امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید ایروان مال

ارمنستان یکی از کشور های توریستی در میان گردشگران سراسر جهان به خصوص ایرانیان که به دلیل قیمت مناسب تور ، جاذبه های تاریخی ، تفریحات متعدد و نزدیک بودن فرهنگ این کشور با ایران باعث جذب هر چه بیش تر گردشگران شده است.علاوه بر نکات ذکر شده ارمنستان دارای مراکز خرید مختلف و متنوع می باشد که همین مراکز خرید به یکی از تفریحات پر طرفدار تبدیل شده است.در ادامه مسافران عزیز تور ارمنستان را با یکی بهترین مراکز خرید ارمنستان به نام مرکز خرید ایروان مال بیش تر آشنا خواهیم کرد.
مرکز خرید ایروان مال در سال 2010 در زمینی به مساحت 59 هزار متر مربع آغاز و در نهایت با مجموع 120 مغازه در سال 2014 میلادی به صورت رسمی توسط رئیس جمهور ارمنستان افتتاح و به روی عموم باز گردید.

مرکز خرید ایروان مال امروزه به یکی از پر طرفدار ترین مراکز خرید ارمنستان تبدیل شده است که در درجه اول به دلیل سبک معماری فوق العاده ی آن نیز می باشد.
این مرکز خرید منبع خوبی برای خرید انواع پوشاک و برند های معتبر دنیا با بهترین قیمت و کیفیت می باشد که می توانید برای خود و دوستانتان به عنوان سوغاتی هدیه دهید.
گردشگران تور ارمنستان توجه داشته باشند که در این مرکز خرید انواع برند های معروف به نام پولو ، لیوایز ، زارا ، جوردانو ، بالنو و برشکا را به روز ترین مد ها خریداری نمایند.این فروشگاه به قدر خوب است که امروزه با یکی از مراکز خرید خوب ارمنستان به نام دالما گاردن رقابت می کند.
فروشگاه ایروان مال همه روزه از ساعت 10 الی 22 آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد ، همچنین مشتریان علاوه بر خرید می توانند از کافه ها ، رستوران ها و مراکز تفریحی کودکان استفاده کنند.
این مرکز خرید در خیابان آرشاکونیاتس ، شماره 34 واقع شده است.

نظرات مردم درباره مرکز خرید ایروان مال

آرین 27 شهریور 97
1
من شنیدم تو مرکز خرید ایروان مال نمایندگی برند های خوب و معتبری هست درسته؟
درج نظر