آسمانخراش ابر پیکسلی


آسمانخراش ابر پیکسلی با طرح بسیار زیبایی که دارد، موفق به دریافت جایزه مسابقه طراحی ساختمان اصلی نمایشگاه جهانی EXPO 2010 شده است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید طراح این سازه یک فضانورد بوده که با شعار "رویای من، چشم انداز ما" وارد این مسابقات شد. طراحی این آسمانخراش بر اساس مهندسی خاصی شکل گرفته و از قرارگیری حدود 3900 مکعب در کنار هم پدید آمده است. مکعب های بی شماری که در ایجاد این ابر پیکسلی نقش دارند، نمودار پیکسل های تصویر در نمایشگری دیجیتالی هستند. این مکعب ها درجه شفافیت متفاوتی دارند که همین امر دلیلی بر زیبایی دوچندان آن می باشد. گردشگران تور سنگاپور با بازدید از این سازه، می توانند به توسعه و پیشرفت این کشور پی ببرند. وقتی وارد فضای داخلی این ابر دیجیتال می شوید، شاهد نور طبیعی خوبی می باشید که محیط را کاملا روشن می کند.

گردشگران تور سنگاپور با رفتن به فضای تاریک زیرزمینی و با قرار دادن xin  به واسطه موسیقی تشویق می شوند که رویاهای خود را در درونشان پرورش دهند.
این ابر دیجیتالی در یک مکان سرسبز و زیبا واقع شده که توجه ها را به خود جلب می کند. به هنگام روز، مکعب های به کار رفته در آسمانخراش انعکاس زیبایی از نور خورشید را پدیدار می کند که جلوه ی خاصی دارد و به هنگام شب هم تلالو و درخشش خیره کننده ای را می توان دید که از دور دست ها قابل مشاهده می باشد.
سنگاپور در سال های اخیر نوآوری های شگفت آوری داشته که آسمانخراش ابر پیکسلی یک نمونه کوچک از آن می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 103 امتیاز دهنده به آسمانخراش ابر پیکسلی

نظرات کاربران

دریا مرادی 30 دی 97
3
چه جالبه نتنها فضای خارجی این آسمانخراش ابر پیکسلی هست بلکه فضای داخلی اونم هم پیکسل پیکسله
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.