توریست پذیرترین کشور های اروپا

قاره اروپا کشور های توریستی و مدن زیادی را در خود جای داده است و به همین سبب ‏سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران جهان می باشد. در این مقاله قصد داریم ‏اطلاعاتی در رابطه با توریست پذیرترین کشور های اروپا در اختیار گردشگران تور اروپا و ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
کشور فرانسه: 
این کشور زیبا با دارا بودن جاذبه های گردشگری بی نظیر مانند برج ایفل، قلعه چنانسی، ‏طاق پیروزی، کاخ ورسای، پل میلائو، کلیسای فونتونی، کلیسای نوتردام پاریس، موزه لوور ‏فرانسه، میدان باستیل و غیره توانسته در لیست توریست پذیرترین کشور های اروپا قرار ‏بگیرد و اغلب گردشگرانی که با تور اروپا سفر می کنند تمایل دارند به فرانسه سفر کرده و ‏از جاذبه های بی نظیر این کشور دیدن کنند. 
البته لازم به ذکر است این کشور سالیانه میزبان حدود 80 میلیون نفر گردشگر می باشد و ‏توریستی ترین کشور دنیا نیز محسوب می شود. 
کشور ایتالیا: 
ایتالیا یکی از مقاصد رویایی جهان و از توریست پذیرترین کشور های اروپا می باشد و ‏سالانه گردشگران ایرانی زیادی با تور ایتالیا یا تور اروپا به این کشور زیبا سفر می کنند. 
از جاذبه های گردشگری ایتالیا می توان به سالن آمفی تأتر کولوسئوم، کانال های ونیز، ‏شهر پمپئی، برج پیزا، دریاچه کومو، جزیره پروسیدا، کلیسای جامع فلورانس وغیره اشاره ‏کرد.  
کشور پرتغال: 
کشور پرتغال که در قسمت جنوب غربی قاره اروپا قرار دارد، در سال های اخیر پیشرفت ‏چشم گیری در صنعت گردشگری داشته است. 
این کشور با دارا بودن آب و هوای بسیار مطلوب همچنین جاذبه های گردشگری فراوان ‏نظیر پل 25 آوریل، دره دورو، برج بلم پرتغال، قلعه سائو خورخه، صومعه آلکوباکا، قلعه ‏اوبیدوس پرتغال، اسکله ریبیرا پرتغال ، کاخ ملی پنا پرتغال و غیره توانسته نظر گردشگران تور اروپا را به خود ‏جلب کند و به یکی از کشور های توریستی اروپا تبدیل شود. 
سوئیس: 
سوئیس یکی از کشور های اروپای غربی می باشد و به سبب دارا بودن جاذبه های ‏طبیعی بسیار زیبا نظر گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است  
اگر قصد سفر با تور اروپا را دارید پشنهاد ما به شما سفر به کشور سوئیس است چرا که ‏در این کشور علاوه بر دیدن مناظر طبیعی می توانید از خوردن پنیر ها و شکلات های ‏لذیذ لذت ببرید  
از معروف ترین جاذبه های کشور سوئیس می توان به پارک ملی سوئیس، آبشار راین، ‏پل چپل، کوه رویایی پیلاتوس، فواره غول پیکر ژنو، شهر گریندلوالد و غیره اشاره کرد. 
کشور اسپانیا: 
اسپانیا از محبوب ترین جاذبه های گردشگری دنیا محسوب می شود و به سبب دارا ‏بودن جاذبه های گردشگری فراوان همچنین جشنواره ها و فستیوال های موزیکال و ‏رنگارنگ توانسته نظر اغلب گردشگران تور اروپا را به خود جلب کند.  
برخی از بهترین جاذبه های گردشگری این کشور عبارتند از پارک سیتادل، کاخ سلطنتی ‏مادرید، قنات سگوویا، ساگرادا فامیلیا و غیره. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما