امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به مراکز خرید ایروان

مراکز خرید ایروان

شهر ایروان را می توان یکی از مهم ترین شهرهای توریستی ارمنستان دانست که توریست های زیادی سالانه به آن سفر می کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تعدادی از مراکز خرید ایروان را نام ببریم تا شما کاربران گرامی هنگام سفر به این شهر بتوانید به آن ها رفته و خریدهای باکیفیتی داشته باشید.
مترونوم یکی از مدرن ترین مراکز خرید ایروان می باشد که در خیابان ایساهاکیان و در مرکز شهر احداث شده است. در این مرکز خرید برندهای معتبری نظیر: باراکو و ال سی وا کی کی که طرفداران زیادی داشته نیز شعبه دارند و گردشگران تور ایروان می توانند از آن ها خریداری کنند. علاوه بر فروشگاه هایی که برای خرید کردن در این مجتمع تجاری وجود دارد، امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیری در آن تعبیه شده که در این بین می توان به سینمای عمومی آن اشاره کرد.
*مرکز خرید دالما گاردن
دالما گاردن از نخستین مراکز خرید ایروان به شمار می رود که در آن برندهای معروفی چون: زارا، مارکس اند اسپنسر، لویز، تاپ شاپ و غیره نمایندگی دارند. گردشگران تور ارمنستان این امکان را دارند که از بولینگ و سینمای پاساژ استفاده کنند.
*مرکز خرید اسکادا
یک تولید کننده لباس به نام اسکادا در ارمنستان وجود دارد که انواع لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه را با جنسی عالی کیفیت می کند و در این مرکز خرید به معرض فروش می گذارد. این مرکز خرید را می توان یکی از مراکز خرید ایروان دانست که مورد توجه گردشگران تور ایروان قرار گرفته است.
این بازار جذاب و دوست داشتنی، بر خلاف مراکز خرید شیک و باشکوه، بازاری است که آخر هر هفته در میدان ریپابلیک برقرار است و علاوه بر لباس های راحتی و ارزان قیمت، انواع صنایع دستی، نقاشی های زیبا، جواهرات، کتاب و سایر وسایل را با قیمتی مناسب تهیه نمایند. 

نظرات مردم درباره مراکز خرید ایروان

بهادر 29 آبان 97
1
مراکز خرید ایروان از بهترین مراکزی هست که می تونید هم خرید و هم بازدید کنید
درج نظر