موزه مهاجرت

📅 بروزرسانی : ۲۱ مهر ۱۳۹۷ بازدید : 223
موزه مهاجرت یکی از جالب ترین موزه های موجود در دنیا می باشد که در کشور استرالیا و در شهر ملبورن واقع شده است و اغلب گردشگران تور ملبورن در سفر خود به این شهر از موزه مهاجرت بازدید می کنند. در این مقاله قصد داریم به معرفی این موزه خاص بپردازیم به همین جهت اگر از علاقمندان به بازدید از موزه ها هستید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.
باید بدانید که از گذشته تا کنون افراد بسیاری از سرتاسر دنیا به کشور استرالیا و شهر ملبورن مهاجرت کرده اند، این امر عوامل متعددی دارد که برخی از آن ها عبارتند از آب و هوای مناسب، شرایط زندگی عالی و غیره. بالا بودن آمار مهاجرت به استرالیا دلیل اصلی تأسیس موزه مهاجرت در شهر ملبورن می باشد و در این موزه انواع فرهنگ هایی که به این کشور مهاجرت کرده اند به نمایش گذاشته شده اند.
هر یک از آثار موجود در موزه مهاجرت روایت گر یک داستان مخصوص می باشند و گردشگران تور استرالیا به هنگام بازدید از این مجموعه می توانند عشق، شکست، بلایلی طبیعی، امنیت، آزادی، خانواده، حس قربانی شدن و غیره را حس کنند و تحت تأثیر قرار بگیرند.
اگر از علاقمندان به سرگذشت افراد مهاجر، احساسات و فرهنگ آن ها هستید بازدید از موزه مهاجرت ملبورن را به شما توصیه می کنیم چرا که این موزه گنجینه ای از سر گذشت ها، فرهنگ ها و احساسات مهاجران به استرالیا می باشد.
اگر قصد سفر با تور ملبورن و بازدید از موزه مهاجرت را دارید باید بدانید که ساعت کاری این مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 عصر می باشد همچنین لازم به ذکر است که این موزه در خیابان فلیندرز 400 واقع شده است و گردگشران تور ملبورن می توانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود را به این مکان برسانند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Tourist-attractions-full-information/23521-%D9%85%D9%88%D8%B2%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به موزه مهاجرت