فستیوال های موسیقی گرجستان

📅 انتشار : 1397/08/28 📅 بروزرسانی : 1402/08/27 ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 8116
کشور گرجستان واقع در منطقه اوراسیا، یکی از کشور های محبوب در بین گردشگران می باشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده نظر افراد بسیاری به این کشور جذب شود. در این کشور فستیوال های بسیاری برای گردشگران علاقمند به موسیقی برگزار می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با فستیوال‌های موسیقی گرجستان در اختیار شما قرار دهیم.
فستیوال های موسیقی گرجستان
 

فستیوال گرجستان 2022

هرساله فستیوال های مختلفی در کشور گرجستان و در شهرهای معروف آن یعنی تفلیس و باتومی درحال برگزاری است که یکی از دلایل مهمی که باعث جذب گردشگر به این کشور اروپایی شده، برگزاری همین فستیوال های موسیقی جذاب مردم گرجستان است. در ادامه با یکدیگر به معرفی مهم ترین و پر طرفدارترین فستیوال های موسیقی این کشور اروپایی می پردازیم:

جاذبه های گردشگری تفلیس - تماشای جاهای دیدنی پایتخت گرجستان!

فستیوال اوپن ایر

یکی از بزرگترین فستیوال های موسیقی گرجستان، فستیوال اوپن ایر بوده که در آن چندین گروه راک به اجرای موسیقی الکترونیک می پردازند. گردشگران تور گرجستان جالب است بدانند که شعار این فستیوال آزادی از استرس و بیان احساسات می باشد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه ژوئن است.
 
فستیوال اوپن ایر
 

فستیوال هیت باتومی

 یکی دیگر از فستیوال های موسیقی گرجستان فستیوال هیت بوده که در شهر باتومی برگزار می شود. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که این فستیوال یکی از قدیمی ترین فستیوال های این کشور بوده و در آن موسیقی سنتی با ساز های بادی نواخته می شود. از دیگر بخش های این فستیوال می توان به رقص محلی افراد اشاره کرد. زمان برگزاری این فستیوال فصل تابستان می باشد.
 
سفری ارزان به کشوری اروپایی

فستیوال بلک سی جاز

یکی دیگر از فستیوال های سنتی که در شهر باتومی برگزار می شود، فستیوال بلک سی جاز می باشد. در این فستیوال هنرمندان مختلف موسیقی جاز برای گردشگران تور تفلیس برنامه اجرا می کنند. یکی از هنرمندان برجسته موسیقی جاز که در این فستیوال حضور دارد، کوئینسی جونز می باشد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه جولای است.
 
فستیوال بلک سی جاز
 

فستیوال اکوویوز آناکلیا

یکی دیگر از فستیوال های موسیقی گرجستان فستیوال جم فست بوده که به تازگی نام آن به اکوویوز آنکلیا تغییر یافته است. گردشگران تور گرجستان لازم است بدانند که این فستیوال توسط تیم اگزیت اروپا برگزار می گردد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه آگوست می باشد.
 

جاهای دیدنی باتومی - معرفی جاذبه‌های گردشگری شهری ساحلی، با طبیعتی سرسبز و جذاب!

گزارش مشکل
نظرات کاربران درباره فستیوال های موسیقی گرجستان
امیر اکبری 1398/10/09
21 نفر پسندیدند
یکی از بزرگترین آرزو های من رفتن به این فستیوال هاست حالا تو گرجستان هم هستش اما بهترین این فستیوال ها تو اروپا و میامی آمریکا برگزار میشه که اسمش umf هست که مخفف ultra music festival میشه بزرگ ترین دیجی های جهان از سراسر جهان جمع میشن و هرروز کنسرت برگزار میکنن و میشه گفت جایی خالی نمیمونه تو این شب ها و تمامی بلیط ها حتی بیشتر هم فروش میرن یه اتفاق جالبی که امسال افتاد این بود که دیجی مارشمالو که یکی از دیجی های معروف جهانه امسال به استانبول اومد و برنامه اجرا کرد وخیلی سروصدا کرد شاید برای ما معقول ترین جا برای استفاده از این فستیوال ها استانبول ترکیه باشه به هر حال من کاری به گرونی ها و شرایط موجود ندارم به هر نحوی شده باید حتی 1 روز از زندگیم مونده باشه برم به فستیوال های اروپا و آمریکا
مرجان شه ابی 1402/03/19
9 نفر پسندیدند
به نظرم حتی ۱روزم صبر نکن که شرایطش برسه. ، چون خود من هم اصلا یکی از اهداف دائمی زندگیم اینه که به این فستیوال‌ها برم،تونستم ۱۰ سال پیش به گوا ۹ سال پیش به ترکیه و۷ سال پیش به مالزی برم،خواستن توانستنه،اگه اینهمه زندگیو کارو ... میکنیم و پول بدست میاریم اینجا با رنج خرجش میکنیم حتما حق همه هست یه جور برنامه ریزی مالی و کاری داشته باشند که سالی ۱بار برای احیای جسمی روح به چنین سفرهایی رفت،خلاصه برای رفتن به همسفر )حتمی)نیازه،ومن پایه ام که برای خرداد تیر یا مرداد برم بیا باهم میریم
امتیاز 4.5 از 5 | از 100 کاربران به فستیوال های موسیقی گرجستان