Lahzeakhar.com

تور های ملبورن

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تور ملبورن

در ادامه صفحه تور ملبورن می توانید لیستی از به روز ترین تورهای ملبورن آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

مهم ترین شهر فرهنگی کشور استرالیا ملبورن می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور ملبورن به این شهر زیبا سفر می کنند. تور ملبورن یکی از تورهای محبوب بین گردشگران دنیا است.
این شهر، دومین شهر پرجمعیت کشور استرالیا می باشد. در عصر حاضر شهر ملبورن به عنوان یک مرکز بسیار مهم آموزش عالی، فرهنگ و مد و هنر، جهانگردی، ورزش و تفریحات و فعالیت های صنعتی و تجارت این کشور محسوب می شود. چون این کشور از نظر آموزش در سطح بالایی قرار دارد، تعداد زیادی از گردشگران تور ملبورن با هدف آموزش به این کشور سفر می کنند.
شهر ملبورن مهد صنعت سینما و فیلم سازی، هنر امپرسیونیسم، تلویزیون، سبک های مختلف رقص مثل باله و نیو وگ در این کشور است. همچنین این شهر مرکز موسیقی کلاسیک و جدید نیز می باشد. فوتبال سبک استرالیایی نیز در شهر ملبورن پایه گذاری شده است.
شهر ملبورن در بین شهرهای استرالیا لقب "بوستان شهر" دارد و به اندازه ای این شهر از جهت های مختلف برای زندگی مناسب است که در چند سال گذشته چندین بار به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی معرفی شده است و یکی از دلایلی که تور ملبورن نزد گردشگران بسیار محبوب است نیز همین موضوع می باشد.
از جمله جاذبه هایی که گردشگران تور ملبورن را مجاب به سفر به این شهر می کند می توان به برج مرتفع "یوریکا" و سکای دک ویژه آن، بزرگترین مرکز خرید استرالیا، بزرگترین کازینو، مجموعه سرگرمی کشور استرالیا و بزرگترین و کهن ترین گالری هنری استرالیا اشاره کرد.
شهر ملبورن در جنوب شرقی این کشور و در راستا رود یارا و بر کرانه های ساحل خلیج پورت فیلیپ واقع شده است. شهر ملبورن پایتخت ایالت ویکتوریا است که اقامتگاه حدود 70 درصد مردم این ایالت می باشد.
شهر ملبورن به معماری ویکتوریایی مشهور گشته و در کنار سازه های پیشرفته و جدید تعداد زیادی بنای تاریخی نیز دارد که همواره مورد توجه گردشگران تور ملبورن می باشد. چند نمونه از مکان های دیدنی و تاریخی این شهر عبارت اند از:
-بنای معروف ایستگاه خیابان فلیندرز (که نماد شهر ملبورن بوده و پر رفت و آمد ترین ایستگاه راه آهن جهان بین جنگ جهانی اول و دوم بوده است.)
-بنای یادبود Shrine of Remembrance
- تئاتر پرینسس
-خانهٔ پارلمان Parliament House
-زندان قدیمی شهر Old Melbourne Gaol
-گالری ملی ویکتوریا NGV (بزرگترین و کهن ‌ترین و گالری استرالیا)
-کتابخانه ایالتی ویکتوریا The State Library of Victori
سیستم تراموای ملبورن رتبه اول را در جهان دارد. این شهر معمولا دارای آب و هوا معتدل بوده است و از این جهت برای توریست های تور ملبورن بسیار مطلوب است. ایالت جنوبی استرالیا اغلب اوقات سرد می باشد و ایالت شمالی آن معمولا دارای آب و هوا گرم است.

نظرات کاربران

ستاره مهر 1397
17 نفر پسندیدند
سلام. تور ملبورن بیشتر تو چه فصلی از سال برگزار میشه؟ الان آژانسی هست که این تور رو برگزار کنه؟
پریسا شهریور 1397
19 نفر پسندیدند
ممنون از مطالب مفید سایتتون در رابطه با تور ملبورن . راستی قالب جدید سایتتون هم خیلی عالیه

lahzeakhar.com/%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%85%D9%84%D8%A8%D9%88%D8%B1%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 3180 کاربران به تورملبورن