بهترین زمان سفر به تفلیس

به طور کلی گرجستان یک کشور چهار فصل می باشد و به همین دلیل این کشور نسبت به دیگر کشور ها فصل کم گردشگر و پر گردشگر ندارد و می توانید در تمامی فصل های سال به تفلیس سفر کنید و از جاذبه ها و آب و هوای عالی آن لذت ببرید. گرجستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و تنوعی که دارد در هر منطقه آن دارای آب و هوای متنوع می باشد اما به طور کلی بیش تر نیمه گرمسیر است. اگر می خواهید بیش ترین لذت را از سفر به تفلیس ببرید با توجه به فصل سفر خود را انتخاب نمایید
از ماه مارس تا مه ، فصل بهار بهترین زمان سفر به تفلیس نیز می باشد به دلیل اینکه در این فصل هوا نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد و دارای هوای خوب و متعادلی است اما در ماه آخر بهار احتمال بارندگی در تفلیس بسیار زیاد می باشد بنابراین در وسایل سفرتان چتر را فراموش نکنید.
از ماه ژوئن تا آگوست یعنی فصل تابستان ، دمای تفلیس بین 20 تا 30 درجه ی سانتی گراد می رسد که در قسمت های ساحلی رطوبت هوا بالا می باشد به نوعی می توان گفت بهترین زمان سفر به تفلیس برای برخی از گردشگران می باشد اما کسانی که به آب و هوای عادت ندارند شاید آزار دهنده باشد.
ماه سپتامبر تا نوامبر  فصل پاییز یکی از فصل های دیدنی و زیبا می باشد که شاهد درختان رنگارنگ و زمین ها پوشیده شده از برگ درختان می باشد که فضایی فوق العاده و دلربایی را به وجود می آورد.
از ماه دسامبر تا فوریه ، فصل زمستان دمای هوا بین 2 تا 6 درجه سانتی گراد می رسد که شب ها به زیر صفر هم می رسد. در این فصل شاهد بارش برف فراوان هستید که بیش تر گردشگران علاقه مند به اسکی در این فصل سفر می کنند و در بهترین جا ها با هزینه ارزان اسکی کنند و از مناظر پوشیده از برف تفلیس لذت ببرند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 117 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به تفلیس
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری