بهترین زمان سفر به تفلیس

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 311

به طور کلی گرجستان یک کشور چهار فصل می باشد و به همین دلیل این کشور نسبت به دیگر کشور ها فصل کم گردشگر و پر گردشگر ندارد و می توانید در تمامی فصل های سال به تفلیس سفر کنید و از جاذبه ها و آب و هوای عالی آن لذت ببرید. گرجستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و تنوعی که دارد در هر منطقه آن دارای آب و هوای متنوع می باشد اما به طور کلی بیش تر نیمه گرمسیر است. اگر می خواهید بیش ترین لذت را از سفر با تور تفلیس ببرید با توجه به فصل سفر خود را انتخاب نمایید

از ماه مارس تا مه ، فصل بهار بهترین زمان سفر به تفلیس نیز می باشد به دلیل اینکه در این فصل هوا نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد و دارای هوای خوب و متعادلی است اما در ماه آخر بهار احتمال بارندگی در تفلیس بسیار زیاد می باشد بنابراین در وسایل سفرتان چتر را فراموش نکنید.
 
کِی بریم تفلیس؟
 
از ماه ژوئن تا آگوست یعنی فصل تابستان ، دمای تفلیس بین 20 تا 30 درجه ی سانتی گراد می رسد که در قسمت های ساحلی رطوبت هوا بالا می باشد به نوعی می توان گفت بهترین زمان سفر به تفلیس برای برخی از گردشگران می باشد اما کسانی که به آب و هوای عادت ندارند شاید آزار دهنده باشد.
ماه سپتامبر تا نوامبر  فصل پاییز یکی از فصل های دیدنی و زیبا می باشد که شاهد درختان رنگارنگ و زمین ها پوشیده شده از برگ درختان می باشد که فضایی فوق العاده و دلربایی را به وجود می آورد.
از ماه دسامبر تا فوریه ، فصل زمستان دمای هوا بین 2 تا 6 درجه سانتی گراد می رسد که شب ها به زیر صفر هم می رسد. در این فصل شاهد بارش برف فراوان هستید که بیش تر گردشگران علاقه مند به اسکی در این فصل سفر می کنند و در بهترین جا ها با هزینه ارزان اسکی کنند و از مناظر پوشیده از برف تفلیس لذت ببرند.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/1068-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 117 کاربران به بهترین زمان سفر به تفلیس