Lahzeakhar.com
امتیاز 4.4 از 5 | از 4828 کاربران به تور استانبول
تور استانبول آذر
3
قشم ایر - قشم ایر
14 آذر - 21 آذر
سلام پرواز
7,700,000
تور استانبول پاییز اقساطی
4
قشم ایر - قشم ایر
14 آذر - 30 آذر
دلنیا گشت
9,900,000
تور استانبول 10 و 11 و 12 آذر اقساطی
4
معراج - قشم ایر
10 آذر - 16 آذر
ندا پرواز
9,335,000
تور استانبول پاییز
3
آسمان - معراج
11 آذر - 28 آذر
توربین
9,700,000
تور استانبول آذر اقساطی نیم میلیون تخفیف
3
معراج - قشم ایر
14 آذر - 20 آذر
ندا پرواز
8,340,000
تور استانبول آذر اقساطی
4
ایران ایر - ایران ایر
14 آذر - 25 آذر
آرشین پرواز
8,730,000
تور استانبول پاییز
4
قشم ایر - قشم ایر
10 آذر - 22 آذر
آهوبال آریا
8,770,000
تور استانبول پاییز
3
قشم ایر - قشم ایر
16 آذر - 27 آذر
ژینو پرواز
7,700,000
تور استانبول پاییز اقساطی نیم میلیون تخفیف
3
قشم ایر - قشم ایر
11 آذر - 10 دی
قصر شایان
7,700,000
تور استانبول پاییز اقساطی
6
قشم ایر - قشم ایر
15 آذر - 21 آذر
گردشگر زمان
11,210,000
تور انگشت نگاری استانبول آذر و دی اقساطی نیم میلیون تخفیف
3
قشم ایر - قشم ایر
17 آذر - 23 دی
فرجام پرواز
7,700,000
تور استانبول پاییز
3
تیلوند - تیلوند
14 آذر - 24 آذر
رمادان
8,370,000
تور استانبول آذر اقساطی
3
قشم ایر - قشم ایر
16 آذر - 30 آذر
آرشین پرواز
7,700,000
تور انگشت انگاری استانبول پاییز و زمستان نیم میلیون تخفیف
3
قشم ایر - قشم ایر
15 آذر - 16 دی
مونا سیر آزاد
7,700,000
تور استانبول پاییز اقساطی
3
قشم ایر - قشم ایر
11 آذر - 30 آذر
دلنیا گشت
9,000,000
تور استانبول 26 و 27 و 28 آذر اقساطی
6
آسمان - ایران ایر
26 آذر - 4 دی
ندا پرواز
11,865,000
تور استانبول پاییز
3
تیلوند - تیلوند
16 آذر - 24 آذر
آهوبال آریا
8,200,000
تور استانبول 21 و 22 و 23 آذر اقساطی
5
آسمان - معراج
21 آذر - 28 آذر
ندا پرواز
11,235,000
تور انگشت نگاری استانبول از اصفهان پاییز و زمستان اقساطی نیم میلیون تخفیف
3
ایران ایر - ایران ایر
19 آذر - 13 دی
فرجام پرواز
8,670,000
تور استانبول آذر و دی اقساطی نیم میلیون تخفیف
4
کاسپین - قشم ایر
10 آذر - 10 دی
قصر شایان
8,550,000
تور استانبول پاییز
4
قشم ایر - قشم ایر
14 آذر - 22 آذر
سلام پرواز
8,800,000
تور استانبول آذر
3
قشم ایر - قشم ایر
17 آذر - 20 آذر
کتیبه آریایی
7,700,000
تور استانبول پاییز اقساطی نیم میلیون تخفیف
3
قشم ایر - قشم ایر
17 آذر - 20 آذر
گردشگر زمان
7,700,000
تور استانبول از شیراز پاییز اقساطی
5
ایران ایرتور - ایران ایرتور
13 آذر - 21 آذر
ندا پرواز
15,835,000
تور انگشت نگاری استانبول پاییز و زمستان اقساطی
3
قشم ایر - قشم ایر
15 آذر - 20 دی
آرشین پرواز
7,700,000
تور انگشت نگاری استانبول آذر نیم میلیون تخفیف
3
ایران ایرتور - معراج
10 آذر - 19 آذر
زود سفر رنگارنگ
8,190,000
ساعت استانبول هم اکنون :

تور استانبول از محبوب‌ترین گزینه‌های سفر خارجی برای ایرانیان به حساب می‌آید. این شهر دارای جاذبه‌های بسیار متنوعی است که با تمام سلیقه‌های گردشگری سازگاری دارد، این امر باعث شده که سفر به استانبول جذابیت زیادی برای مردم سراسر دنیا داشته باشد. استانبول به عنوان بزرگ‌ترین شهر ترکیه و تنها شهری که در دو قاره اروپا و آسیا قرار دارد، شناخته می‌شود. تنگه بسفر نیز یکی از نقاط دیدنی معروف این شهر است است که دو قاره را به یکدیگر وصل می‌کند و تقریبا تمام گردشگران از پل بسفر دیدن می‌کنند.

یکی از دلایلی که سفر به استانبول محبوبیت زیادی در بین ایرانیان دارد، قیمت مناسب تور ترکیه استانبول است، به ویژه تورهای لحظه آخری که قیمت ارزان‌تری نسبت به دیگر تورها دارند. همچنین پروازهای مستقیم از شهرهای مختلف ایران به استانبول با ایرلاین‌های ایرانی و خارجی در ساعات مختلف شبانه‌روز انجام می‌شود و این مسیر پروازی جزو پرترددترین مسیرهای هوایی میان ایران و ترکیه است. استانبول تلفیقی از تاریخ و مدرنیته است. این شهر به عنوان یک شهر تاریخی شناخته می‌شود اما همزمان دارای جاذبه‌های مدرن و منحصر به فردی است که توجه تمام گردشگران را به خود جلب کرده است.

تور استانبول

قیمت تور استانبول

قیمت تورهای استانبول می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. مدت سفر و تعداد روزهای اقامت: مدت زمانی که برای اقامت در استانبول انتخاب می‌کنید می‌تواند قیمت تور را تحت تاثیر قرار دهد. تورهای کوتاه‌مدت معمولاً ارزان‌تر از تورهای بلند مدت هستند.

 2. زمان سفر: فصل و زمان سفر نیز می‌تواند تاثیر مهمی بر قیمت داشته باشد. مثلا در فصل‌های تعطیلات و توریستی، قیمت‌ها معمولاً بالاتر هستند.

 3. کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل: نوع و کیفیت هتلی که در آن اقامت خواهید داشت نیز اهمیت دارد. هتل‌هایی با تعداد ستاره‌های بیشتر معموال قیمتهای بالاتری دارند.

 4. مبدا و مقصد سفر: قیمت تور می‌تواند از شهری به شهر دیگر تغییر کند. مثلا قیمت تور  ترکیه استانبول از تهران ممکن است با قیمت تور از یک شهر دیگر ایران متفاوت باشد.

برای مشاهده قیمت روز تور، می‌توانید در این صفحه از لحظه آخر ، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کنید. سپس فهرستی از آخرین قیمت‌های تورها با هتل‌های مختلف برای اقامت به شما نشان داده می‌شود. این امکان را به شما می‌دهد تا توری را انتخاب کنید که بهترین تطابق با نیازهایتان را بر اساس مدت زمان، هتل و یا قیمت دارد.

مدارک مورد نیاز برای سفر به استانبول

خوشبختانه، شهروندان کشور ایران برای سفر به استانبول و سایر شهرهای ترکیه نیازی به دریافت ویزا ترکیه یا ویزا استانبول ندارند. بر اساس قوانین ترکیه، شهروندان ایرانی می‌توانند به مدت ۹۰ روز در هر یک از شهرهای ترکیه، از جمله استانبول، به طور قانونی و بدون مشکل اقامت کنند. اما حین این مدت اقامت، اجازه کار در ترکیه را نخواهند داشت و تنها به منظور گردشگری می‌توانند در ترکیه بمانند. همچنین باید به یاد داشت که برای سفر به استانبول، پاسپورت با مدت اعتبار حداقل ۶ ماه لازم است. از این رو، می‌توانید در هر زمان که مایلید به استانبول سفر کنید. راحتی سفر به استانبول از دلایل محبوبیت بیشتر ایرانیان برای سفر به این مقصد است. دیگر نیازی به درخواست ویزا از مدت‌ها پیش یا پرداخت هزینه‌های اضافی ندارید، و هر زمان که تمایل داشته باشید، می‌توانید چمدان خود را ببندید و با خرید تور استانبول به سفر بروید.

خرید تور ترکیه استانبول

نکات مهم قبل از سفر به استانبول

پیش از برنامه ریزی برای سفر به استانبول، این نکات را حتما در نظر بگیرید:

 • بررسی تاریخ انقضای پاسپورت: پاسپورت شما باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که پاسپورتتان منقضی نشده باشد

 • بررسی وضعیت آب و هوا: قبل از سفر، وضعیت آب و هوای استانبول را بررسی کنید تا بتوانید لباس‌های مناسب برای سفر خود همراه داشته باشید.

 • ارز و پول: پیشنهاد می‌شود پول خود را از صرافی‌های معتبر به دلار یا یورو تبدیل کنید و همچنین مقداری لیر ترکیه هم در اختیار داشته باشید.

 • داروها و نسخه پزشکی: اگر نیاز به مصرف داروهای خاص دارید، نسخه پزشکی از داروها را همراه داشته باشید.

 • مقدار مجاز بار: مقدار مجاز بار و وسایلی که می‌توانید به همراه داشته باشید را از سایت ایرلاینی که با آن پرواز می‌کنید چک کنید یا از روی بلیط هواپیما اطلاعات را بررسی کنید.

 • وسایل ممنوع در پرواز: قبل از سفر، وسایل ممنوع در پرواز را از سایت ایرلاین بررسی کنید تا هیچ مشکلی در فرودگاه پیش نیاید.

 • بیمه سفر: از آژانس هواپیمایی که پکیج استانبول را خریداری می‌کنید، درباره داشتن بیمه سفر هم اطمینان کسب کنید. بیمه سفر در استانبول بسیار مهم است؛ زیرا در صورت وقوع حادثه، هزینه‌های درمان در این شهر بالا می‌رود و بیمه سفر می‌تواند این هزینه‌ها را تقبل کند.

در سفر به استانبول حتما تجربه کنید!

حتماً در سفر به استانبول از تجربه‌های لذت‌بخش و معروف این شهر بهره‌برداری کنید:

 • قهوه ترکی و شیرینی‌های محلی: در یکی از کافه‌های معروف استانبول، قهوه ترکی سفارش دهید و با لوکوم یا باقلوا سنتی ترکیه این تجربه را تکمیل کنید.

 • غذاهای دریایی کنار ساحل: به کاراکوی یا اسکله امین اونو در منطقه فاتیح بروید و از ماهی‌های کبابی یا بالیک اکمک استانبول لذت ببرید.

 • چای ترکی در کافه کنار ساحل: در یکی از کافه‌های کنار ساحل نشسته و چای ترکی را در استکان‌های کمرباریک ترکی به لذت بنوشید.

 • خرید از دست‌فروش‌های محلی: از دست‌فروش‌های محلی محصولاتی مانند سیمیت، شاه بلوط، صدف با لیمو و یا بلال تهیه ، و آن ها را امتحان کنید.

 • ثعلب ترکی: در فصل‌های سرد سال،  تجربه خوردن یک فنجان ثعلب ترکی در یکی از کافه‌های محلی بسیار دلچسب است.

 • دونر ترکی: این غذای محبوب ترکی را حتماً امتحان کنید. دونر با گوشت چرخ‌کرده و مخصوصا با سس‌های مخصوص طعم بسیار دلپذیری دارد.

 • بازارهای تاریخی: سری به بازارهای تاریخی معروف مانند کاپالی چارشی یا بازار بزرگ استانبول بزنید و از تماشا و خرید اجناس محلی و سوغاتی‌های استانبول لذت ببرید.

 • منطقه سلطان احمد: به این منطقه بروید تا مهم‌ترین آثار تاریخی استانبول را مشاهده کنید، از جمله مسجد بوعلی و ایا صوفیه.

 • پیاده‌روی در شب: شب‌ها قدم زدن در حاشیه تنگه بسفر، خیابان استقلال و تکسیم تجربه‌ای رمانتیک و فراموش‌نشدنی از سفر به استانبول خواهد بود.

در سفر به استانبول کجاها را ببینیم!

 1. ایا صوفیه: این مسجد یکی از شاخص ترین و با شکوه ترین سازه های تاریخی استانبول به شمار می رود و از نماد های مهم این شهر است. این سازه در دوره امپراتوری روم شرقی کلیسا، و در زمان حکومت عثمانی ها مسجد بود و در حال حاضر به عنوان موزه شناخته می شود. نگار ها و عناصری که در ایا صوفیه به کار رفته بسیار متنوع است زیرا قطعات آن از شهرها و کشور های مختلفی به استانبول رسیده است.
 2. کاخ توپکاپی: دیدار از کاخ و موزه توپکاپی شما را به سال‌هایی می برد که استانبول توسط عثمانیان فتح شد، آن ها قصر خود را در بلندترین نقطه استانبول مشرف به تنگه بسفر و قسمت آسیایی این شهر ساختند که امروزه به عنوان موزه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. با بازدید این بنای تاریخی در واقع می توان حاصل چهار قرن معماری از دوره های خاص که در طول این مدت گسترش یافته یا بازسازی شده است را دید.
 3. برج گالاتا: یکی از قدیمی ترین برج های جهان که بیش از 700 سال قدمت دارد و با هدف نظارت بر کشتی ها و شناسایی دشمنان ساخته شد اما بعد ها به زندان تبدیل شد؛ پس از آن به عنوان برج مراقبت مورد استفاده قرار گرفت و چندین بار در طول سال ها مرمت و بازسازی شد. بالا رفتن از برج گالاتا و تماشای منظره خیره کننده استانبول برای هر کسی تجربه ای فراموش نشدنی است.
 4. جنگل بلگراد: یکی از جذاب ترین دیدنی های استانبول برای طبیعت گردی جنگل بلگراد است که در شمال غرب استانبول واقع شده؛در مسیر رسیدن به این جنگل قنات های تاریخی را میتوان مشاهده نمود که در گذشته آب را به بخش های مختلف شهر می رساندند.در این جنگل درختان بلوط، شاه بلوط، ممرز، توس شرقی از دوران باستان به یادگار مانده اند.

این ها تنها قسمت هایی از دیدنی های معروف استانبول بود که به آن ها پرداختیم همچنین شما می توانید از جاذبه های دیگری مثل: تنگه بسفر، آکواریوم استانبول، میدان تکسیم، مسجد سلطان احمد، جزایر پرنس، موزه باستان شناسی، موزه هنر و موزه پرا، کاخ دلما باغچه، آب انبار باسیلیکا، روملی حصار، برج دختر، پارک مینیاتورک، کاخ بیلربی، محله بالات و... دیدن فرمایید و تجربه یک سفر هیجان انگیز و به یاد ماندنی را به خاطر بسپارید.

تور ارزان استانبول؛ تجربه سفری مقرون به صرفه با رزرو تور استانبول ارزان 3 روزه تا چند روزه

برای پیدا کردن تور ارزان در لحظه آخر کافیست با توجه به فیلترهای صفحه، گزینه ارزان ترین را انتخاب کنید. با زدن این دکمه پکیج‌های ارائه شده در سایت برای شما از قیمت کم به زیاد نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید بهینه‌ترین انتخاب را نسبت به بودجه خود برای سفر داشته باشید.

تور استانبول لحظه آخری

تور لحظه آخری به تورهایی اشاره دارد که تا لحظات آخر قابل رزرو باقی مانده‌اند و ظرفیت خالی دارند. این تورها به دلیل باقی‌ماندن ظرفیت‌های خالی از طرف آژانس‌های مسافرتی با قیمت‌های مناسب‌تری ارائه می‌شوند. برای مشاهده تورهای لحظه آخری ترکیه استانبول، بعد از وارد کردن مبدا و مقصد خود در کادر جستجو، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به تورهای لحظه آخری را انتخاب کنید. این گزینه به شما این امکان را می‌دهد تا تورهایی را که ظرفیت‌های خالی دارند و با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌شوند، مشاهده و انتخاب کنید. شما میتوانید برای اطلاع از تورهای لحظه آخری عضو خبرنامه سایت شوید، و معمولا تورهای به این سبک با رنگ قرمز در سایت نمایش داده می‌شوند.

تور استانبول لحظه آخری

بهترین زمان سفر به استانبول چه موقع است؟

بهترین زمان برای سفر به استانبول به عوامل مختلفی بستگی دارد و اولویت‌های شما نیز نقش مهمی در انتخاب زمان مناسب دارد. در زیر به بررسی عوامل مختلف تأثیرگذار بر زمان سفر به استانبول می‌پردازیم:

 1. آب و هوا: فصل‌های بهار و پاییز به عنوان بهترین زمان‌ها برای سفر به استانبول مشهور هستند. هوای معتدل و خنک در این فصل‌ها اقامت در استانبول را لذت‌بخش می‌کند. همچنین، برای ایرانی‌ها، تعطیلات نوروز به عنوان زمان مناسبی برای سفر به این شهر شناخته می‌شود.

 2. تفریحات آبی: اگر به تفریحات در سواحل علاقه دارید، ماه‌های خرداد تا مرداد می‌توانند زمان مناسبی برای سفر باشند. در این ماه‌ها، آب و هوا گرمتر است و فرصت برگزاری فعالیت‌های آبی و ساحلی بیشتر است.

 3. قیمت‌ها: دسامبر تا فوریه به علت سرمای زمستانی و تعداد کمتر گردشگران، ممکن است زمانی ارزان‌تر برای سفر باشد. از طرف دیگر، در دوره‌های بلک فرایدی و نزدیک به کریسمس، قیمت‌ها ممکن است افرایش داشته باشد.

 4. ترافیک گردشگران: در فصل‌های پرطرفدار مثل نوروز و تابستان، ترافیک گردشگران در استانبول بیشتر است. بنابراین، اگر از شلوغی‌های زیاد خوشتان نمی‌آید، پیشنهاد می‌شود فصل‌های کم‌طرفدار را ترجیح دهید.

چرا تور استانبول لحظه آخر

آژانس‌های همکار لحظه آخر که مجری مستقیم برگزاری پکیج سفر استانبول هستند همواره سعی بر ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما عزیزان دارند تا مطمئن شوند شما در سفر خود با خرید تور استانبول از کلیه شرایط راضی باشید. توانایی چارتر نمودن پرواز تهران - استانبول، قیمت به‌روز در تمامی ساعات شبانه روز، تنها قسمتی از مزیت‌های خرید شما از سایت لحظه آخر است. کارشناسان لحظه آخر، با کنترل لحظه‌ای قیمت و خدمات ارائه شده به مسافرین این اطمینان را می‌دهند که تمامی پکیج‌های استانبول ارائه شده در قسمت بالا، با همان قیمت درج شده در سایت قابل ارائه می‌باشند.

خرید تور لحظه آخری استانبول چه مزایایی دارد:

 • بهترین قیمت رزرو تور
 • انتخاب بهترین هتل جهت اقامت
 • گشت شهری رایگان روی تور
 • پشتیانی 24 ساعته توسط آژانس‌های ارائه دهنده تور
 • مشاوره رایگان از آژانس‌های خانواده لحظه آخر

تور استانبول لحظه آخر

بهترین هتل های استانبول از نظر مسافرین لحظه آخر

به انتخاب هتل در تور استانبول توجه ویژه داشته باشید. انتخاب هتل می‌تواند به طور قابل توجهی بر قیمت رزرو تور تأثیر بگذارد. در این مرحله، موارد زیر را در نظر بگیرید:

ابتدا ستاره‌های هتل: ستاره‌های کیفی هتل نشانگر کیفیت آن هتل هستند. هتل‌هایی با تعداد ستاره‌های بیشتر معمولا امکانات بهتری دارند، اما هزینه‌ها نیز بیشتر است. بر اساس بودجه‌تان هتل با تعداد ستاره‌های مورد نظر را انتخاب کنید. و در مرحله دوم، نظرات کاربران: نظرات و امتیازات دیگر مسافران که در هتل اقامت داشته‌اند می‌توانند به شما در انتخاب کمک کنند. می‌توانید از نظرات کاربران درباره کیفیت و خدمات هتل استفاده کنید.

با توجه به این موارد، هتلی را بر اساس نیازها و بودجه‌تان انتخاب کنید تا اقامت شما در استانبول به یک تجربه دلپذیر تبدیل شود. در ادامه لیستی از هتل های محبوب استانبول را برای شما آورده‌ایم:

هتل دیوان استانبول (منطقه تکسیم) ⭐⭐⭐⭐⭐ 
 هتل شانگری لا بسفوروس (منطقه بشیکتاش)  ⭐⭐⭐⭐⭐
هتل رافلز (منطقه بشیکتاش)⭐⭐⭐⭐⭐
هتل ماریوت (منطقه شیشلی)⭐⭐⭐⭐⭐
هتل مارمارا (منطقه تکسیم)⭐⭐⭐⭐⭐
هتل گلدن وی (منطقه فاتح)⭐⭐⭐⭐
هتل گلدن هورن (منطقه بیوغلو)⭐⭐⭐⭐
هتل سیتی لایف (منطقه آتاشهیر)⭐⭐⭐⭐
هتل عثمانی‌ها (منطقه سلطان احمد)⭐⭐⭐
هتل ورلد هیریتیچ (منطقه فاتیح استانبول)

⭐⭐⭐

سوالات متداول

نظرات کاربران
فیلیانور 1402/09/04
0 نفر پسندیدند
زمان امپراطوری رم شرقی (بیزانس) بهش میگفتن تور قسطنطنیه! یادش بخیر :)
الهام 1402/09/04
0 نفر پسندیدند
تور استانبول از تهرانه این دیگه؟
firouzi 1402/09/04
0 نفر پسندیدند
من قبلاً هم به استانبول سفر کرده بودم اما صفحه تور استانبول شما اطلاعات جدیدی به من داد که خیلی مفید بود فقط ای کاش برای دسترسی راحت تر جدول خلاصه محتوا رو هم اضافه کنید.