امتیاز 5 از 5 | از بین 112 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در قبرس

هزینه حمل و نقل در قبرس

قبرس به عنوان سومین جزیره بزرگ مدیترانه محسوب میشود. جزیره قبرس به اندازه ای کوچک است که گردشگران تور قبرس بتوانند سر تا سر این جزیره را به خوبی گشت بزنند. در سفر به قبرس بستگی به خودتان دارد که بخواهید خودتان رانندگی کنید یا با وسایل نقلیه عمومی به گشت و گذار بروید. ولی اگر حوصله رانندگی ندارید، پیشنهاد می کنیم که با سرویس نقلیه عمومی به گردش بروید. شهر قبرس خیابان های تمیز و خلوتی دارد که گردشگران تور قبرس به راحتی میتوانند با کرایه کردن یک ماشین یا موتور، در خیابان های این شهر زیبا به گشت و گذار بپردازید. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا هزینه حمل و نقل در قبرس را برای شما شرح دهیم.

اتوبوس
خدمات اتوبوس رانی در قبرس، قابل اعتماد هستند. اتوبوس های قبرس از نظر ظاهری از رده خارج شده، ولی در عوض این اتوبوس ها، کاملا امن و راحت می باشند. اتوبوس ها از شنبه تا دوشنبه خدمات رسانی میکنند و همچنین ارزان ترین وسیله نقلیه در قبرس به شمار می آیند. در این جزیره زیبا یکشنبه ها اتوبوس ها خدمات رسانی نمیکنند.
تاکسی
هزینه حمل و نقل در قبرس به اتوبوس محدود نمی شود. حمل و نقل در داخل قبرس با تاکسی های لوکس و همچنین سرویس های رایگان حمل و نقل عمومی نیز صورت میگیرد. تاکسی ها در تمام سطح شهر و همچنین دانشگاه ها وجود دارند. هزینه تاکسی در قبرس بین 8 تا 15 لیر متغیر است. اما به طور کلی این هزینه 10 لیر می باشد. در مسیرهای خارج از شهر این هزینه بر حسب کیلومتر شمار میباشد.
اتومبیل کرایه
از آنجایی که فواصل قبرس بسیار کوتاه می باشد، می توانید با کرایه اتومبیل و یا موتور سیکلت، همراه با خانواده یا دوستان خود به راحتی و در مدت زمانی کوتاه به گشت و گذار بپردازید. فقط حواستان باید جمع باشد که از قبل چک کنید و مطمئن شوید که ماشین یا موتور کرایه شده، دارای بیمه باشد. نکته جالب دیگر این است که در شهر قبرس دزدی ماشین وجود ندارد.
دوچرخه
اگر سالم ترین وسیله نقلیه یعنی دوچرخه را در جزیره قبرس انتخاب کردید، مطمئن باشید تنها نمی مانید. بیشتر مردم محلی در این جزیره، این شیوه ارزان، راحت و سالم را برای جا به جایی مسافران انتخاب می کنند. گردشگران تور قبرس یادشان باشد که حتما فصل های بهار و پاییز را برای گشت و گذار با دوچرخه انتخاب کنند.

نظرات مردم درباره هزینه حمل و نقل در قبرس

شبنم 30 مهر 97
2
هزینه حمل و نقل در قبرس به نسبت دیگر شهر های توریستی مناسب تره
درج نظر