواپیما و سایر هزینه‌های سفر مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. از طرفی تور آنتالیا پکیجی کامل برای گشت و گذار در این شهر، بازدید از جاذبه‌های دیدنی، خورد و خوراک و... خواهد بود. اصولا تور آنتالیا شامل خدمات زیر است:

 • بلیط رفت و برگشت
 • اقامت در هتل
 • صبحانه، ناهار یا شام
 • ترانسفر
 • لیدر
 • بیمه مسافرتی

با تمام این تفاسیر می‌توان گفت سفر به آنتالیا با تور گزینه‌ای مناسب و مقرون به صرفه‌تر است. در سایت لحظه آخر می‌توانید قیمت تور آنتالیا از آژانس‌های گردشگری مختلف را مشاهده کرده و پس از مقایسه قیمت و امکانات بهترین آن را رزرو کنید.

سوالات متداول

نظرات کاربران
 1. محمد علی 1402/09/05
  1 نفر پسندیدند
  یه مرکز خرید ارزون رو توی آنتالیا معرفی کنید بتونیم خرید کنیم
 2. اکبر 1402/09/05
  0 نفر پسندیدند
  دل تنگ غروب های انتالیام همین جمع جمعه بریم تور انتالیا فقط یکی مزه بیاره 😂
 3. شهرام موسوی 1402/03/09
  10 نفر پسندیدند
  خدایی آنتالیا واسه تور بهترین انتخابه! من خودم رفتم و نمیتونم توصیف کنم چقدر عالی بود. ساحلای زیبا، هتلای خفن، شهر باحال و مردم باحال تر. آنتالیا جاییه تو دلت می‌خواد همیشه بمونی. حتما برو و خودت ببین!