مرکز خرید ویوا وارنا

وارنا شهری ساحلی و پرطرفدار در بلغارستان است که جهانگردان بی شماری هرساله به آن سفر می کنند و از طبیعت بکر و زیبای آن لذت می برند. استقبال بی نظیر توریست ها از این شهر، سبب شده تا مراکز خرید زیادی در آن احداث شود.
کوچکترین مرکز خریدی که در این شهر ساخته شده، مرکز خرید ویوا وارنا می باشد که با وجود وسعت کم، امکانات بسیار خوبی دارد. این مرکز خرید در بخش شمال شرق وارنا بنا شده است. در مرکز خرید ویوا وارنا حدود 28 فروشگاه وجود دارد که اقلام و لوازم مختلفی را عرضه می کنند. از امکانات این مرکز خرید می توان به رستوران، سالن بازی کودکان، سوپر مارکت و پارکینگ اشاره کرد. پارکینگ ویوا ظرفیت 88 اتومبیل را دارا می باشد. در رستوران این پاساژ انواع غذاهای بومی و برخی غذاهای بین المللی با کیفیت عالی طبخ می شود که گردشگران تور وارنا می توانند از آن ها سفارش داده و در فضایی دلنشین میل کنند. سالن بازی کودکان، مکان مناسبی برای سرگرمی کودکان است که در کنار هم سن و سالان خود به بازی کردن می پردازند. در بخش هایی از پاساژ گلدان های کوچکی قرار دارد که جلوه ی زیبایی به فضای داخلی آن بخشیده است، داخل پاساژ همواره تمیز بوده و نظافت مدام در آن انجام می شود.
بخشی از مرکز خرید ویوا وارنا به مواد غذایی اولیه اختصاص داده شده که علاقه مندان می توانند از آن ها خریداری کنند و خودشان به آشپزی بپردازند. در این پاساژ لباس هایی با قیمت های مناسب عرضه می شود که همین امر سبب شده تا ویوا مورد توجه گردشگران تور وارنا قرار گیرد. همچنین این مکان برای خریدهای روزمره بسیار مناسب می باشد.
گردشگران تور بلغارستان همه روزه بین ساعات 10 صبح تا 22 می توانند به این مرکز خرید رفته و مایحتاج خود را خریداری کنند. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر