امتیاز 5 از 5 | از بین 3919امتیاز دهنده به تور تایلند

تور تایلند

در ادامه صفحه تور تایلند می توانید لیستی از به روز ترین تورهای تایلند آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

تور پاتایا 6 آذر 98
7 شب
ماهان
آیسو سفر پارسه
6 آذر - 14 آذر
قیمت از 5,990,000 تومان

تور پوکت 13 آذر 98
7 شب
ماهان
نیایش سیر سحر
13 آذر - 21 آذر
قیمت از 7,950,000 تومان

تور پاتایا 11 دی 98
7 شب
ماهان
وقت سفر
11 دی - 19 دی
قیمت از 5,650,000 تومان

تور پاتایا 11 دی 98
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
11 دی - 19 دی
قیمت از 5,650,000 تومان

تور بانکوک 1 آذر 98
7 شب
ماهان
گلبرگ سیر
1 آذر - 9 آذر
قیمت از 6,710,000 تومان

تور پاتایا آبان و آذر 98
7 شب
ماهان
همیشه سفر
4 آذر - 30 آذر
قیمت از 6,490,000 تومان

تور بانکوک و پاتایا پاییز 98
7 شب
ماهان
سامان پرواز
11 دی - 19 دی
قیمت از 6,030,000 تومان

تور بانکوک پاتایا 11 دی 98
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
11 دی - 28 آذر
قیمت از 5,980,000 تومان

تور بانکوک + پاتایا 20 آذر 98
7 شب
آسمان
آذربال ایرانیان
20 آذر - 28 آذر
قیمت از 7,390,000 تومان

تور پوکت 11 آذر 98
7 شب
ماهان
فلات پارس
11 آذر - 19 آذر
قیمت از 8,630,000 تومان

تور بانکوک پاتایا 11 آذر 98
7 شب
ماهان
فلات پارس
11 آذر - 18 آذر
قیمت از 7,080,000 تومان

تور بانکوک پاتایا 11 آذر 98
7 شب
ماهان
فلات پارس
11 آذر - 18 آذر
قیمت از 7,080,000 تومان

تور بانکوک پاتایا 20 آذر 98
7 شب
ماهان
بیسان سیر
20 آذر - 28 آذر
قیمت از 7,030,000 تومان

تور پوکت پاتایا 20 آذر 98
7 شب
ماهان
بیسان سیر
20 آذر - 28 آذر
قیمت از 8,570,000 تومان

تور پاتایا آذر 98
7 شب
ماهان
چکاوک
11 آذر - 28 آذر
قیمت از 6,670,000 تومان

تور بانکوک پاتایا آذر 98
7 شب
ماهان
چکاوک
11 آذر - 28 آذر
قیمت از 6,640,000 تومان

تور پاتایا پاییز 98
7 شب
ماهان
ندا پرواز
25 آذر - 3 دی
قیمت از 6,595,000 تومان

تور پاتایا 11 دی 98
7 شب
ماهان
سامان پرواز
11 دی - 19 دی
قیمت از 5,650,000 تومان

تور ترکیبی بانکوک پاتایا پوکت پاییز 98
11 شب
ماهان
گوهرشاد گشت
17 آذر - 13 دی
قیمت از 8,480,000 تومان

تور پاتایا 4 و 6 و 25 آذر 98
7 شب
ماهان
آرشین پرواز
25 آذر - 3 دی
قیمت از 6,350,000 تومان

تور پاتایا و پوکت 4 و 6 و 25 آذر 98
7 شب
ماهان
آرشین پرواز
25 آذر - 3 دی
قیمت از 7,630,000 تومان

تایلند کشوری ساحلی می باشد که در بین شبه جزیره های هند و چین در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. پایتخت این کشور بانکوک واز جمله شهر هایی از تور تایلند است که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. تایلند آب و هوایی بسیار معتدل و مطبوعی دارد که علت آن خطوط ساحلی و نزدیک بودن به دریا می باشد. تایلند به علت دارا بودن خاک حاصل خیز ، محل مناسبی برای برنج کاری است که امروزه با رونق چشمگیری مواجه شده است. در تور تایلند شاهد این هستیم که همه روزه و در هر شهر و روستایی پرچم تایلند راس ساعت 8 صبح با احترام و تشریفات ویژه خود بر افراشته و در ساعت 6 بعد از ظهر پایین می آید و این نشان از احترام برای کشور و عشق به وطن مردم این کشور و حمایت آنان از حکومت پادشاهی تایلند می دهد.
در تور تایلند می توانیم از شهر های زیبا ، سرسبزو پر جاذبه ای هم چون بانکوک، پاتایا، پوکت، سامویی و چیانگ مای دیدن نموده و نهایت لذت را از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری آن ها ببریم. تایلند از نظر آب و هوایی به سه فصل گرم و خشک،گرم و مرطوب،و فصل نسبتا سرد تقسیم می شود و بهترین زمان برای انتخاب سفر با تور تایلند فصل سرد آن یعنی بین ماه های نوامبر و فوریه می باشد که هم گرمای کم تری را تحمل نماییم و هم بارش باران کمتر باشد.
مردم تایلند مردمانی بسیار، خونگرم، مهربان،خندان ومهمان نواز هستند. دین اکثر آنان بودایی و بعضی نیز مسلمان هستند. بیشتر مردم این کشور تا حد قابل قبولی به انگلیسی صحبت کردن مسلط می باشند لذا در تور تایلند اگر کمی انگلیسی بدانیم می توانیم به راحتی از گشت وگذار و ماجراجویی انفرادی و به دور از تورهای داخل شهری خود در تایلند لذت ببریم.
از ماه می تا اکتبر (اردیبهشت تا اوایل مهرماه) که به فصل سبز در تایلند شهرت دارد به دلیل بارندگی زیاد معمولا هتل هاو اقامت گاه ها برای گردشگران تور تایلند ازران تر و سواحل خلوت تر می باشد.

کشور دیدنی و زیبای تایلند در قسمت جنوب شرق آسیا که بین کشور های چین و هند قرار گرفته است. گردشگران تور تایلند توجه داشته باشند که کشور تایلند از قسمت شمال با خلیج تایلند و از قسمت شرق به دریای آندامان منتهی می گردد. همچنین کشور تایلند در قسمت جنوبی با میانمار ، در قسمت شمال غربی با با لائوس و در قسمت جنوب شرقی و شمال شرقی با کامبوج هم مرز می باشد. گردشگران تور تایلند باید بدانند که تنها راه ارتباطی بین سنگاپور و مالزی راه زمینی می باشد و دیگر راه های ارتباطی با دیگر کشور های آسیایی از طریق تایلند میسر می باشد.
قابل توجه گردشگران تور تایلند ، شمال تایلند کوهستانی پوشیده شده از جنگل های سر سبز می باشد که زمستان های نسبتا سردی دارد و بلند ترین قله کشور تایلند هم دوی اینتانون نام دارد که در مرکز ان رودخانه ی چائوپرایا قرار دارد که به خلیج تایلند منتهی می گردد که یکی از حاصل خیز ترین زمین ها برای رشد میوه و برج در جهان می باشد. همچنین در قسمت جنوبی این منطقه که کم عرض می باشد شبیه به جزایر مالزی به نظر می رسد به محلی مناسب برای تفریحات تابستانی تبدیل شده است که یکی از مهم ترین بنادر ماهیگری در این منطقه قرار دارد.
به طور کلی مساحت کشور تایلند 513،115 کیلومتر مربع می باشد که 64 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده است و سواحل آن بیش از 3،219 کیلومتر مربع طول دارد. همچنین گردشگران تور تایلند باید بدانند که کشور تایلند دارای 76 ایالت می باشد که پایتخت آن بانکوک است و در مرکز تایلند هم رودخانه ای مهمی به نام چائوپرایا قرار دارد. گردشگران تور تایلند توجه داشته باشند که تایلند دارای منابع طبیعی شامل : زمینهای کشاورزی ، فلوراید ، کائوچو ، زغال سنگ ، قلع ، سنگ گچ ، تنگستن ، سرب و الوار چوبی نیز می باشد

چنانچه مسافران تور تایلند قصد سفر به تایلند را دارند می توانند از طریق ایرلاین های مستقیم ماهان ، ایران ایر و ایر آسیا از تهران به مقصد بانکوک تایلند پرواز کنند در ادامه مطلب با مسافت ، مدت زمان پرواز و ساعات حرکت ایرلاین ها مطلع خواهید شد.
ایرلاین ایران ایر :
پرواز های ایران ایر در حال حاضر پرواز های تهران به بانکوک را انجام نمی دهد.
ایرلاین ماهان :
پرواز های رفت : از تهران به بانکوک هفته ای 5 پرواز در روز های یکشنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه در ساعت 22:10 از فرودگاه امام خمینی تهران به سمت فرودگاه بانکوک تایلند با مدت زمان پرواز 6 ساعت و 15 دقیقه صورت می پذیرد.
پرواز های برگشت : از فرودگاه بانکوک تایلند هفته ای 5 پرواز در روز های شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، پنج شنبه و جمعه در ساعت 21:30 از فرودگاه بانکوک تایلند مسافران تور تایلند به سمت فرودگاه امام خمینی تهران انجام می پذیرد.
ایرلاین ایر آسیا :
پرواز های رفت : قابل توجه مسافران تور تایلند هفته ای دو پرواز از فرودگاه امام خمینی تهران در روز های دوشنبه و جمعه در ساعت 21:50 به فرودگاه دان موئنگ بانکوک تایلند با مدت زمان 6 ساعت و 15 دقیقه صورت می پذیرد.
پرواز های برگشت : مسافران تور تایلند می توانند از فرودگاه تایلند با هفته ای دو پرواز در روز های دوشنبه و جمعه در روز های 15:10 می توانند به سمت فرودگاه امام خمینی تهران پرواز داشته باشند.
قابل توجه مسافران تور تایلند که ممکن است در بعضی از مواقع به دلیل کم و زیاد شدن مسافر این برنامه های پرواز دارای تغییراتی شود که بهتر است برای آگاهی بیش تر سایت های ایرلاین های مورد نظر خود را چک کنید و سپس اقدام به خرید بلیط نمایید

اگر بخواهیم برای گردشگران تور تایلند آب و هوای این کشور را وصف کنیم، به طور کلی آب و هوای گرو و استوایی و همراه با رطوبت ( زیرا که همجوار با دریا بوده) است و بهترین کشور برای تفریحات تابستانی و ساحلی می باشد. به غیر از قسمت شمالی کشور که ارتفاعات تایلند را تشکیل می دهد تمامی نقاط این کشور گرم و معتدل می باشد در واقع تایلند یک کشور سه فصل در بین گردشگران تور تایلند شناخته شده است.
فصل گرما در تایلند از ماه مارس(خرداد) و تا اواخر جون (مهر) ادامه دارد که در این زمان دمای هوا به 40 درجه سانتی گراد نیز می رسد. این میزان از گرما برای گردشگرانی که علاقه به آفتاب گرفتن و تفریحات آبی دارند بسیار مناسب می باشد ولی برای کسانی که قصد پیاده روی در پاتایا و بانکوک دارند و می خواهند از طبیعت بکر و منحصر به فرد تایلند استفاده کنند بهتر است در فصل پاییز یا بهار با تور تایلند همراه شوند.
فصل بارانی و نیمه سرد از آبان ماه(جولای) شروع می شود و تا اکتبر(دی) ادامه دارد دارد. بارش به این منظور نیست که کل این سه ماه باران ببارد، بلکه به صورت پراکنده و با وزش بادهای موسمی همراه است. بیشترین میزان بارندگی هم در ماه سپتامبر است که به گردشگران تور تایلند توصیه نمی شود.
اگر بخواهیم اطلاعات کلی در مورد آب و هوا تایلند در اختیار گردشگران عزیز تور تایلند قرار دهیم، در چند جمله خلاصه می شود: ژانویه خشک ترین ماه سال است. گرم ترین ماه سال ماه مه است. در فصل های مه، ژوئن، جولای، آگوست، سپتامبر و اکتبر بارندگی اتفاق می افتد. خنک ترین ماه سال دسامبر است. هوای پاتایا در ژانویه و دسامبر خشک است.
به شما مسافرین تور تایلند توصیه اکید دارم در ماه آوریل به این کشور سفر نکنید زیرا که یک فستیوال برگزار می شود که برا گردشگران امن نیست.

سوالات متداول تور تایلند

1- بهترین زمان سفر به تایلند چه زمانی است؟

پاسخ : بهترین زمان سفر به تایلند از نظر آب و هوا زمستان می باشد


2- ارزان ترین فصل سفر با تور تایلند چه زمانی است؟

پاسخ : ارزانترین زمان سفر به تایلند ماه های تیر، خرداد، شهریور و مهر می باشند


3- توریستی ترین شهر کشور تایلند چه نام دارد؟

پاسخ : پاتایا، بانکوک، پوکت و کرابی نام توریستی ترین شهر های موجود در کشور تایلند می باشد


4- زیباترین سواحل تایلند چه نام دارند؟

پاسخ : از زیباترین سواحل موجود در تایلند می توان به سواحل پاتونگ، کاتا، لانگ بیچ، هوآهین و غیره اشاره کرد


نظرات کاربران
Mahdi.ar 15 مرداد 98
1
تنها دلیلی که به تایلند سفر کردم فقط غذاهاش بود. من یه آدم چاق و عاشق غذام و شنیده بود تنوع غذایی در تایلند خیلی بالاس برای همین یه مدتی رو رفتم ببینم چجوریاس.
سوپ معروف تام یام گونگ، لارب، پد سی ایو و کای یانگ خوشمزه ترین غذاهایی بودن که در تایلند امتحان کردم. پیشنهاد میکنم یا این غذاها رو خودتون درست کنین یا حتما یکبار به تایلند برین و امتحانشون کنین
همایون 13 مرداد 98
3
یکی از بهترین تفریحات تایلند که تقریباً میشه گفت درصد خیلی خیلی کمی از گردشگران به آن توجه میکنند فیل بانی است. واقعا فیل بانی تجربه خیلی متفاوتی داره و زندگی فیل ها رو از نزدیک میتونید ببینید.
داستان از این قراره که یه زن و شوهر تایلندی برای اینکه نذارن نسل فیل ها منقرض شه میان یک مزرعه میزنن و فیل ها رو اونجا نگهداری میکنن ازش. کسایی که برن تو این مزرعه هم میتونن زندگی فیل ها رو نگاه کنن و باهاش آشنا بشن و هم میتونن به فیل ها آب و غذا داده و باهاون ارتباط برقرار کنن. فیل ها واقعا موجودات بی آزار و بامزه ای هستن که باید مراقبشون بود.
محسن 12 مرداد 98
0

با تجربه ای که دارم، بانکوک بهترین شهر تایلند برای خرید کردنه. شهرهای دیگه هم هستن ولی بخاطر تنوع، کیفیت و قیمت، بانکوک از همشون بهتره. اینم در نظر بگیرین جزیره فی فی هم فروشگاه های ارزونی داره ولی تنوع بالایی ندارن.
محسن 12 مرداد 98
1

با تجربه ای که دارم، بانکوک بهترین شهر تایلند برای خرید کردنه. شهرهای دیگه هم هستن ولی بخاطر تنوع، کیفیت و قیمت، بانکوک از همشون بهتره. اینم در نظر بگیرین جزیره فی فی هم فروشگاه های ارزونی داره ولی تنوع بالایی ندارن.
فربد غدیرزاده 7 مرداد 98
0
خدارو شکر که تونستین تور تایلند مورد علاقتون رو از طریق سایت ما پیدا کنین و تشکر میکنیم بابت مطالب مفیدی که با ما و کاربران سایت در اشتراک گذاشتین.
صادقی 1 تیر 98
4
کلاً یکبار به تایلند رفتم و خیلی خوشحالم چون شانس خوبی در این داشتم. اواسط بهمن سال 95 بود. وقتی که رسیدم به شهر پاتایا فهمیدم قراره فستیوال موسیقی واندرفروت برگزار بشه. فستیوالش یکی از بهترین خاطرات عمرم بود تا حالا همچین جایی نرفته بودم و واقعا خوش گذشت.
پیشنهاد میکنم اگر خواستین با این قیمت های سرسام آور به تایلند سفر کنین همون اواسط بهمن برین که تو این فستیوال بی نظیر شرکت کنین.


شیوا 22 خرداد 98
2
فهمیدم تایلندیا موجوداتی عجیب تر از ایرانیا هستن.
مردمش به قدری بی اعصابن اگه به سرشون دست بزنی باهات دعوا میکنن بهشون برمیخوره چون میگن سر برای ما یکی از بخش های مقدس بدنه.
حتی در رستوران ها نه تنها با دست نمیشه غذا خورد بلکه باید حتما از قاشق و چنگال باهم استفاده کنین. استفاده از قاشق تنها، توهین محسوب میشه.
بعد لامصبا انقدر کلاه سر مسافرا میذارن بلیط وی آی پی که قیمتش از معمولی چند برابر گرون تره، صندلیاش فقط 2 متر جلوتر ازمعمولیاس.
کامران 13 خرداد 98
4
اگر رفتین به شهر بانکوک، مرکز خرید آسیاتیک بهترین مرکز خریدیه که میتونین ازش خرید کنین. خیلی کم جنس های تقلبی اونجا وجود داره، همشون برند و خیلی با کیفیت هستن.
تازه یه خوبیه دیگشم اینه که شبا هم بازه و میتونین اگر حوصله داشتین نصف شبی برین اونجا بگردین
نسیم 7 خرداد 98
4
بدترین تجربه ای که از تایلند دارم خرید کردن بود. اکثر چیزایی که خریده بودم تقلبی بودن. از لوازم آرایش بگیر تا چیزای پوشیدنی. حتی پوشاکی که گرفتم با نام برند هم فیک بودن.
تایلند فقط باید بری از جاهای دیدنی و سواحلش لذت ببری. همین و بس
درسا مظفری 30 اردیبهشت 98
0
جزیره فی فی بخاطر سرسبزی و آرامشی که داره جای خیلی خوبی برای ماه عسله. یه شهر هم در تایلند هست به اسم چیانگ مای که یه معبد در بالای تپه شهر قرار داره و محوطه معبد بسیار سرسبز و رنگارنگه. اونجا هم گزینه خوبی برای ماه عسله.
هتل های لوکس و خفن تایلند که امکانات و خدمات مجزا برای عروس و داماد دارن هم فراموش نشه.
ادمین 18 دی 97
0
منظور از لحظه آخری های تور تایلند این هست که آخرین محلتی هست که بشه ویزا اخذ کرد برای اون تاریخ. چون حدود 4 تا 5 روز کاری زمان می بره اخذ ویزا، اگر برای 5 روز بعد بخواین خریداری کنید باید امروز نسبت به خرید تور اقدام کنید.
امین عادل 18 دی 97
1
ببخشید منظور از لحظه آخری در مورد تور تایلند چیه؟ چون ویزا داره که نمی شه همون روز خریداری کرد و رفت. چون ویزا رو نمی شه یک روزه گرفت می پرسم
ادمین 8 دی 97
0
تور مورد نظر رو با هتلی که می خواهید در آن اقامت کنید به انتخاب خودتون هست
محمد ا 7 دی 97
0
معبد وات رون خونگ یا همون معبد سفید خیلی معبد بزرگ و باشکوهیه. خیلی بزرگ و ظاهر جذابی هم داره. توصیه میکنم تاریخچه این معبد رو بخونین به جالب بودنش پی میبرین.
پرستو 23 مرداد 97
2
مردمی خونگرم و مهمان نواز و باحالی داره. خیلی باهاشون صمیمی شی دعوتت میکنن خونشون برای شام یا ناهار و جالبیش اینه وقتی دعوتت میکنن باید کادویی چیزی براشون بگیری اگر دست خالی بری بهشون بر میخوره.
