بالن سواری

این روز ها سفر های زیادی به گرجستان به خصوص تفلیس پایتخت این کشور انجام می پذیرد که در چند سال اخیر گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند و از امکانات تفریحی و رفاهی این کشور استفاده و سفر خوب و لذت بخشی را برای خود می سازند.این کشور مملو از بنا های تاریخی و جاذبه های گردشگری فراوانی و همچنین تفریحات متنوعی را برای مسافران عزیز تور گرجستان فراهم آورده است. در این قسمت به مسافرانی که علاقه زیادی به تفریحات هیجان انگیز  دارند بالن سواری بر فراز گرجستان را معرفی خواهیم کرد.
اگر در تمام مدت سفرتان گرجستان را گشته باشید بالن سواری بر فراز آسمان و بازدید این کشور زیبا را تکمیل خواهید کرد با سوار شدن این بالن ها می توانید با سرعت کم و از بالا تمامی زیبایی های جا افتاده از این کشور را ببینید و لذت ببرید.
این بالن ها ظرفیت تعداد 2 الی 24 نفر را داردند پس می توانید ایت تجربه به یاد ماندنی را همراه خانواده و دوستانتان با یکدیگر به وجود و عکس های بی نظیری را در این مدت ثبت نمایید.
گردشگران تور گرجستان توجه داشته باشند که بالن سواری در مناطق به دور از شلوغی انجام می پذیرد و شما می توانید به صورت معمولی و VIP بالن سواری کنید.
در بالن سواری VIP مسئولیت سفر از ابتدا تا انتها با راهنمایان تور می باشد و همچنین پکیج آن شامل خوراکی ، نوشیدنی ، اهدای دیپلم افتخار به بالن سواران و همچنین در تمامی مراحل بالن سواری عکس های مختلفی گرفته می شود اما در بالن های معمولی فقط بالن پرواز و امکانات دیگری ندارد.
هزینه سوار شدن در بالن ها بستگی به آن دارد چند نفر سر نشین داشته باشد :
بالن های 4 الی 5 سرنشین هزینه ی آن برای هر نفر 190 یورو ( حدود 650 هزار تومان )
بالن های بالای 6 سر نشین هزینه ی آن برای هر نفر 165 یورو ( حدود 560 هزار تومان )
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بالن سواری

سروناز 12 شهریور 97
3
بالن سواری بی نهایت لذت بخش هست به من که خیلی خوش گذشت و تجربه ای تکرار نشدنی بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر