هتل هایی در اعماق دریا

در این قسمت قصد داریم هتل هایی در اعماق دریا را به شما معرفی کنیم، این هتل ها چندین متر زیر دریا ساخته شده اند و یک اقامت کاملا رویایی و استثنایی را برای مسافرانی که آن ها را برای اقامت انتخاب می کنند، رقم می زنند. اقامت در زیر آب یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های یک سفر می تواند باشد. با ما همراه باشید تا با این هتل ها آشنا شوید.

1. هتل دیسک آب (Water Discus Hotel) 
طرح هتل دیسک آب در سال 2012 میلادی مطرح شده است. هتل دیسک در شهر زیبای دبی قرار دارد و گردشگرانی که با تور دبی به این منطقه سفر می کنند می توانند در این هتل زیبا اقامت داشته باشند. این هتل شبیه دیسک یا می توان گفت شبیه سفینه فضایی که در دل دریا قرار گرفته است. در این هتل عرشه ای هم برای گرفتن حمام آفتاب قرار دارد و به طور کلی زیر آب ساخته نشده است. در زیر عرشه، 21 اتاق بسیار لوکس با لابی فوق‌ العاده و استخر آموزش غواصی واقع شده است.

2. هتل تمام عیار (Utter Inn) 
هتل تمام عیار توسط مایکل جنبرگ در سال 2000 میلادی به عنوان یک اثر هنری ساخته شده است، این هتل مانند یک اتاقک قرمز رنگ در بالا رودخانه مالارن به چشم می خورد. در زیر آب یک اتاق با دو تخت خواب کوچک قرار دارد که در آن پنجره ای تعبیه شده است که منظره ای رو به به اعماق رودخانه دارد و می توان انواع ماهی ها و زندگی زیر آب های رودخانه را از این پنجره تماشا کرد. هتل تمام عیار در کشور سوئد واقع شده است.

3. سرزمین عجایب شیمائو (Shimao Wonderland) 
سرزمین عجایب شیمائو یکی از هتل هایی در اعماق دریا می باشد که در کشور چین واقع شده است. این هتل شباهت بسیاری به غار دارد، دو طبقه این هتل زیر آب واقع شده است. سرزمین عجایب شیمائو در سال 2009 میلادی جایزه بهترین ساختمان دنیا را به خود اختصاص داده است. دو طبقه ای که زیر آب قرار دارند، شامل باشگاه ورزشی، spa، استخر، رستوران و اتاق مهمان است که چشم اندازی به آکواریوم مصنوعی نیز دارد. به گردشگرانی که با تور چین به این کشور سفر می کنند، پیشنهاد می شود برای گذراندن سفری لوکس و به یاد ماندنی در این هتل اقامت بگزینند.

4. جزایر کنراد (Conrad Maldives Rangali) 
جزایر کراند یکی دیگر از هتل هایی در اعماق دریا است که در کشور مالدیو واقع شده است. این هتل بسیار لوکس مالدیو روی زمین و در دو جزیره جدا قرار دارد. ارتباط این جزایر با یکدیگر از طریق یک پل 500 متری می باشد و رستوران این هتل زیبا در زیر آب تعبیه شده است، این رستوران زیرآبی، تمام شیشه‌ای می باشد. جزیره لوکس کنراد مالدیو شامل ویلا های خصوصی بزرگی می باشد. این جزیره به بیش از یک‌ چهارم مایل اقیانوس هند کشیده شده است.

5. هتل زیر دریایی پوزیدون (Poseidon Undersea Resort) 
این هتل 5 ستاره در مساحتی حدود 911 هزار متر در یک جزیره خصوصی در کشور فیجی قرار دارد و اطراف آن را دریاچه مرجانی 20 میلیون متر مربعی فراگرفته است. این هتل در سال 2009 میلادی تاسیس شده است.

6. هتل زیر دریای جولز (Jules' Undersea Lodge) 
هتل زیر دریای جولز یکی از هتل های تجاری زیر دریایی و متعلق به جولز ورنه می باشد. این هتل نخستین بار در سال 1970 میلادی به عنوان اقامتگاه موقت در زیر دریا ساخته شد اما در سال 1980 میلادی آن را به عنوان یک هتل بازگشایی کردند. نام این هتل دقیقا متناسب با ماهیت آن است. وقتی وارد آن می شوید، می توانید صخره های مرجانی که در عمق 6.5 متری زیر دریا قرار دارند را از نزدیک تماشا کنید.
امیدوارم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هتل هایی در اعماق دریا کسب کنید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما