امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به طولانی ترین پل معلق خاورمیانه

طولانی ترین پل معلق خاورمیانه

بسیاری از گردشگران همواره به دنبال تجربه کردن شور و هیجان هستند و جاذبه ها و تفریحات جذابی در سراسر دنیا برای پاسخ به این حس وجود دارد. یکی از این جاذبه ها پل معلق مشگین شهر یا طولانی ترین پل معلق خاورمیانه می باشد که بخشی از آن به صورت شیشه ای ساخته شده و همین امر موجب شده تا هیجان آن چند برابر شود.
 
 
پل مشکسن شهر
 
 

پل معلق مشگین شهر

طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در بخش شمال غربی کشورمان واقع شده است. گردشگران تور اردبیل می توانند از روی این پل دره زیبا و چشم نوازی که در بخش تحتانی پل قرار دارد را به تماشا بنشینند. بخش هیجان انگیز پل معلق مشگین شهر، قسمت شیشه ای آن می باشد که حس قرارگیری در جنگل را برای گردشگران تور داخلی تداعی می کند. این پل مشگین شهر در زمره بلندترین پل های غیر ثابت خاورمیانه به حساب می آید که امکانات تفریحی دیگری مانند اسب سواری، بالن سواری، شهربازی، زیپ لاین در اطراف آن در نظر گرفته شده تا گردشگران تور اردبیل بتوانند نهایت لذت را از این منطقه و منظره های موجود ببرند.
 
 
پل معلق ایران
 
 
طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در جنگلی خوش منظر و بر روی رودخانه خیاوچایی تاسیس شده که دیدن زیبایی های جنگل از روی این پل بسیار دل انگیز می باشد.
 
 
طولانی ترین پل خاورمیانه
 
 
پل معلق مشگین شهر دارای طول 365 متر و عرض 2 متر و ارتفاع حدود 80 متری می باشد. این پل که اولین پل معلق ایران نیز نام گرفته، به واسطه مهندس گنجعلی بیگ طراحی شد و نهایتا در سال 1394 مورد بهره برداری قرار گرفت. با بازدید از این پل می توانید کوه های سر به فلک کشیده سبلان را نیز مشاهده کنید و سفر خاطره انگیزی را رقم بزنید. در اطراف پل فضاهایی برای پیک نیک خانوادگی وجود دارد و گردشگران می توانند لحظات خوشی را برای خود به ارمغان بیاورند. 
 
 
پل مشکسن شهر
 
پل مشکین شهر
 
طولانی ترین پل معلق خاورمیانه
درج نظر