بهترین زمان سفر به مونیخ

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 481

مونیخ یکی از شهرهای پرطرفدار آلمان است که به لطف بناهای تاریخی، جاذبه های گردشگری متنوع و رمدی با فرهنگ غنی، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی شهر، اکثر گردشگرانی قصد دارند تا پیش از سفر اطلاعاتی راجع به آب و هوا و بهترین زمان سفر به مونیخ کسب کنند لذا در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی شرایط آب و هوایی در طول سال و بهترین زمان سفر به مونیخ بپردازیم.

فصل زمستان که در واقع اوایل ماه دسامبر تا اواخر فوریه می باشد، مونیخ تبدیل به شهری سفیدپوش و سرد می شود بطوریکه میانگین دما در اکثر روزها زیر 0 درجه بوده و بیش از نیمی از روزهای فصل هم شهر شاده بارش برف سنگین می باشد. اگر قصد دارید تا در ارزان ترین زمان سفر به مونیخ، به این شهر سفر کنید، فصل زمستان بهترین زمان سفر می باشد هرچند می بایست با سرمای طاقت فرسای آن کنار آمده و علاه بر آن لازم است بدانید در زمان فستیوال ها و جشن های زمستانی مانند جشن کریسمس، قیمت هتل ها به شدت افزایش می یابند.

فصل بهار: مونیخ باغ های سرسبز زیادی دارد و که به موجب آن، فصل بهار بهترین زمان جهت بازدید از این باغ های می باشد. همچنین در این فصل، دمای هوا افزایش داشته اما همچنان سرمای خود دارد.

توریستی ترین فصل مونیخ، تابستان است. دمای هوای مناسب، وجود فستیوال هایی مانند فستیوال فیلم مونیخ، موسیقی تابستانی و تالوود باعث شده فصل تابستان شلوغ ترین زمان مونیخ باشد و همچنین خوب است بدانید در روزهای عادی، مونیخ یکی از شهرهای گران اروپا است و در فصل تابستان هم قیمت هتل ها و هزینه سفر به مونیخ بسیار گران می شود.

فصل پاییز را می توان بهترین زمان سفر به مونیخ دانست. در این فصل دمای هوا به گرمی تابستان نمی باشد و از حجم ورود گردشگران نیز کاسته می شود هرچند جهت رزرو کردن هتل می بایست از یک سال قبل رزرو کنید چرا که هتل ها در این فصل به سرعت رزرو می شوند. از مهم ترین دلایل سفر گردشگران تور مونیخ در این فصل، جشن اکتبر است. این جشن جزء بزرگترین جشن های دنیا بوده و بیش از دو هفته به طول می انجامد. قدمت جشن اکتبر به سال 1810 باز می گردد و در این جشن گردشگران تور مونیخ می توانند با انواع غذاهای سنتی، تفریحات و بازی های متنوع خاطره تکرار نشدنی را برای خود به ثبت رسانند.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5264-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AE

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین زمان سفر به مونیخ