جشنواره ای از بادبادک ها در بالی

شرکت کنندگان در جشنواره بادبادک های بالی، بادبادک هایی رنگارنگ در سایز های مختلف را به آسمان جزیره می فرستند و آسمان بالی در شب برگزاری جشنواره به حدی زیبا می شود که نظر تمامی بینندگان را به خود جلب می کند.
خوب است بدانید اغلب بادبادک هایی که در این جشنواره از آن استفاده می شود توسط مردم محلی ساخته می شود و هر چه سایز بادبادک بزرگ تر باشد نشان از هنر فرد سازنده دارد.
برگزاری این جشنواره زمان خاصی ندارد چرا که باید در شرایط جوی مناسب برگزار شود اما مهمولاً جشنواره بادبادک ها در ماه ژوئن و اوت که وزش باد بیشتر است برگزار می شود بنابراین اگر قصد شرکت در این جشنواره زیبا و خاص را دارید در ماه های ذکر شده با تور بالی سفر کنید.
لازم به ذکر است که جشنواره بادبادک ها یکی از مهم ترین مراسم هایی است که در جزیره بالی برگزار می شود و تقریباً تمامی مردم محلی در آن شرکت می کنند.
برخی از گروه های مردم به رقابت در این جشنواره می پردازند و باعث می شوند این فستیوال به یک فستیوال مهیج تبدیل شود. 
برخی از مردم با بادبادک های سنتی و برخی دیگر با بادبادک های مدرن به رقابت می پردازند و گردشگران تور بالی می توانند تلفیقی از فراهنگ سنتی مردم بالی و زندگی مدرن را در این جشنواره مشاهده کنند.
به طور کلی جشنواره ای از بادبادک ها را می توان یکی از جاذبه های گردشگری و محبوب در میان گردشگران تور بالی دانست.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جشنواره ای از بادبادک ها در بالی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.