پارک ملی تفلیس

تفلیس پایتخت گرجستان یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین شهر های توریستی می باشد که در چند سال گذشته رشد زیادی از نظر گردشگری کرده است که همه ی آن ها به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و گردشگری متنوع و انواع تفریحات در این شهر می باشد که در این قسمت مسافران عزیز تور تفلیس را با یکی از محبوب ترین مکان ها و پر طرفدار ترین تفریحات به نام پارک ملی تفلیس آشنا خواهیم کرد.
پارک ملی تفلیس اولین پارک ملی گرجستان و یکی از 9 تا پارک های ملی این کشور می باشد که در قسمت شمالی شهر تفلیس واقع شده است که امروزه گرشگران تور تفلیس برای گذراندن اوقات فراغت و به عنوان تفریح به پارک ملی تفلیس می روند.
در پارک ملی تفلیس که مساحت 243 کیلومتر مربع دارد انواع گیاهان و حیوانات متنوعی به چشمتان می خورد که شما را مجذوب خود می کند که در این میان از گیاهان منحصر به فرد این پارک ملی می توان به ممرز ، بلوط ، راش ، بداغ جنگلی و پیچک ایرانی نیز اشاره کرد همچنین از حیوانات خاص پارک ملی می توان روباه قرمز ، قرقی ، سمور سنگی ، گوزن قرمز یا همان مارال ، عقاب خال دار بزرگ ، عقاب شاهی و پیغو نیز نام برد.
از تفریحات این پارک ملی می توان به پیاده روی در طبیعت بکر ، دوچرخه سواری در مسیر های بی نظیر و خاص ، ورزش و همچنین در این میان می توانید صومعه های تاریخی و باستانی را در مسیر های مختلف مشاهده نمایید و روز کامل و زیبایی را برای خودتا بسازید.
برای دسترسی به پارک ملی از مرکز شهر با طی کردن مسافت 30 الی 40 دقیقه ای می توانید با مترو و تاکسی خود را برسانید و هزینه ی مترو تا پارک ملی بین 30 تا 35 هزار تومان و هزینه آن با تاکسی بین 40 تا 55 هزار تومان می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک ملی تفلیس

عالیه 12 شهریور 97
1
پارک ملی تفلیس شبیه بهشته انقدری که زیباست حد نداره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر