بهترین زمان سفر به پوکت

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 1843
پوکت دارای آب و هوای کاملا تایلندی می باشد به طوری که میانگین دما در این شهر به 30 درجه می رسد و یک ماه آن آب و هوای موسمی و طوفانی دارد.به طور کلی بهترین زمان سفر به پوکت که بیش تر گردشگران تور پوکت به این شهر سفر می کنند ، از ماه نوامبر تا ماه آوریل است که گردشگران می توانند از سواحل و آفتابی ترین روز های پوکت نهایت لذت را ببرند.
ماه آوریل که گرم ترین ماه پوکت به شمار می رود دمای هوا به 35 درجه ی سانتی گراد می رود و مردم محلی در وسط ماه آوریل فستیوال Songkran  را برگزار می کنند که در این فستیوال مردم تایلند و مسافران آب بازی و خود را خنک میکنند اگر در این ماه به پوکت سفر می کنید به هیج عنوان این تفریح مهیج را از دست ندهید.
در کل ماه نوامبر و آوریل خشک ترین ماه های پوکت به شمار می رود و می توان گفت بهترین زمان سفر به پوکت برای مسافرانی است که به سواحل شنی پوکت ، انواع ورزش های آبی و همچنین حمام آفتاب علاقه مند هستند می باشد.
پوکت از ماه می تا اکتبر به عنوان فصل سبز و یا فصل پر باران شناخته شده است که در این ماه های باران ها و طوفان های سهمگینی دارد که بارندگی در این روز ها قابل پیشبینی است ، به طوری که در بعد از ظهر ها و شب ها باران می بارد و از رطوبت هوا کاسته می شود اما با این شرایط همچنان پوکت دارای تابش آفتاب و هوای صاف نیز می باشد.
گردشگران تور پوکت توجه داشته باشند ، در فصل های خلوت قیمت هتل ها ارزران تر م خدمات خوبی را ارائه می دهند در این روز ها سواحل خلوت و دیگر تفریحگاه ها و جاذبه های دیدنی شلوغ تر می باشد.
از اواسط ماه اکتبر و تا آخر ماه فوریه بهترین زمان سفر به پوکت به شمار می رود که در این مدت ظرفیت بیش تر هتل های پوکت پر می باشد به دلیل اینکه نزدیک به سال نو میلادی است.در درجه بندی بعدی ماه های جولای و آگوست از ماه های پر گردشگر به شمار می رود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین زمان سفر به پوکت

کمانی مهر 1397
26 نفر پسندیدند
بهترین زمان سفر به پوکت زمانیه که فستیوال های مختلف برگزار میشه و سفر مسافران رو هیجان انگیز میکنه

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/2079-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از بین 103 کاربران به بهترین زمان سفر به پوکت