لحظه آخر
آخرین ها
بازی آسانسور

یکی از بازی‌هایی با تئوری جالب که برای بسیاری افراد هیجان انگیز و تا حدودی ترسناک است، بازی آسانسور می‌باشد. طبق تئوری با استفاده از بعضی اعداد می‌توان به دنیاهای مجازی راه یافت. این بازی اولین بار در سال 2013 پس از مرگ مسافری در هتل سیسیل بیان شد.

سخت ترین زبان دنیا

زمانی که صحبت از سخت‌ترین زبان دنیا می‌شود، ذهن بسیاری از ما به سمت زبان ژاپنی و چینی می‌رود. اما تنها یک زبان سخت در دنیا وجود ندارد. زبان هر کشوری برگرفته از فرهنگ و تاریخچه آن منطقه است و یادگیری زبان جدید علاوه بر مزایا و امکانات جدیدی که به شما می‌دهد، کمک می‌کند تا با ناشناخته‌های جهان بیشتر آشنا بشوید. اما زبان‌هایی در دنیا وجود دارد که یادگیری آن‌ها کار ساده‌ای نیست و انرژی و زمان بیشتری می‌طلبد. 

پرچم ایران | مروری بر تاریخچه پرچم ایران در تاریخ

مروری بر تاریخچه پرچم ایران، پرچم ایران در طول تاریخ چه تغییراتی کرده است؟ معنی رنگ های پرچم ایران چیست؟ صفر تا صد پرچم ایران در لحظه آخر

معرفی رنگ سال 2022 و رنگ جدید سال 1401

در آستانه سال نو میلادی شرکت پنتون رنگ سال 2022 را به جهان معرفی کرد. سامانه رنگ شرکت آمریکایی که در نیوجرسی مستقر است و از اوایل دهه 1960 فعالیت خود را آغاز کرده؛ رنگی کاملا متفاوت و جدید که در ذهن مخاطب گل پریوش را تداعی میکند را معرفی کرد. این رنگ که در خانواده رنگ آبی قرار دارد، با هدف بازگرداندن آرامش از دست رفته مردم جهان طی سال های اخیر انتخاب شده است.

بی ارزش ترین پول دنیا 2022

در سرتاسر دنیا حدودا 180 ارز مختلف وجود دارد. در بین این واحدهای پولی، برخی از ارزها به علت راهکارهای اشتباه و سیاست های غلط دولت ها، از دیگر ارزها کم ارزش تر می باشند.

مقایسه انواع واکسن های کرونا

انواع واکسن های کرونا + تاثیرات واکسن ها+ تطلاعات کامل واکسن های کرونا و ....

مارهای آناکوندا را کجا می توان دید؟

مارهای آناکوندا (بوای آبی) یکی از بزرگترین مارهای دنیا هستند که در اطراف رودخانه آمازون در آمریکا جنوبی زندگی می کنند.

بهترین رستوران سوشی تهران کجاست؟

سوشی غذایی اصلی است، که اولین بار در کشور ژاپن درست شده و پس از آن دستور تهیه اش به کشورهای دیگر رفت.

در این دریا هیچ گاه غرق نمی شوید

بحر المیت یکی از کم ارتفاع ترین نقاط کره زمین است که 420 متر پایین تر از سطح دریا قرار گرفته است و در قاره آسیا و شهر امان اردن قرار دارد.

سياه چاله

سیاه چاله، نقطه ای از فضا است که جاذبه و چگالی بسيار بالايی دارد به طوری كه نور هم نمی تواند از آن بگریزد.

بلک فرایدی در ترکیه استانبول 2021

جمعه ی سیاه یا بلک فرایدی ترکیه از تاریخ 8 آذر ( 29 نوامبر ) آغاز می شود. برای شرکت در این حراج بسیار بزرگ سعی کنید از تور ترکیه جا نمانید

هتل ماتیس د بارکاس | هتلی ساخته شده از 30 بشکه

هتل ماتیس د بارکاس به معنای هتل بشکه ای، قسمتی از مجموعه هتل "La Cofradia Tequilera" در نزدیکی شهر مکزیک می باشد

امتیاز 0 از 5 | از بین 0 کاربران به اخبار