فستیوالی برای علاقمندان معماری

شهر استانبول یکی از شهرهای پر توریست دنیا می باشد که به دلیل جاذبه ها و تفریحات بی نظیری که در خود جای داده است سالانه گردشگران زیادی را مجاب به بازدید از این منطقه می کند.
وجود گردشگران زیاد در هر فصلی از سال موجب گشته تا فستیوال های متنوعی در این شهر برگزار شود که یکی از این فستیوال های جذاب، فستیوال برنامه معماران جوان YAP می باشد که فستیوالی برای علاقمندان معماری است. این فستیوال که فستیوالی برای علاقمندان معماری است با همراهی موزه هنرهای مدرن شهر استانبول در فصل تابستان و به صورت یک سال در میان در این شهر برگزار می شود. در فستیوال معماران جوان این امکان برای جوانان دوستدار رشته معماری مهیا شده که طرح های خود را به معرض نمایش بگذارند و هنرهای خود را به رخ دیگران بکشند.
مقصود از این فستیوال ترغیب جوانان عاشق رشته معماری به عرضه ی طرح ها و ایده های خود با در نظر داشتن مسائل زیست محیطی است. یکی از این خلاقیت ها استفاده از وسایل و لوازم دور ریختنی و بلااستفاده می باشد. این فستیوال تعداد زیادی از گردشگران را که به هنر معماری علاقه دارند متقاعد می کند تا با تور استانبول به مکان برگزاری این رویداد رفته و از تماشای آن لذت ببرند. مکانی که این فستیوال در آن انجام می شود دسترسی خوبی دارد و گردشگران تور استانبول به راحتی می توانند برای دیدن فستیوال معماران جوان به این منطقه بروند. این جشنواره از فستیوال های محبوب در شهر استانبول است که ایده پردازان می توانند با ارائه طرح های خود مورد حمایت و استقبال قرار بگیرند. زمان برگزاری این فستیوال در فصل تابستان است که این موضوع باعث شده تا بیشتر مورد استقبال گردشگران تور ترکیه قرار بگیرد و سفر خوب و جذابی را برای آن ها به ارمغان برساند. 

نظرات مردم درباره فستیوالی برای علاقمندان معماری

نیوشا 14 مرداد 97
1
همه رشته ای های من تو فستیوالی برای علاقمندان معماری شرکن کردند خیلی تعریف می کردند و دوست دارم که برم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر