هتل درختی

📅 بروزرسانی : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ بازدید : 303
هتل درختی سوئد یک هتل با تمام امکانات مدرن و جایی رویایی در جنگل های دور افتاده سوئد واقع گردیده است که برای بیشتر توریست ها و محلی های سوئد جالب و دیدنی می باشد.
 
 
هتل درختی
 
 
این هتل توسط شرکت طراحی و معماری معروف به نام Snøhetta با 7 اتاق فوق لوکس و مدرن طراحی و ساخته شده است. هدف از طرح این هتل خاص به گفته طراحانش رابطه ی نزدیک انسان با طبیعت پیرامون خود و لذت بردن از آن بوده است. قرار گیری جالب این هتل نزدیک بودن به دایره قطب شمال می باشد که آن را به یکی از جالب ترین هتل های دنیا کرده است.
 
 
 
هتل درختی در سوئد
 
 
 
این هتل بر روی 12 ستون با ارتفاع 10 متری در جنگل همیشه سبز کاج ساخته شده است. در طراحی این هتل فضا های ملایم و دنجی طراحی شده و برای دید بهتر منظره پنجره ای بزرگ در نظر گرفته شده است که می توانید در اوج آرامش جنگل با یک لیوان قهوه منظره زیبای لاپلند را تماشا و از آن نهایت لذت را ببرید.
 
 
هتل درختی
 
 
یکی از قسمت های جالب و پر هیجان این هتل بالکن می باشد که کف آن با تور پوشیده شده است که نهایت لذت و هیجان را به شما می دهد.
به طور کلی این هتل 55 متر مربع و امکاناتی از قبیل : حمام ، آسانسور ، پله و دو اتاق خواب می باشد و برای اقامت 5 نفر می باشد.
 
 
هتل
 
 
 
کشور سوئد به دلیل زیبایی خاصی که دارد یکی از کشور های پر طرفدار می باشد اگر به این کشور سفر می کنید و به ماجراجویی و طبیعت علاقه زیادی دارید این هتل خاص و مدرن را به شما پیشنهاد می کنیم. گردشگران تور سوئد می توانند به راحتی برای رزرو این هتل اقدام نمایید
 
 
هتل درختی سوئد
 
 

تصاویر جذاب هتل درختی سوئد

 
 
هتل های زیبا
 
هتل درختی
 
هتل
 
هتل های سوئد
 
هتل
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/2934-%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%AA%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به هتل درختی