فستیوال رنگها در مازندران

فستیوال رنگها در مازندران جشنواره ای است که به تازگی در شهر بهشهر استان مازندران برگزار می شود و بسیار مهیج می باشد در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با فستیوال رنگها در مازندران در اختیارتان قرار دهیم.

فستیوال رنگ ها در مازندران جشنواره ای است که به تازگی در شهر بهشهر استان مازندران برگزار می شود و بسیار مهیج می باشد در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با فستیوال رنگها در مازندران در اختیارتان قرار دهیم.

 

 

فستیوال رنگ در ایران
 
 
این جشنواره که هر ساله در تاریخ 24 شهریور در استان مازندران برگزار می شود طرفداران بسیاری دارد و در زمان برگزاری آن افراد بسیاری با تور مازندارن به بهشهر سفر می کنند تا در این تنها فستیوال مهیج ایران شرکت کنند.
این فستیوال به عنوان تنها جشنواره رنگ در ایران شامل بخش های متعددی است که برخی از آن ها عبارتند از پرتاب رنگ به شرکت کنندگان، موتور کراس سواری، پارکور، گل بازی، دوچرخه سواری، زیپ لاین و غیره. بی شک شرکت در این فستیوال مهیج می تواند یکی از بهترین خاطرات و تجربه های گردشگران تور مازندران باشد.
 
 
فستیوال رنگ ایران
 
 
حتی اگر در فعالیت های این جشنواره شرکت نکنید می توانید از دیدن شادی مردم و انجام حرکات نمایشی جوانان به وجد آیید، این فستیوال را می توان یکی از مهیج ترین و شاد ترین جشن های استان مازندران دانست.
اگر قصد سفر با تور مازندران و شرکت در این فستیوال مهیج را دارید باید به گرجی محله که یکی از روستا های مرکزی بهشهر می باشد بروید.
 
 
فستیوال رنگ مازندرا
 
 
خوب است بدانید که به عقیده فعالان محیط زیست فستیوال رنگها در مازندران آسیب های بسیاری را به محیط زیست وارد کرده و بهتر است برگزاری آن متوقف و یا تدابیری برای کاهش آسیب های این جشنواره اتخاذ شود.
محبوب ترین بخش این فستیوال گل بازی و سر خوردن در میان گل و لای منطقه می باشد و اغلب گردشگران تور مازندران با هدف انجام این قسمت از فستیوال به مازندران سفر می کنند.
 
 
فستیوال رنگارنگ
 
 
از دیگر فستیوال های مهیجی که در سراسر جهان برگزار می شوند می توان به فستیوال های موسیقی گرجستان اشاره کرد که به عنوان یکی از پر طرفدارترین فستیوال های جهان به شمار می رود و سالانه گردشگران بسیاری برای این فستیوال به گرجستان سفر می کنند. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با فستیوال رنگها در مازندران کسب کنید. 

 

فستیوال رنگ ها

 

تصاویر جذاب فستیوال رنگهای مازندران

 

فستیوال رنگ ها

 

فستیوال رنگ ها در استان مازندران

 

رنگ بازی در مازندران

 

عکس فستیوال مازندران

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره فستیوال رنگها در مازندران

سارا 15 دی 98
0
سلام این فستیوال هنوز هم برگزار میشه یا دیگه لغو شده؟ من خیلی وقته اخبار مربوط به این فستیوال رو ندیدم، به نظرم این فستیوال هم لغو شده، الان مقاله تون رو دیدم گفتم شاید دوباره شروع شده، میشه اطلاعات جدیدی از این فستیوال بذارین؟ ممنون
کیانا 29 آبان 97
4
همون بهتر که فستیوال رنگها در مازندران رو دیگه برگزار نمی کنند چون واقعا به محیط زیست آسیب میزنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما