Lahzeakhar.com
امتیاز 5 از 5 | از 148 کاربران به تور مشهد از تبریز

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور های پیشنهادی از مبدا تهران
تور مشهد مهر
3
چابهار - چابهار
14 مهر - 17 مهر
ره بال آسمان
41,280,000
تور زمینی مشهد مهر اقساطی
2
قطار اتوبوسی - قطار اتوبوسی
8 مهر - 11 مهر
فرجام پرواز
895,000
تور مشهد مهر اقساطی
2
چابهار - چابهار
7 مهر - 1 آبان
آرشین پرواز
3,000,000
تور مشهد 15 مهر اقساطی
2
چابهار - اروان
15 مهر - 17 مهر
فرجام پرواز
3,000,000

تور مشهد از تبریز، سفری از شهری آذری زبان به شهر پایتخت معنوی ایران؛ مسافران و ساکنین تبریز می‌توانند تورهای مشهد را به دو صورت هوایی و زمینی تهیه نمایند. تورهای هوایی تبریز – مشهد از فرودگاه شهید مدنی تبریز به فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می‌شود که این تعداد پرواز در روز حدود دو بار در ساعات ظهر و عصر هستند؛ همچنین این تعداد پرواز تبریز – مشهد در ایام و روزهای خاص امکان افزایش یا کاهش دارد. فاصله‌ای که فرودگاه هاشمی نژاد مشهد از حرم امام رضا (ع) دارد، حدود 25 دقیقه است.

تور زمینی مشهد از تبریز اغلب با قطار برگزار می‌شوند، مدت زمانی که مسافرین در مسیر ریلی سپری می‌کنند، حدود 25 ساعت است. همچنین قطارهایی که مسیر تبریز – مشهد را پوشش می‌دهند، 4 تخته و 6 تخته هستند. قطار 4 تخته و 3 ستاره خلیج فارس به عنوان مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه است؛ علاوه بر آن قطارهای 3 ستاره طوس و لوکس شهاب هم زائرین را به مقصد مشهد می‌رسانند.

در این حین اگر مسافرین به دنبال قطارهای ارزان قیمت هستند، قطار 3 ستاره و 6 تخته میلاد بهترین گزینه به حساب می‌آیند. ساعاتی که قطار طوس و شهاب حرکت می‌کنند 13:00 است؛ اما این مدت زمان در قطارهای خلیج فارس و میلاد اغلب 15:30 هست. بدیهی است که هزینه تورهای زمینی مشهد از تبریز به نسبت هوایی ارزانتر است، اما در ایام خاصی از سال آژانس‌های گردشگری تخفیف‌ها یا آفرهای ویژه‌ای برای تورهای هوایی مشهد از تبریز درنظر می‌گیرند. اما از آنجا که تورهای هوایی تهران – مشهد بیشتر از تبریز است، امکان برگزاری تورهای لحظه آخری به مراتب بیشتر است. تور مشهد در تمامی فصول برگزار می شود.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است