بهترین زمان سفر به پوکت

پوکت دارای آب و هوای کاملا تایلندی می باشد به طوری که میانگین دما در این شهر به 30 درجه می رسد و یک ماه آن آب و هوای موسمی و طوفانی دارد.به طور کلی بهترین زمان سفر به پوکت که بیش تر گردشگران تور پوکت به این شهر سفر می کنند ، از ماه نوامبر تا ماه آوریل است که گردشگران می توانند از سواحل و آفتابی ترین روز های پوکت نهایت لذت را ببرند.
ماه آوریل که گرم ترین ماه پوکت به شمار می رود دمای هوا به 35 درجه ی سانتی گراد می رود و مردم محلی در وسط ماه آوریل فستیوال Songkran  را برگزار می کنند که در این فستیوال مردم تایلند و مسافران آب بازی و خود را خنک میکنند اگر در این ماه به پوکت سفر می کنید به هیج عنوان این تفریح مهیج را از دست ندهید.
در کل ماه نوامبر و آوریل خشک ترین ماه های پوکت به شمار می رود و می توان گفت بهترین زمان سفر به پوکت برای مسافرانی است که به سواحل شنی پوکت ، انواع ورزش های آبی و همچنین حمام آفتاب علاقه مند هستند می باشد.
پوکت از ماه می تا اکتبر به عنوان فصل سبز و یا فصل پر باران شناخته شده است که در این ماه های باران ها و طوفان های سهمگینی دارد که بارندگی در این روز ها قابل پیشبینی است ، به طوری که در بعد از ظهر ها و شب ها باران می بارد و از رطوبت هوا کاسته می شود اما با این شرایط همچنان پوکت دارای تابش آفتاب و هوای صاف نیز می باشد.
گردشگران تور پوکت توجه داشته باشند ، در فصل های خلوت قیمت هتل ها ارزران تر م خدمات خوبی را ارائه می دهند در این روز ها سواحل خلوت و دیگر تفریحگاه ها و جاذبه های دیدنی شلوغ تر می باشد.
از اواسط ماه اکتبر و تا آخر ماه فوریه بهترین زمان سفر به پوکت به شمار می رود که در این مدت ظرفیت بیش تر هتل های پوکت پر می باشد به دلیل اینکه نزدیک به سال نو میلادی است.در درجه بندی بعدی ماه های جولای و آگوست از ماه های پر گردشگر به شمار می رود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به پوکت
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
کمانی 30 مهر 1397
3
بهترین زمان سفر به پوکت زمانیه که فستیوال های مختلف برگزار میشه و سفر مسافران رو هیجان انگیز میکنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری