جنگل سیاه

یکی از ذخایر بزرگ طبیعت آلمان جنگل سیاه با مساحت 7.450 کیلومتر است که سال ها پیش رومیان مکان جالب و پر رمز و راز را کشف کردند که این همان جنگل می باشد. این جنگل پر از مناظر زیبا و دیدنی می باشد. گاهی در این جنگل در فصل پییز سرما زودتر می رسد با بارش برف روی درختان سبز زیبایی بی نظیری را در این طبیعت مشاهده خواهید کرد.
 
 
نام جنگل سیاه به دلیل تیره بودن سبز درختان و پوشش جنگل می باشد که از رشد فراوان درختان کاخ به وجود می آید. این جنگل یکی از دیدنی  های آلمان است که رشته کوه جنگلی بادن - وورتمبرگ در قسمت جنوب غربی آلمان و هم مرز با سوئیس واقع گردیده است. بلند ترین قله این منطقه با ارتفاع 1.493 متر به نام قله فلد برگ نیز قرار دارد همچنین نام کیک جنگل سیاه از این منطقه نشات گرفته است.
محدوده جنگل به دره راین ختم می شود ، تیرگی این جنگل به دلیل درختان کاجش و همچنین تیره گی دیگر درختان تیره گی ای منطقه را چندین برابر کرده است. این جنگل که از مرکز تفریحی قوی تور اروپا به شمار می رود پوشیده شده از ماسه های gneiss و  granites رنگ  تیره تری را به جنگل بخشیده است.
از جاذبه های معروف و پر بازدید این جنگل کیک جنگل سیاه و و ساعت کوکو می باشد. موزه ای به نام مزرعه قاضی زندگی کشاورزان سده هفدهم و هجدهم را را برای بازدید کنددگان به نمایش گذاشته اند. همچنین موزه ساعت آلمان در فورت واگن تاریخ صنعت ساعت سازی در آلمان را به نماش گذاشته است که در حال باز سازی می باشد.
علاوه بر چیز هایی که گفته شد در جنگل سیاه رود خانه های پر تلاطمی دارد که می توان رودخانه دانوب که از برخورد دو رود خانه به وجود آمده است نام برد. همچنین رود هخانه های دیگری در این جنگل هستند که وظیفه آبرسانی درختان را به عهده دارند.
 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش 11 و 12 مهر99
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
قصر آریا
11 مهر - 15 مهر

تور قشم 4 و 5 مهر 99
4 شب
آتا آتا
ایران ... ایران ایر
قصر شایان
4 مهر - 9 مهر

تور مشهد 27 مهر 99
3 شب
آتا آتا
آتا آتا
ندا پرواز
27 مهر - 30 مهر

تور کیش 5 مهر 99
3 شب
زاگرس زاگرس
ایران ... ایران ایر تور
سیف گشت
5 مهر - 8 مهر

تور مشهد 6 و 7 مهر 99
2 شب
آتا آتا
کاسپین کاسپین
قصر شایان
6 مهر - 9 مهر

تور قشم 5 مهر 99
5 شب
آتا آتا
آتا آتا
گردشگر زمان
5 مهر - 10 مهر

تور قشم 9 و 10 مهر 99
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
معراج معراج
آرشین پرواز
10 مهر - 13 مهر

تور کیش از تبریز 7 مهر 99
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
ایران ... ایران ایر تور
گردشگر زمان
7 مهر - 10 مهر

تور کیش 11 مهر 99
3 شب
ماهان ماهان
زاگرس زاگرس
ندا پرواز
11 مهر - 14 مهر

تور کیش 4 مهر 99
5 شب
آتا آتا
ایران ... ایران ایر تور
دانیار سفر پارسیان
4 مهر - 9 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما