جنگل سیاه

📅 بروزرسانی : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 275
 
 
نام جنگل سیاه به دلیل تیره بودن سبز درختان و پوشش جنگل می باشد که از رشد فراوان درختان کاخ به وجود می آید. این جنگل یکی از دیدنی  های آلمان است که رشته کوه جنگلی بادن - وورتمبرگ در قسمت جنوب غربی آلمان و هم مرز با سوئیس واقع گردیده است. بلند ترین قله این منطقه با ارتفاع 1.493 متر به نام قله فلد برگ نیز قرار دارد همچنین نام کیک جنگل سیاه از این منطقه نشات گرفته است.
محدوده جنگل به دره راین ختم می شود ، تیرگی این جنگل به دلیل درختان کاجش و همچنین تیره گی دیگر درختان تیره گی ای منطقه را چندین برابر کرده است. این جنگل که از مرکز تفریحی قوی تور اروپا به شمار می رود پوشیده شده از ماسه های gneiss و  granites رنگ  تیره تری را به جنگل بخشیده است.
از جاذبه های معروف و پر بازدید این جنگل کیک جنگل سیاه و و ساعت کوکو می باشد. موزه ای به نام مزرعه قاضی زندگی کشاورزان سده هفدهم و هجدهم را را برای بازدید کنددگان به نمایش گذاشته اند. همچنین موزه ساعت آلمان در فورت واگن تاریخ صنعت ساعت سازی در آلمان را به نماش گذاشته است که در حال باز سازی می باشد.
علاوه بر چیز هایی که گفته شد در جنگل سیاه رود خانه های پر تلاطمی دارد که می توان رودخانه دانوب که از برخورد دو رود خانه به وجود آمده است نام برد. همچنین رود هخانه های دیگری در این جنگل هستند که وظیفه آبرسانی درختان را به عهده دارند.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/2967-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%84-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D9%87

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به جنگل سیاه