امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به فستیوال های موسیقی گرجستان

فستیوال های موسیقی گرجستان

کشور گرجستان واقع در منطقه اوراسیا، یکی از کشور های محبوب در بین گردشگران می باشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده نظر افراد بسیاری به این کشور جذب شود. در این کشور فستیوال های بسیاری برای گردشگران علاقمند به موسیقی برگزار می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با فستیوال های موسیقی گرجستان در اختیار شما قرار دهیم.
 
 
فستیوال اوپن ایر: یکی از بزرگترین فستیوال های موسیقی گرجستان، فستیوال اوپن ایر بوده که در آن چندین گروه راک به اجرای موسیقی الکترونیک می پردازند. گردشگران تور گرجستان جالب است بدانند که شعار این فستیوال آزادی از استرس و بیان احساسات می باشد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه ژوئن است.
 
 
فستیوال هیت باتومی: یکی دیگر از فستیوال های موسیقی گرجستان فستیوال هیت بوده که در شهر باتومی برگزار می شود. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که این فستیوال یکی از قدیمی ترین فستیوال های این کشور بوده و در آن موسیقی سنتی با ساز های بادی نواخته می شود. از دیگر بخش های این فستیوال می توان به رقص محلی افراد اشاره کرد. زمان برگزاری این فستیوال فصل تابستان می باشد.
 
 
فستیوال بلک سی جاز: یکی دیگر از فستیوال های سنتی که در شهر باتومی برگزار می شود، فستیوال بلک سی جاز می باشد. در این فستیوال هنرمندان مختلف موسیقی جاز برای گردشگران تور تفلیس برنامه اجرا می کنند. یکی از هنرمندان برجسته موسیقی جاز که در این فستیوال حضور دارد، کوئینسی جونز می باشد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه جولای است.
 
 
فستیوال اکوویوز آناکلیا: یکی دیگر از فستیوال های موسیقی گرجستان فستیوال جم فست بوده که به تازگی نام آن به اکوویوز آنکلیا تغییر یافته است. گردشگران تور گرجستان لازم است بدانند که این فستیوال توسط تیم اگزیت اروپا برگزار می گردد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه آگوست می باشد.
 

نظرات مردم درباره فستیوال های موسیقی گرجستان

امیر اکبری 9 دی 98
0
یکی از بزرگترین آرزو های من رفتن به این فستیوال هاست حالا تو گرجستان هم هستش اما بهترین این فستیوال ها تو اروپا و میامی آمریکا برگزار میشه که اسمش umf هست که مخفف ultra music festival میشه بزرگ ترین دیجی های جهان از سراسر جهان جمع میشن و هرروز کنسرت برگزار میکنن و میشه گفت جایی خالی نمیمونه تو این شب ها و تمامی بلیط ها حتی بیشتر هم فروش میرن یه اتفاق جالبی که امسال افتاد این بود که دیجی مارشمالو که یکی از دیجی های معروف جهانه امسال به استانبول اومد و برنامه اجرا کرد وخیلی سروصدا کرد شاید برای ما معقول ترین جا برای استفاده از این فستیوال ها استانبول ترکیه باشه به هر حال من کاری به گرونی ها و شرایط موجود ندارم به هر نحوی شده باید حتی 1 روز از زندگیم مونده باشه برم به فستیوال های اروپا و آمریکا
کسری 4 بهمن 97
0
از این لیستی که برای فستیوال های موسیقی گرجستان نام بردین من امسال اوپن ایر رو رفتم. خیلی جالب بود برام چون دقیقا تو دهمین دوره این فستیوال بود و سه روز تو یه فضای وحشتناک بزرگ و باز برپا بود. اولین بار انگار تو سال 2009 برگزار شده.
رادین 29 آبان 97
2
تو یک کلام و یک جمله می تونم بگم فستیوال های موسیقی گرجستان عالی هستند
درج نظر