فستیوال های موسیقی گرجستان

📅 بروزرسانی : ۲ مهر ۱۴۰۱ ⏱ مطالعه : 4 دقیقه بازدید : 3996
کشور گرجستان واقع در منطقه اوراسیا، یکی از کشور های محبوب در بین گردشگران می باشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده نظر افراد بسیاری به این کشور جذب شود. در این کشور فستیوال های بسیاری برای گردشگران علاقمند به موسیقی برگزار می شود. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با فستیوال‌های موسیقی گرجستان در اختیار شما قرار دهیم.
فستیوال های موسیقی گرجستان
 

فستیوال گرجستان 2022

هرساله فستیوال های مختلفی در کشور گرجستان و در شهرهای معروف آن یعنی تفلیس و باتومی درحال برگزاری است که یکی از دلایل مهمی که باعث جذب گردشگر به این کشور اروپایی شده، برگزاری همین فستیوال های موسیقی جذاب مردم گرجستان است. در ادامه با یکدیگر به معرفی مهم ترین و پر طرفدارترین فستیوال های موسیقی این کشور اروپایی می پردازیم:

فستیوال اوپن ایر

یکی از بزرگترین فستیوال های موسیقی گرجستان، فستیوال اوپن ایر بوده که در آن چندین گروه راک به اجرای موسیقی الکترونیک می پردازند. گردشگران تور گرجستان جالب است بدانند که شعار این فستیوال آزادی از استرس و بیان احساسات می باشد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه ژوئن است.
 
فستیوال اوپن ایر
 

فستیوال هیت باتومی

 یکی دیگر از فستیوال های موسیقی گرجستان فستیوال هیت بوده که در شهر باتومی برگزار می شود. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که این فستیوال یکی از قدیمی ترین فستیوال های این کشور بوده و در آن موسیقی سنتی با ساز های بادی نواخته می شود. از دیگر بخش های این فستیوال می توان به رقص محلی افراد اشاره کرد. زمان برگزاری این فستیوال فصل تابستان می باشد.
 
سفر به کشوری اروپایی و در عین حال ارزان با سواحل و بنادر زیبا و جذاب!

فستیوال بلک سی جاز

یکی دیگر از فستیوال های سنتی که در شهر باتومی برگزار می شود، فستیوال بلک سی جاز می باشد. در این فستیوال هنرمندان مختلف موسیقی جاز برای گردشگران تور تفلیس برنامه اجرا می کنند. یکی از هنرمندان برجسته موسیقی جاز که در این فستیوال حضور دارد، کوئینسی جونز می باشد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه جولای است.
 
فستیوال بلک سی جاز
 

فستیوال اکوویوز آناکلیا

یکی دیگر از فستیوال های موسیقی گرجستان فستیوال جم فست بوده که به تازگی نام آن به اکوویوز آنکلیا تغییر یافته است. گردشگران تور گرجستان لازم است بدانند که این فستیوال توسط تیم اگزیت اروپا برگزار می گردد. زمان برگزاری این فستیوال در ماه آگوست می باشد.
 
 
گزارش مشکل
نظرات کاربران درباره فستیوال های موسیقی گرجستان
امیر اکبری دی 1398
17 نفر پسندیدند
یکی از بزرگترین آرزو های من رفتن به این فستیوال هاست حالا تو گرجستان هم هستش اما بهترین این فستیوال ها تو اروپا و میامی آمریکا برگزار میشه که اسمش umf هست که مخفف ultra music festival میشه بزرگ ترین دیجی های جهان از سراسر جهان جمع میشن و هرروز کنسرت برگزار میکنن و میشه گفت جایی خالی نمیمونه تو این شب ها و تمامی بلیط ها حتی بیشتر هم فروش میرن یه اتفاق جالبی که امسال افتاد این بود که دیجی مارشمالو که یکی از دیجی های معروف جهانه امسال به استانبول اومد و برنامه اجرا کرد وخیلی سروصدا کرد شاید برای ما معقول ترین جا برای استفاده از این فستیوال ها استانبول ترکیه باشه به هر حال من کاری به گرونی ها و شرایط موجود ندارم به هر نحوی شده باید حتی 1 روز از زندگیم مونده باشه برم به فستیوال های اروپا و آمریکا

lahzeakhar.com/news/22576-%D9%81%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به فستیوال های موسیقی گرجستان