شگفت انگیز ترین دره مکزیک

در این قسمت قصد داریم شگفت انگیز ترین دره مکزیک را به شما معرفی کنیم، این دره یکی از زیبا ترین و جزء یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین دره های جهان به حساب می آید. با ما همراه باشید تا با این دره به طور کامل آشنا شوید.
دره‌ کوپر که به شگفت انگیز ترین دره مکزیک شهرت دارد، یکی از عجایب طبیعی مکزیک بوده که در ایالت چی وا وا واقع شده است. در واقع دره‌ کوپر مجموعه‌ ای متشکل از 6 دره می باشد که روی هم رفته مساحتی برابر با 40 میلیون متر مربع را پوشش می ‌دهد. کوپر از گرند کنیون حدود 122 متر عمیق ‌تر می باشد. این دره ها توسط شش رودخانه عظیم به وجود آمده اند که از قسمت های غربی سیرا تاراهومارا سرچشمه گرفته اند. این شش رود همگی به داخل رود فوئرته می ریزند و سپس در دریای کورتز راه خود را ادامه می دهند.
نام کوپر که به معنای مس می باشد، به این دلیل برای این دره شگفت انگیز انتخاب شده است که می ‌توان روی صخره‌ هایش ردی از مس را به‌ خوبی مشاهده کرد. در دره کوپر، تمام زیبایی‌ ها مثل قله‌ های سر به فلک کشیده، جنگل‌ های نیمه گرمسیری و آبشارهای بسیار زیبا یافت می ‌شود، این دره به دلیل تمامی این زیبایی ها و همچنین منظره چشم نوازی که دارد هرساله میزبان گردشگران فراوانی است که با تور مکزیک به این منطقه سفر می کنند.
در این دره انواع بسیاری از گونه‌ های گیاهی مثل بلوط و کاج و همچنین گونه‌ های جانوری به طور مثال 290 نوع پرنده‌ مهاجر، انواع خزندگان و چندین پستان ‌دار بزرگ مثل خرس سیاه، گوزن و شیر زیست می کنند.
با تمامی این تفاسیر به گردشگران تور مکزیک پیشنهاد می شود که در هنگام سفر خود از دره کوپر که به شگفت انگیز ترین دره مکزیک شهرت دارد، بازدید کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره شگفت انگیز ترین دره مکزیک

مهیار 7 شهریور 97
3
شگفت انگیز ترین دره مکزیک خیلی جالب و خوندنی بود من هر روز اخباری رو که میزارید دنبال می کنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما