جشنواره ای از بادبادک ها در بالی

📅 بروزرسانی : ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 276
سالانه جشنواره ای از بادبادک ها در بالی برگزار می شود که گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا را به این جزیره زیبا می کشاند. جشنواره ای از بادبادک ها در بالی یکی از بهترین و زیبا ترین جشنواره های این شهر می باشد و یکی از مراسم نمادین آن به شمار می آید.
 
 
بادبادک
 
 

جشنواره بادبادک ها

شرکت کنندگان در جشنواره بادبادک های بالی، بادبادک هایی رنگارنگ در سایز های مختلف را به آسمان جزیره می فرستند و آسمان بالی در شب برگزاری جشنواره به حدی زیبا می شود که نظر تمامی بینندگان را به خود جلب می کند. خوب است بدانید اغلب بادبادک هایی که در این جشنواره از آن استفاده می شود توسط مردم محلی ساخته می شود و هر چه سایز بادبادک بزرگ تر باشد نشان از هنر فرد سازنده دارد.
 
 
جشن بادبادک ها
 
 
برگزاری این جشنواره زمان خاصی ندارد چرا که باید در شرایط جوی مناسب برگزار شود اما معمولا جشنواره بادبادک ها در ماه ژوئن و اوت که وزش باد بیشتر است برگزار می شود بنابراین اگر قصد شرکت در این جشنواره زیبا و خاص را دارید در ماه های ذکر شده با تور بالی سفر کنید.
 
 
 
جشن بادبادک ها
 
 
لازم به ذکر است که جشنواره بادبادک ها یکی از مهم ترین مراسم هایی است که در جزیره بالی برگزار می شود و تقریباً تمامی مردم محلی در آن شرکت می کنند.
برخی از گروه های مردم به رقابت در این جشنواره می پردازند و باعث می شوند این فستیوال به یک فستیوال مهیج تبدیل شود. 
 
 
جشنواره بادبادک ها
 
 
برخی از مردم با بادبادک های سنتی و برخی دیگر با بادبادک های مدرن به رقابت می پردازند و گردشگران تور بالی می توانند تلفیقی از فراهنگ سنتی مردم بالی و زندگی مدرن را در این جشنواره مشاهده کنند.
به طور کلی جشنواره ای از بادبادک ها را می توان یکی از جاذبه های گردشگری و محبوب در میان گردشگران تور بالی دانست.
سایت لحظه آخر ارائه دهنده انواع تورهای گردشگری و مسافرتی اعم از تور تایلند، تور دبی، تور مالزی، تور گرجستان، تور ارمنستان، تور لحظه آخری و دیگر تورها می باشد، برای اطلاعات بیشتر از قیمت تورها می توانید به سایت لحظه آخر مراجعه فرمایید.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22450-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DA%A9-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به جشنواره ای از بادبادک ها در بالی