آسمانخراش ابر پیکسلی

کشور سنگاپور جذابیت های زیادی را در خود جای داده که سبب می شود سالانه گردشگران بی شماری از آن دیدن به عمل آورند. یکی از سازه های خارق العاده ای که در این کشور بنا شده "آسمانخراش ابر پیکسلی" یا "ابر دیجیتالی" نام دارد.
آسمانخراش ابر پیکسلی با طرح بسیار زیبایی که دارد، موفق به دریافت جایزه مسابقه طراحی ساختمان اصلی نمایشگاه جهانی EXPO 2010 شده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید طراح این سازه یک فضانورد بوده که با شعار "رویای من، چشم انداز ما" وارد این مسابقات شد. طراحی این آسمانخراش بر اساس مهندسی خاصی شکل گرفته و از قرارگیری حدود 3900 مکعب در کنار هم پدید آمده است. مکعب های بی شماری که در ایجاد این ابر پیکسلی نقش دارند، نمودار پیکسل های تصویر در نمایشگری دیجیتالی هستند. این مکعب ها درجه شفافیت متفاوتی دارند که همین امر دلیلی بر زیبایی دوچندان آن می باشد. گردشگران تور سنگاپور با بازدید از این سازه، می توانند به توسعه و پیشرفت این کشور پی ببرند. وقتی وارد فضای داخلی این ابر دیجیتال می شوید، شاهد نور طبیعی خوبی می باشید که محیط را کاملا روشن می کند.
گردشگران تور سنگاپور با رفتن به فضای تاریک زیرزمینی و با قرار دادن xin  به واسطه موسیقی تشویق می شوند که رویاهای خود را در درونشان پرورش دهند.
این ابر دیجیتالی در یک مکان سرسبز و زیبا واقع شده که توجه ها را به خود جلب می کند. به هنگام روز، مکعب های به کار رفته در آسمانخراش انعکاس زیبایی از نور خورشید را پدیدار می کند که جلوه ی خاصی دارد و به هنگام شب هم تلالو و درخشش خیره کننده ای را می توان دید که از دور دست ها قابل مشاهده می باشد.
سنگاپور در سال های اخیر نوآوری های شگفت آوری داشته که آسمانخراش ابر پیکسلی یک نمونه کوچک از آن می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آسمانخراش ابر پیکسلی

دریا مرادی 30 دی 97
3
چه جالبه نتنها فضای خارجی این آسمانخراش ابر پیکسلی هست بلکه فضای داخلی اونم هم پیکسل پیکسله
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما