ترسناک ترین موزه های جهان

1. موزه روان پزشکی گلور (The Glore Psychiatric Museum)
موزه روان پزشکی گلور که در کشور آمریکا قرار دارد جزء یکی از ترسناک ترین موزه های دنیا به حساب می آید. گردشگرانی که با تور لوکس به این موزه سفر می کنند در این موزه می توانند به وضوح آثار و نشانه های بیماری های روانی را تماشا کنند، به طور مثال دست نوشته هایی که از ذهن بیماران نشات گرفته، وسایل و داروهایی که برای درمان بیماران استفاده می شده و حتی لباس افراد روانی در این مکان به نمایش گذاشته شده است. این موزه به ان دلیل در لیست موزه های ترسناک قرار گرفته است زیرا با بازدید از این مکان صحنه های دردناک و خشنی هم پیش رویتان نقش خواهد بست و با روش های وحشتناکی که برای کنترل بیماران استفاده می شده آشنا خواهید شد.
2. موزه ملی تاریخ مراسم تشییع جنازه (Museum of Funeral History )
موزه ملی تاریخ مراسم تشییع جنازه یکی دیگر از موزه های ترسناک جهان می باشد، این موزه نیز در کشور آمریکا قرار دارد. اعتقادات مختلفی درباره مرگ و چگونگی وداع و یا ترک زندگی دنیوی وجود دارد، برخی از مرگ وحشت دارند و برخی نیز برای رویارویی با آن لحظه شماری می کنند. در طی تاریخ افراد مختلف روش های متفاوتی را برای تشییع جسد خود انتخاب می کردند که آشنایی با آن ها جذاب است. به همین خاطر این موزه را در شهر شیکاگو بنا کردند که بازدید کنندگان در آن می توانند با تاریخ و انواع و اقسام روش های تشییع جنازه آشنا شوند. همان طور که پیش تر اشاره کردیم، در حالی که مقوله مرگ برای بسیاری از افراد ترسناک به نظر نمی آید، اما جمع کثیری از افراد نیز از آن خوف دارند و از آن فرار می کنند، به همین خاطر این موزه در لیست ترسناک ترین موزه های دنیا قرار گرفته است.
با تمامی این تفاسیر بازدید از این موزه ها را به ماجراجویان و افراد شجاع پیشنهاد می کنیم. نکته لازم به ذکر دیگر آن است که برای بازدید از این موزه ها می توانید با تور لوکس سفر کنید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ترسناک ترین موزه های جهان
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.