لوکس ترین هتل های مشهد

شهر مقدس مشهد که به مرقد امام رضا مطهر شده است، هر ساله میزبان سیل عظیمی از گردشگرانی است که به قصد زیارت و یا سیاحت به این شهر سفر می کنند. مشهد دارای هتل ها و مسافر خانه های بسیاری است که همه روزه از گردشگران تور مشهد استقبال می کند. ما در این مقاله از وبسایت لحظه آخر قصد داریم به معرفی لوکس ترین هتل های مشهد بپردازیم، پس با ما همراه باشید تا برای اقامت در شهر مشهد، هتل مناسبی را انتخاب کنید.
هتل قصر طلایی
هتل قصر طلایی یکی از لوکس ترین هتل های مشهد محسوب می شود. این هتل لوکس و 5 ستاره، دومین هتل از هتل های بین المللی قصر بوده و در سال 1389 هجری شمسی و در میدان بسیج . خیابان امام رضا تاسیس شده است. این هتل تنها حدود 10 دقیقه با حرم امام رضا فاصله دارد. دلیل شهرت این هتل امکانات منحصر به فردی است که در اختیار گردشگران تور مشهد قرار می دهد، از جمله امکانات ویژه آن می توان به اتاق های Vip خانوادگی (این اتاق ها از طریق در دبل لاکچری کانکت به هم متصل شده اند و اقامتگاه مناسبی برای خانواده ها فراهم آورده است)، سونا، جکوزی، خدمات حمام ترکی، اتاق نمک، اتاق ماساژ، ترانسفر فرودگاهی، ارائه گیفت باکس یا بسته هدیه (به مناسب های تولد، سالگرد ازدواج و غیره به گردشگران هدیه داده می شود)، سالن های پذیرایی و رستوران های لوکس و غیره اشاره کرد.
هتل پارسیس مشهد
هتل 5 ستاره و مجهز پارسیس، از هتل های لوکس و معروف مشهد است که با ارائه حدود 112 اتاق مجهز به امکانات رفاهی ویژه از گردشگران تور مشهد میزبانی می کند. علت این که هتل در زمره هتل های لوکس مشهد قرار گرفته نزدیکی آن به حرم است که تنها با طی مسافت حدودا 10 دقیقه ای می توانید به حرم بروید. این هتل همچنین امکانات رفاهی دیگری مانند سالن های پذیرایی لوکس، رستوران، صندوق امانات، استخر، سونا و غیره می باشد.
هتل درویشی
هتل درویشی نیز یکی از لوکس ترین هتل های مشهد است که در خیابان امام رضا و در سال 1391 بنا شده است. این هتل لوکس 5 ستاره، با دارا بودن 23 طبقه، حدود 223 اتاق و 600 تخت جزء بزرگ ترین و مجهز ترین هتل های مشهد محسوب می شود. نرخ اقامت در این هتل با وجود مجهز و لوکس بودن آن، پایین بوده و به طور کلی مقرون به صرفه است.
هتل پارس مشهد
هتل پارس مشهد از جمله هتل های معروف و محبوب بین گردشگرانی است که به غیر از زیارت حرم امام رضا، برای بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی نیز با تور مشهد به این شهر سفر کرده اند، چرا که هتل پارس در نزدیکی بسیاری از اماکن گردشگری همچون شاندیز، مجموعه چالی دره، باغ وکیل آباد و غیره می باشد. از جمله نکات مثبت هتل پارس مشهد امکانات متنوعی همچون پارک آبی، سالن بیلیارد، زمین تنیس، باشگاه و سالن بدن سازی، رفتار حرفه ای و محترمانه پرسنل، زمین کورت اسکواش و غیره است که در اختیار گردشگران تور داخلی قرار داده است.

نظرات مردم درباره لوکس ترین هتل های مشهد

یوسف ناصری 29 دی 97
3
سلام ناشنوایان
پولاد خدادادی 20 دی 97
3
ببخشید هزینه اقامت در لوکس ترین هتل های مشهد چقدر می شه؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای مشهد

تور مشهد 18 تیر 99
2 شب
آتا آتا
آتا آتا
قصر شایان
18 تیر - 20 تیر

تور مشهد 15 و 16 تیر 99
2 شب
ایران ... ایران ایر تور
تابان تابان
آرشین پرواز
15 تیر - 19 تیر

تور مشهد 21 تیر 99
4 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
معراج گشت
21 تیر - 25 تیر

تور زمینی مشهد 13 و 14 و 15 تیر 99
2 شب
قطار ... قطار رجا
قطار ... قطار کویر
پرواز بلورین
13 تیر - 18 تیر

تور مشهد 18 تیر 99
2 شب
کاسپین کاسپین
کاسپین کاسپین
معراج گشت
18 تیر - 20 تیر

تور مشهد 15 تیر 99
2 شب
تابان تابان
تابان تابان
ندا پرواز
15 تیر - 17 تیر

تور مشهد 13 تیر 99
2 شب
کاسپین کاسپین
ایران ... ایران ایر تور
ندا پرواز
13 تیر - 15 تیر

تور مشهد 15 تیر 99
2 شب
آتا آتا
آتا آتا
گردشگر زمان
15 تیر - 17 تیر

تور زمینی مشهد 14 تیر 99
2 شب
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
قطار ... قطار 4 تخته سروش
گردشگر زمان
14 تیر - 16 تیر

تور مشهد 13 و 14 تیر 99
2 شب
کاسپین کاسپین
کاسپین کاسپین
ارزین سیر ایرانیان
14 تیر - 16 تیر