طولانی ترین پل معلق خاورمیانه


طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در بخش شمال غربی کشورمان واقع شده است. گردشگران تور اردبیل می توانند از روی این پل دره زیبا و چشم نوازی که در بخش تحتانی پل قرار دارد را به تماشا بنشینند. بخش هیجان انگیز پل معلق مشگین شهر، قسمت شیشه ای آن می باشد که حس قرارگیری در جنگل را برای گردشگران تور داخلی تداعی می کند. این پل مشگین شهر در زمره بلندترین پل های غیر ثابت خاورمیانه به حساب می آید که امکانات تفریحی دیگری مانند اسب سواری، بالن سواری، شهربازی، زیپ لاین در اطراف آن در نظر گرفته شده تا گردشگران تور اردبیل بتوانند نهایت لذت را از این منطقه و منظره های موجود ببرند. طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در جنگلی خوش منظر و بر روی رودخانه خیاوچایی تاسیس شده که دیدن زیبایی های جنگل از روی این پل بسیار دل انگیز می باشد.

پل معلق مشگین شهر دارای طول 365 متر و عرض 2 متر و ارتفاع حدود 80 متری می باشد. این پل که اولین پل معلق ایران نیز نام گرفته، به واسطه مهندس گنجعلی بیگ طراحی شد و نهایتا در سال 1394 مورد بهره برداری قرار گرفت. با بازدید از این پل می توانید کوه های سر به فلک کشیده سبلان را نیز مشاهده کنید و سفر خاطره انگیزی را رقم بزنید. در اطراف پل فضاهایی برای پیک نیک خانوادگی وجود دارد و گردشگران می توانند لحظات خوشی را برای خود به ارمغان بیاورند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز طولانی ترین پل معلق خاورمیانه
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری