بهترین زمان سفر به مونیخ

مونیخ یکی از شهرهای پرطرفدار آلمان است که به لطف بناهای تاریخی، جاذبه های گردشگری متنوع و رمدی با فرهنگ غنی، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی شهر، اکثر گردشگرانی قصد دارند تا پیش از سفر اطلاعاتی راجع به آب و هوا و بهترین زمان سفر به مونیخ کسب کنند لذا در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی شرایط آب و هوایی در طول سال و بهترین زمان سفر به مونیخ بپردازیم.

فصل زمستان که در واقع اوایل ماه دسامبر تا اواخر فوریه می باشد، مونیخ تبدیل به شهری سفیدپوش و سرد می شود بطوریکه میانگین دما در اکثر روزها زیر 0 درجه بوده و بیش از نیمی از روزهای فصل هم شهر شاده بارش برف سنگین می باشد. اگر قصد دارید تا در ارزان ترین زمان سفر به مونیخ، به این شهر سفر کنید، فصل زمستان بهترین زمان سفر می باشد هرچند می بایست با سرمای طاقت فرسای آن کنار آمده و علاه بر آن لازم است بدانید در زمان فستیوال ها و جشن های زمستانی مانند جشن کریسمس، قیمت هتل ها به شدت افزایش می یابند.

فصل بهار: مونیخ باغ های سرسبز زیادی دارد و که به موجب آن، فصل بهار بهترین زمان جهت بازدید از این باغ های می باشد. همچنین در این فصل، دمای هوا افزایش داشته اما همچنان سرمای خود دارد.

توریستی ترین فصل مونیخ، تابستان است. دمای هوای مناسب، وجود فستیوال هایی مانند فستیوال فیلم مونیخ، موسیقی تابستانی و تالوود باعث شده فصل تابستان شلوغ ترین زمان مونیخ باشد و همچنین خوب است بدانید در روزهای عادی، مونیخ یکی از شهرهای گران اروپا است و در فصل تابستان هم قیمت هتل ها و هزینه سفر به مونیخ بسیار گران می شود.

فصل پاییز را می توان بهترین زمان سفر به مونیخ دانست. در این فصل دمای هوا به گرمی تابستان نمی باشد و از حجم ورود گردشگران نیز کاسته می شود هرچند جهت رزرو کردن هتل می بایست از یک سال قبل رزرو کنید چرا که هتل ها در این فصل به سرعت رزرو می شوند. از مهم ترین دلایل سفر گردشگران تور مونیخ در این فصل، جشن اکتبر است. این جشن جزء بزرگترین جشن های دنیا بوده و بیش از دو هفته به طول می انجامد. قدمت جشن اکتبر به سال 1810 باز می گردد و در این جشن گردشگران تور مونیخ می توانند با انواع غذاهای سنتی، تفریحات و بازی های متنوع خاطره تکرار نشدنی را برای خود به ثبت رسانند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به مونیخ
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری