مرکز خرید گوم

مسکو شهری پر جاذبه و مملو از مراکز خرید است که اگر به آن سفر کنید و به حراجی هایش سری نزنید، باخت بزرگی داده اید. این شهر بزرگ مراکز خرید عظیم و جالب بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به مرکز خرید گوم اشاره نمود. مرکز خریدی که علاوه بر جاذبه تفریحی جزو جاذبه های گردشگری تاریخی شهر هم به حساب می آید. چرا که قدمت مرکز خرید گوم به بیش از یک قرن قرن پیش، یعنی سال 1893 میلادی بر می گردد.

این مرکز خرید که جزو آثار باستانی و جاذبه های مسکو به شمار می آید، علاوه بر گردشگرانی که قصد خرید را دارند، برای تمامی گردشگران تور مسکو نیز جالب است. این مرکز خرید در زمان ساخت خود، بزرگ ترین مرکز خرید در قاره اروپا شناخته می شده که متشکل از سه طبقه بوده و به عنوان نمادی از مسکوی جدید در آن زمان به حساب می آمده و تحول بزرگی در شهر ایجاد نموده است. البته این مرکز خرید همچنان جزو بزرگ ترین و شکیل ترین مراکز خرید روسیه و اروپا به حساب می آید و برای مناسبت های خاص، به طرز زیبا و خیره کننده ای تزئین می شود. همچنین توانسته تا خود را به عنوان نمادی از شهر مسکو در بیاورد که اگر برتر از کاخ کرملین و مقبره لنین نباشد، کم تر از آنها ارزشمند نیست.



مرکز خرید گوم در گذشته مکانی برای فروش البسه روسی با کیفیتی متوسط بوده اما امروزه خود را با زمان پیش برده و بیش از صد برند برتر پوشاک جهانی را در خود جای داده و شما می توانید شاهد برندهایی همچون هوگوباس، بربری، لویی ویتون، دیور، شنل و بسیاری دیگر باشید.

این مرکز خرید زیبا دارای سه راه روی طویل بوده که در مرکزیت این مجموعه، می توان شاهد یک حوض کوچک و زیبا بود. همچنین مرکز خرید گوم دارای 152 فروشگاه بوده مختلف می باشد. اما نکته جالب آن این است که دارای سه سالن سینما به سبک کلاسیک بوده که به صورت کاملا آکوستیک ساخته شده و هرکدام دارای 70 صندلی مختص به بزرگسالان و 20 صندلی مختص به کودکان می باشند. همچنین دارای یک فود کرت بین المللی می باشد که متشکل از ده ها رستوران و کافه های گوناگون و با کیفیت بوده و بهترین غذاهای روسی و نوشیدنی های خاص محلی را برای شما سرو می نمایند.



مرکز خرید گوم در قسمت مرکزی و قلب تاریخی شهر یعنی در میدان سرخ روسیه واقع شده و دارای فاصله بسیار نزدیکی تا کاخ کرملین، برج نیکولاس، موزه دولت، کلیسای ظهور مسیح می باشد. از این رو برای گردشگران تور روسیه بسیار محبوب بوده و توجه گردشگران تور مسکو را به خود جلب می نماید. البته ناگفته نماند که نمایشگاه های بسیاری چه در داخل و چه در بیرون این مجتمع برگزار می شود که نیابد آنها را از دست بدهید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید گوم

اشکان 21 شهریور 97
2
مرکز خرید گوم جدا از مرکز خریدبودن واقعا یه جاذبه گردشگری هم به شمار می رود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر