Lahzeakhar.com

تور ویتنام

امتیاز 5 از 5 | از 469

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

مرتبط های ویتنام

در ادامه صفحه تور ویتنام می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ویتنام آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


ویتنام کشوری است در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن شهر هانوی می باشد. این کشور از شمال با چین، از شمال غرب با لائوس و از جنوب غرب با کامبوج همسایه است. در جنوب این کشور دریای جنوبی چین قرار دارد. ویتنام، از سه بخش شمالی، جنوبی و مرکزی تشکیل می‌شود. مساحت این کشور چیزی بالغ بر 330 هزار کیلومتر مربع می باشد و جمهیت ویتنام حدود 86 میلیون نفر است. گردشگران تور ویتنام باید توجه داشته باشند که ویتنام دارای آب و هوای موسمی استوایی می‌باشد. منطقه شمالی بواسطه مجاورت با چین از هوایی کاملاً استوایی برخوردار نمی‌باشد ولیکن قسمت جنوبی این کشور کاملاً دارای آب و هوایی استوایی و برخوردار از ویژه گیهای آن می‌باشد. متوسط دما در هانوی حدود 23 درجه سانتی گراد و در هوشی مین حدود 26 درجه سانتی گراد است. مذاهب هایی همچون بودیسم، مسیحیت، کائو دائیسم و هوائیسم در ویتنام پیروانی دارند اما هیچ مذهب رسمی در ویتنام وجود ندارد. البته اکثر مردم در این کشور پیرو بودیسم هستند به همین دلیل می توان گفت دین اکثر مردم این کشور بودیسم است. زبان رسمی و اداری کشور ویتنام، ویتنامی می‌باشد. زبان ویتنامی پس از زبان چینی، دومین زبان مهم به شمار می‌آید در این زبان ریشه در زبان‌های استرا-آسیایی دارد. گردشگران تور ویتنام توجه داشته باشند که 86% از مردم ویتنام به این زبان تکلم می کنند.
محصولات ابریشمی، گلدوزی های دستی، محصولات کاغذی do، چای نیلوفر، میوه های خشک ویتنامی، پیراهن سنتی بلند ویتنامی و محصولات لاکی سوغاتی معروف کشور ویتنام است که گردشگران تور ویتنام می توانند این سوغاتی ها را خریداری کرده و به کشور خود ببرند. از جاذبه های گردشگری این کشور می توان به دا لات، مای سان، شهر هوشی مین، سیکس سنسز نین وان، دره‌ی مونگ هوا، دلتای مکونگ، نها ترنگ، ساپا، هوء، هوی ان، هانوی، خلیج ها لونگ اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور ویتنام می باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری ویتنام بیشتر آشنا شوید با تور ویتنام به این کشور پر جاذبه سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید. این کشور با طبیعت و آب و هوای فوق العاده ای که دارد هر ساله میزبان تعداد زیادی از گردشگران تور ویتنام می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است