مرتضی صادقی 7 مرداد 97
0
تا حالا ۷ بار رفتم تایلند لحظه لحظه اش خاطره هست بهشتی هست برا خودش کاش ۷۰ بار رفته بودم امسال هم عمری باشه زمستان باز میزم هر کی تره عمرش فناست
محمد اسدپناه 6 مرداد 97
0
تایلند فقط فی فی آیلند. خیلی ها تایلند رو با جزایر فی فی میشناسند. یکی از خوش آب و هواترین و بهترین جاهای تایلنده که میشه بهترین لحظات سفر رو تجربه کرد. تنها مشکل فی فی آیلند تینه که 38 کیلومتر خارج از شهر قرار داره و خب زمان قابل توجهی صرف مسیر میشه.
یه نکته ای که باید بگم اینه که تو جزایر فی فی رستوران و کافه زیاده و خیلی ها فکر می کنن که این رستوران ها و کافه ها گران هستن اما باید بگم که جزایر فی فی یکی از ارزان ترین کافه ها و رستوران های تایلند رو دارن لذا میتونین صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها داشته باشین.
غواصی و ماجراجویی در دنیای زیر آب جزایر فی فی فراموش نشود.
مهرشاد 31 تیر 97
3
تنها دلیلی که به تایلند سفر کردم فقط غذاهاش بود. من یه آدم چاق و عاشق غذام و شنیده بود تنوع غذایی در تایلند خیلی بالاس برای همین یه مدتی رو رفتم ببینم چجوریاس.
سوپ معروف تام یام گونگ، لارب، پد سی ایو و کای یانگ خوشمزه ترین غذاهایی بودن که در تایلند امتحان کردم. پیشنهاد میکنم یا این غذاها رو خودتون درست کنین یا حتما یکبار به تایلند برین و امتحانشون کنین
شیما افشار 25 تیر 97
3
تاکسیاشون خیلی زرنگن و گردشگر بخواد مسافرشون بشه تا میتونن سواستفاده میکنن.
در تایلند تمام تاکسی ها باید تاکسیمتر داشته باشن ولی شمای گردشگر که میرین سوار تاکسی شین و بهش میگین منو ببر فلان جا، میگه اونجا بستس بریم یه جای دیگه که بازه و همین موضوع باعث میشه مسافت بیشتر بره و کرایه دوبله سوبله بگیره.
احمد 23 تیر 97
2
آن دسته از دوستانی که قصد دارند به تایلند سفر کنند این نکته رو در نظر بگیرند که برای خرج کردن در تایلند بایستی از واحد پول راجیشون که بات است استفاده کنند و برای تغییر ارزتون پیشنهاد می شود ابتدا در داخل، ریالتان را به دلار و سپس بعد از اینکه وارد تایلند شدید به صرافی مراجعه کرده و دلار را به بات تبدیل کنید چرا که تبدیل ریال به بات ضرر بیشتری نسبت به تبدیل ریال به دلار و سپس به بات دارد.
هنگامه 9 تیر 97
4
بهترین زمان سفر به تایلند 13 تا 15 آوریله. جشن آب تایلند در این روزها برگزار میشه که یکی از هیجان انگیزترین فستیوال های تایلنده.
مهسا 23 خرداد 97
1
من و همسرم پارسال برای سفر ماه عسل رفتیم ماه عسل خیلی خوب بود.
صمد 4 خرداد 97
2
خداوکیلی تایلند رفتین برین از سوپر مارکت مواد اولیه بگیرین و خودتون یه قرمه سبزی، کبابی قیمه ای چیزی درست کنین. به هیچ وجه نرین به رستوران و پول غذای تایلندی بدین.
بدترین غذاهایی که تو عمرم دیدم و بعضیاشونو خوردم غذاهای تایلندی بود. اصلا مزه جالبی ندارن. بعضیاشون فقط قیافه دارن و از همشون مهم تر بعضیا نه قیافه دارن نه مزه دارن نه حجم و قیمت بالایی هم باید بخاطرش بپردازین.
آخه که چی اومدن بزاق پرنده رو کردن نودل و چند صد دلار از مشتری میگیرن؟ یا سوپ درست کردن به اسم تام یام انقدر تنده از گلوت پایین نمیره و میگن خیلی هم محبوبه تازه.
farbod 2 خرداد 97
0
تایلند رو بیشتر از آنچه که هست دارن نشون میدن. خیلی بزرگش کردن. در عکسا که نگاه می کنین معابدشون خیلی خوشگل و خفنه ولی وقتی از نزدیک می بینین آنچنان جالب نیستند البته این نظر منه. حتی سواحلشون که میگن به بکر بودن معروفه کافیه در دوران های سیزن اونجاها رو ببینین که بسیار شلوغن.
ادمین 1 خرداد 97
0
با سلام در قسمت تمامی تور ها آژانس های برگزار کننده معرفی شده است
فریدون 4 اردیبهشت 97
2
لطفاً زیر نام آژانسهای مربوطه شماره تلفن بزارید
کامبیز دزفولی نژاد 27 اسفند 96
2
تور جزیره چانگ - جزیره تائو رو از کجا می تونم خریداری کنم
س س 22 اسفند 96
4
بهم ثابت شد تایلند بهترین مقصد یا بگیم از بهترین مقصد ها برای سفرهای دو نفرس. به زور ما رو بردن بانجی جامپینگ عاشقانه.
یه منطقه کوهستانیه که نزدیک 50 متر از دریاچه ارتفاع داره. شما به همراه نفرتون میرین یجا طناب بهتون وصل میکنن، همدیگرو بغل میکنین و پرت میشین پایین. تجربه زیباییه. در ضمن یه کوچولو هم میخورین به آب. هزینشو یادم نیست چقدر بود ولی یادم میاد اونقدری گرون نبود.
امید ال آقا 14 اسفند 96
4
پیشنهاد میکنم هزینه ای که برای سفر به تایلند میدین رو یه بخش کوچیکیش رو صرف جزیره فی فی و تفریحات تایلند کنین و بخش بزرگی رو صرف غذاها و رستورانش. کلی رستوران تو شهرهای مختلف تایلند ریخته که همشون بی نظیرن. از غذاهای خیابونیش گرفته تا بهترین و لوکس ترین رستوراناش ولی خب باید حواستون به غذاهای خیابونیش باشه که مریض نشین.
بین رستوران های تاپ و خفن تایلند یکی رستوران رویال گریل بود که توی هتل رویال کلیف قرار داشت یکی هم رستوران کاسا پاسکال که محیط خیلی لوکس و خوبی داره. رستوران کاسا پاسکال هم بوفه صبحانه داره هم انواع غذاهای دریایی و اروپایی رو سرو میکنه که میشه گفت رو دست نداره تو کیفیت هرچند قیمتش خیلی بالاس. رستوران رویال گریل هم که دیگه بهترینه. هم برای همه چیش بوفه داره هم کیفیت داره هم بهترین خدمات رو ارائه میده.

علی 30 دی 96
0
عشاق عزیز اگه دو نفره میخواین به تایلند سفر کنین یه بانجی جامپینگ داره که در شهر پاتایاس. خوبی ای که این بانجی جامپینگ داره اینه که مخصوص عشاقه و شما به همراه کاپلتون دو نفره میچسبین به هم و با هم سقوط آزاد رو تجربه میکنین :)
عادل مهدوی پناه 20 آذر 96
3
زمستون بهترین زمان سفر به تایلنده. اگر با شرایط آب و هوایی سازگاری دارین این فصل بهترینه چون اونقدر شلوغ نیست و بخاطر شلوغ نبودنش قیمت هتل ها و جاهای دیدنی تایلند پایین میاد و هزینه سفرتون هم ارزون تر از فصل تابستون میشه.
محمودسعادتمند 29 آبان 96
1
خیلی ها از جزایر تایلند فقط فی فی آیلند رو میشناسن که خب یکی از توریستی ترین و بهترین جزایر تایلند.
ولی یه جزیره هم به اسم سیمیلان آیلند که واقعا میشه گفت بهتر از فی فی نباشه کمتر نیست. یجای فوق العاده زیبا و بکر که به جزیره رومانتیک معروفه.
حسن 16 آبان 96
1
ضمن تشکر از سایت خوبتون که تونستم با قیمتی بسیار مناسب به تایلند سفر کنم. هتلی که انتخاب شده بود هتل Muse نام داشت که یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های تایلنده. با اینکه معماریش قدیمیه ولی مدرن و بسیار خفنه.
پیشنهاد میکنم اگر خواستین در یک هتل لوکس در تایلند اقامت داشته باشین این هتل در اولویت باشه.
ادمین 16 آبان 96
0
معمولا یک هفته کاری اما ممکنه به صورت فوری دو سه روزه هم بشه ویزا دریافت کرد
پگاه 16 آبان 96
4
ویزای تایلند چقدر طول میکشه تا در بیاد
حامد 16 آبان 96
2
فقط جزایر فی فی. ینی آدم تایلند میره باید کل سفرشو تو فی فی باشه تهش یه چنتا پارک آبی خوب بره. جزایر فی فی یکی از بکرترین و زیباترین و جالب ترین جاهای تفریحی تایلنده که به جرئت میشه گفت مهم ترین عامل معروف شدن تایلند به حساب میاد.
جزایره فی فی همه چی داره. از جای دیدنی و پارک و سینما و اینا گرفته تا میمون. میمون به شدت زیاده اونجا و حواستون نباشه میبینین همه وسایلتونو دزدیدن.
محمد 16 آبان 96
2
ضمن اینکه تشکر بسیار میکنم از سایت لحظه آخر که تور تایلند رو با قیمت مناسب تر از سایت های دیگه تونستم تهیه کنم، خواستم یکسری از تجربه هایی که در این سفر داشتم رو ذکر کنم.
تایلند هواش گرم و شرجیه. بهترین زمانی که میتونین از این کشور بازدید کنید فصل بهار و پاییزه ولی باید حواستون باشه به دلیل خوش آب و هوا بودن، یکی از فصل های شلوغ تایلند به حساب میاد برای همین باید زودتر نسبت به رزرو تور و هتل و غیره اقدام کنین.
جاهای دیدنی تایلند خیلی زیادن. اگه تنها دلیلتون سواحل تایلنده توصیه میکنم از جاهای معروف هم بازدید کنین. به هیچ وجه تورهای کمپینگی و بازدید از حیات وحش و طبیعت و این چیزا نگیرین. تو راه راهزن زیاده ممکنه اتفاقات بدی بیوفته. حتما هم توصیه میشه اگه دنبال سوغاتی میگردین برین به سراغ پوشاک و لوازم آرایشی. غیر از اینا همشون تقلبی هستن.
علی محمدی علیزارده 13 خرداد 96
2
یکسری نکاته که خوبه بدونین.
مردم تایلند به شدت کثیفن. بودایی هم هستن کلا چندان اعتقادی به این چیزا ندارن پس حواستون باشه.
حتماً تبدیل برق داشته باشین چون اونا برقشون 110 ولته و ما 220. اکثر پریزها هم دو شاخه گرد نیستن.
به هیچ عنوان به خانواده سلطنتنی و دینشون یکذره بی احترامی نکنین(تجربه بدی دارم که میگم.)
مهم ترینش اینه که به هیچ وجه با کسی دعوا و بحث نکنین. تایلندی ها آدم های بسیار آروم و خونسردی هستن و از اونطرف ما ایرانیا هم دنبال دعواییم. اگه اونجا با کسی دعواتون بشه میبینین شما دارین تو سرو کله خودتون میزنین و کاملاً قرمز شدین ولی طرف کاملاً خونسرد و آرومه و این موضوع عصبانیت شما رو بیشتر میکنه.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری