Lahzeakhar.com

تور مکزیک

امتیاز 5 از 5 | از 450

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

در ادامه صفحه تور مکزیک می توانید لیستی از به روز ترین تورهای مکزیک آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.


کشور مکزیک، کشوری در آمریکای شمالی می باشد که مرکز آن، شهر مکزیکوسیتی است و این شهر سالانه تعداد زیادی گردشگر تور مکزیک را میزبانی می کند. در ابتدا نام این کشور، اسپانیای نو بوده، اما بعد از مدت ها که نام پایتخت آن را مکزیکوسیتی گذاشتند، نام آن را هم به مکزیک تغییر دادند. این کشور، از جنوب شرقی با گواتمالا و بلیز، از شمال با ایالات متحده آمریکا، از غرب و جنوب با اقیانوس آرام ، در شرق با خلیج مکزیک و در جنوب شرق با دریای کارائیب دارای مرز مشترک است. وسعت کلی کشور مکزیک تقریبا دو میلیون کیلومتر مربع بوده و از نظر رتبه بندی کشورهای وسیع دنیا در رتبه 14 قرار دارد. کشور نام برده شده دارای حدود 30 ایالت و یک بخش فدرال می باشد.
جمعیت این کشور در حدود 120 میلیون نفر بوده و تعداد زیادی گویش دارد، با این حال زبان کاربردی آن زبان اسپانیایی است و گردشگران تور مکزیک اگر به این زبان تسلط داشته باشند، به طبع سفر بهتری را در آن تجربه می کنند. کشور مکزیک بزرگ ترین کشوری است که اغلب مردم آن به زبان اسپانیایی صحبت می کنند و می توان گفت حدود یک سوم از اسپانیایی زبان های دنیا در این کشور زندگی می کنند و از این حیث کشور مکزیک رکورد دار است. حدود 70% مردم این کشور نژاد مستیزو دارند و 15% از مردم این کشور سفید پوست و حدود 10% سرخ پوست هستند. تقریبا 83 درصد مردم مکزیک پیرو دین مسیحی کاتولیک و حدود 8% پیرو شاخه های دیگر مسیحیت هستند.
قابل توجه توریست های تور مکزیک، این کشور کشوری مرتفع و کوهستانی بوده که فقط بخشی از آن که مسطح است، در شبه جزیره یوکاتان قرار دارد. ارتفاع این کشور بالغ بر 500 متر بوده و به همین دلیل دمای این منطقه متغیر است. بخش شمالی این کشور، خشک بوده و قابلیت کشت ندارد، اما بخش جنوبی آن گرم و مرطوب است. کشور مکزیک رودهای بسیار مهمی دارد که برای گردشگران تور مکزیک بسیار جذاب است. از جمله این رودها می توان به: رودهای سانتیاگو، پانوکو، لرما، ریوگرانده، گریخالوا و بالزاس اشاره کرد. تور مکزیک می تواند یک تجربه متفاوت و بی نظیر را برای گردشگران جهانی رقم بزند که در آن توریست های تور مکزیک لحظات بی نظیری را در خاطر خود ثبت کنند.

نظرات کاربران

بهمنی آبان 1397
15 نفر پسندیدند
سفر با تور مکزیک یعنی سفر به بهشت ، انقدر که جاذبه های دیدنی زیبایی داره آدم سیراب نمیشه
اشرفی آبان 1397
5 نفر پسندیدند
واقعا ایرانیا به راحتی می تونند با تور مکزیک سفر کنند ؟؟
پارسا تیر 1397
15 نفر پسندیدند
من ولی یکاری می کنم که 3 - 1 ازت جلوترم ^_^ من برم تور مکزیک زن میگیرم تردیلا را به خانه می آورم 😂😂😂😂
نگار تیر 1397
6 نفر پسندیدند
من یکی اگه برم تور مکزیک برگشتنه به جرم قاچاق و خمل بیش از حد مجاز تردیلا میندازنم زندان 😂