هتل های باتومی

333
امتیاز 3.7 از 5 | از 103 کاربر
Hotel Ramada Plaza Batumi
Hotel Ramada Plaza Batumi
Zh Shartava str N 8, 6000 Batumi, Georgia
Hotel Steps Batumi
Hotel Steps Batumi
2 Lortkipanidze Street, 6003 Batumi, Georgia
Hotel Legend
Hotel Legend
3 Lech and Maria Kachinski, 6010 Batumi, Georgia
Hotel Best Western Premier
Hotel Best Western Premier
111 Zurab Gorgiladze St, Batumi 6000, 6001 Batumi, Georgia
Hotel The Grand Gloria
Hotel The Grand Gloria
22 Sherif Khimshiashvili St, Batumi 6000، گرجستان
Hotel Sky Tower
Hotel Sky Tower
7/33 Sherif Khimshiashvili Street, 6007 Batumi, Georgia
Hotel Colosseum Marina
Hotel Colosseum Marina
Sherif Khimshiashvili Street 16, 6015 Batumi, Georgia
Hotel Wyndham Batumi
Hotel Wyndham Batumi
33Memed Abashidze Avenue, 6000 Batumi, Georgia
Hotel Euphoria Batumi
Hotel Euphoria Batumi
1Lech and Maria Kaczynski Street, 6001 Batumi, Georgia
Hotel JRW Welmond
Hotel JRW Welmond
Shavsheti Street 2/4, 6010 Batumi, Georgia
Hotel Hilton Batumi
Hotel Hilton Batumi
Rustaveli Street 40, 6010 Batumi, Georgia
Hotel Castello Mare
Hotel Castello Mare
Tsikhisdziri, Adjara, 6100 Kobuleti, Georgia

باتومی، بهترین مقصد ساحلی برای مسافران گرجستان

هتل های باتومی اکثرا در منطقه‌ی ساحلی این شهر ساخته شده‌اند. با این وجود حتی بهترین هتل های ساحلی باتومی هم قیمت ارزان‌تری نسبت به اقامتگاه‌های مشابه در شهر آنتالیا دارند. ضمن اینکه اکثر سواحل این شهر، وضعیت بهتری نسبت به سایر مقاصد ساحلی گرجستان از جمله همسایه‌ی باتومی یعنی «کُبولیتی» دارند. باتوجه‌به این دلایل در ایام پیکريال تقاضای زیادی برای رزرو اقامتگاه‌های باتومی به خصوص مجموعه‌های کنار ساحل وجود دارد. البته باید در نظر داشته باشید که اقامتگاه‌های منطقه‌ی ساحلی نسبت به هتل‌های مناطق دیگر کمی گران‌تر است. به همین علت می‌توانید مناطق دیگری را هم برای کاهش هزینه‌های اقامت در شهر باتومی انتخاب کنید.

2 منطقه‌ی مناسب برای اقامت مسافران باتومی

به غیر از ساحل باتومی دو منطقه‌ی بلوار جدید و مرکز شهر نیز هر کدام به دلایل مختلفی برای اقامت مناسب است. در صورتی که قصد رزرو هتل های باتومی در کنار ساحل را نداشته باشید، می‌توانید با مقایسه‌ی دو منطقه‌ی دیگر، یکی از آن‌ها را برای رزرو هتل و اقامت انتخاب کنید.

مرکز شهر؛ بهترین منطقه برای اقامت سفر اولی‌ها

با وجود قرارگیری چندین رستوران و فروشگاه مهم در مرکز شهر باتومی، این منطقه به بهترین بخش شهر برای اقامت سفراولی‌ها تبدیل شده است. هتل های باتومی در مرکز شهر قیمت مناسبی دارند وعلاوه‌بر آن در صورت رزرو این اقامتگاه‌ها، مسیر کوتاهی تا ساحل دارید. با وجود تمامی این امکانات ذکر شده در مرکز شهر، امکان پیدا کردن هتل لوکس در خیابان‌های مرکز تقریبا شهر وجود ندارد. ضمن اینکه اگر قصد سفر به باتومی با خودروی شخصی را دارید، باید قبل از حرکت‌تان هماهنگی‌های لازم را با هتل‌های این منطقه جهت خالی نگهداشتن پارکینگ انجام دهید؛ زیرا تعداد پارکینگ‌ها در هتل‌های مرکز شهر محدود است.

بلوار جدید، مناسب برای اقامت در هتل آپارتمان‌ها

بیشتر هتل آپارتمان های باتومی در بلوار جدید این شهر یا همان «پیوزاود» واقع شده‌اند. اگر قصد کاهش هزینه‌های خورد و خوراک‌تان در این شهر را دارید، باید یکی از هتل های شهر باتومی را در این منطقه انتخاب کنید؛ زیرا امکان پخت و پر در این دسته از اقامتگاه‌ها وجود دارد. البته باید در نظر داشته باشید که این هتل‌ها با توجه به قیمت‌شان از نظر کیفیت فاصله‌ی زیادی با سایر هتل‌های 4 و 5 ستاره دارند.

هتل های 5 ستاره باتومی ؛ ALL با تمامی امکانات

اکثر هتل های باتومی 5 ستاره خدمات ALL (صبحانه، ناهار، شام، عصرانه و نوشیدنی) یا UALL (آل به صورت 24 ساعته) را به مسافران ارائه می‌دهند. البته می‌توانید اتاق خود را با صبحانه یا با صبحانه و ناهار رزرو کنید. در صورت رزرو این هتل‌ها با خدمات آل امکان استفاده رایگان از تفریحات داخل مجموعه نظیر پارک آبی، استخر، اسپا و سالن بدنسازی هم وجود دارد.

چرا هتل های چهار ستاره باتومی برای اقامت مناسب هستند؟

هزینه‌ی پرداختی کم‌تر نسبت به هتل‌های 5 ستاره، امکان استفاده از امکانات لوکس و نزدیکی هتل های باتومی 4 ستاره به ساحل از دلایل مناسب بودن این دسته از هتل‌ها برای اقامت هستند. البته باید در نظر داشته باشید که حتی بهترین هتل های باتومی نیز نقص‌هایی دارند. پس در صورت انتخاب چنین اقامتگاه‌هایی نباید توقع ارائه‌ی تمامی خدمات هتل‌های 5 ستاره را داشته باشید.

به فکر اقامت در هتل های سه ستاره باتومی نباشید!

برخلاف شهر تفلیس، هتل های 3 ستاره باتومی کیفیت چندان بالایی ندارند. حتی ممکن است در صورت اقامت در چنین هتل‌هایی سفر به کام شما تلخ شود. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم که با کمی هزینه‌ی بیشتر، یکی از هتل های باتومی 4 ستاره را برای اقامت‌تان انتخاب کنید.

تاثیر فصل سفر بر روی قیمت هتل های باتومی

در تابستان باتوجه‌به فراهم بودن امکان استفاده از تفریحات ساحلی و آبی تعداد مسافران تور باتومی افزایش می‌یابد. به همین دلیل هم هتل های باتومي، به خصوص 5 ستاره‌های ALL و UALL خیلی زود تکمیل ظرفیت می‌شوند. تکمیل ظرفیت هتل‌های این مقصد با افزایش هزینه‌های اقامت در شهر باتومی همراه است. اما برخلاف تابستان، با ورود به فصل سرما از اواخر پاییز رزرو هتل در باتومی گرجستان کمی آسان‌تر می‌شود. همچنین در این فصل امکان رزرو هتل های ارزان باتومی باتوجه‌به تعداد کم مسافران هم وجود دارد. به طور کلی بهترین و بدترین زمان سفر به باتومی، بر روی دو مورد مهم دیگر برای رزرو اقامتگاه در باتومی تاثیر گذار است.

  1. انتخاب زمان مناسب برای رزرو هتل

در تابستان باید یک الی دو هفته قبل از زمان سفر، هتل مدنظرتان را انتخاب و هزینه‌ی آن را پرداخت نمایید. در غیر این صورت شاید نتوانید در اقامتگاه مورد انتظارتان اتاق رزرو کنید. اما در زمستان امکان رزرو هتل های باتومی در زمان دلخواهتان وجود دارد.

  1. خدماتی که در هتل های باتومی به شما ارائه می‌شود

هتل های خوب باتومی خدمات آل و یوآل را به مسافران ارائه می‌دهند. اما این خدمات به زمان سفرتان نیز بستگی دارد. در تابستان چون شرایط برای استفاده از تفریحات پارک‌های آبی هتل‌ها فراهم است، هتل های لوکس باتومی خدمات آل و یوآل شامل صبحانه، ناهار، شام، عصرانه و نوشیدنی و تفریحات رایگان را به مسافران ارائه می‌دهند. اما در زمستان و با آغاز لو سیزن (فصل کاهش تعداد مسافران) هتل های باتومی فقط خدمات صبحانه یا صبحانه و ناهار را بر روی رزرو اتاق به صورت رایگان به مسافران ارائه می‌دهند.

تجربه‌ی رزرو آنی با انتخاب سایت لحظه آخر

شما می‌توانید از طریق سایت لحظه آخر هتل های باتومی را در لحظه و با جدیدترین قیمت مقایسه کنی. البته قبل از رزرو، به شما پیشنهاد می‌کنیم با کلیک بر روی لینک هر هتل اطلاعات آن‌ها را مطالعه کنید. سپس بعد از انجام مقایسه، هتل مدنظرتان را رزرو کنید.

سوالات متداول

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است