خطرناک ترین سرسره های آبی دنیا

رفتن به پارک های آبی و تفریح در آن ها یکی از فعالیت های محبوب گردشگران می ‏باشد و اغلب شهر های توریستی جهان یک پارک آبی مجهز دارند اگر از علاقمندان به ‏ورزش های آبی، خطر و هیجان هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا خطرناک ترین ‏سرسره های آبی دنیا را به شما معرفی کنیم.

ماموت:
یکی از خطرناک ترین سرسره های آبی دنیا در پارک آبی هالیدی ورد اند اسپلشین ‏سافاری آمریکا واقع شده است که ماموت نام دارد. ماموت یک سرسره آبی 6 نفره است ‏که حدود 350 متر طول دارد. خوب است بدانید این سرسره به خاطر دارا بودن سرعت و ‏شتاب بالا در لیست خطرناک ترین و هیجان انگیز ترین سرسره های آبی جهان قرار ‏گرفته است. 
آکوالوپ:
سرسره آکوالوپ یک سرسره تقریبا عمودی می باشد که در یکی از بهترین پارک های آبی  ‏کشور مکزیک واقع شده است و افرادی که از این سرسره استفاده می کنند با سرعتی ‏غالب بر 60 کیلومتر در ساعت جا به جا می شوند به همین جهت از سرسره آکوالوپ به ‏عنوان یک سرسره خطرناک یاد می شود. 

آکواکواندا:
گردشگرانی که با تور دبی سفر می کنند و برای تفریح به پارک آکوا وانچر این شهر می ‏روند می توانند اوج هیجان و لذت را در سرسره آکواکواندا تجربه کنند.
این سرسره بدنه ای بی رنگ دارد که به شما این امکان را می دهد که سایر افرادی که در ‏حال حرکت در سرسره هستند را ببینید.
به طور کلی شکل ظاهری و پستی بلندی های متعددی که در بدنه سرسره وجود دارد ‏باعث شده تا این سرسره در لیست خطرناک ترین سرسره های جهان قرار گیرد. 
بیهموت باول:‏
سرسره خطرناک و بسیار مهیج بیهموت باول در پارک آبی چیملونگ کشور چین واقع ‏شده است. طراحی این سرسره به شکل یک کاسه بسیار بزرگ می باشد که حدود 18 متر ‏قطر دارد و سیستم تزریق پر فشار آب باعث شده که گردشگران تور چین بتوانند اوج لذت ‏و هیجان را در این سرسره تجربه کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره خطرناک ترین سرسره های آبی دنیا

شروین 25 تیر 97
4
خطرناک ترین سرسره های آبی دنیا فقط سقوط آزاد پارک موج های آبی مشهد خیلی باحال بود البته بگم اولش که بخواید برید جرات می خواد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما