خطرناک ترین تفریحات تابستانی

📅 بروزرسانی : ۶ شهریور ۱۳۹۷ بازدید : 280
 
 

قفس مرگ:

شنا در کنار تمساح های بالغ اتفاقی است که تنها در کشور استرالیا می توانید تجربه کنید. علاقمندان به ریسک می توانند به قفس مرگ در استرالیا رفته و در کنار تمساح هایی که طول برخی از آن ها به 5 متر نیز می رسد شنا کنند.
 

تور استرالیا - تجربه یک سفر هیجان انگیز در استرالیا + قیمت

 
در این استخر گردشگران به داخل کپسول های شیشه می روند و به این صورت می توانند تمساح های غول پیکر را مشاهده کرده و در کنار آن به تفریح بپردازند.
 
 
 
 

اقامت بر روی طناب:

یکی از تفریحاتی که گردشگران تور ایتالیا در تابستان می توانند انجام دهند اقامت بر روی طناب می باشد.
همانطور که می دانید ارتفاع زیاد خود به تنهایی بسیار ترسناک و خطرناک می باشد حال تصور کنید شبی را در ارتفاع 400 متری در حالی که تنها به یک طناب متصل هستید سپری کنید. در کشور ایتالیا هتلی وجود دارد که اقامت در آن تنها به افراد شجاع و ماجراجو پیشنهاد می شود. در این هتل تخت های معلقی وجود دارند که به یک طناب متصل اند و گردشگران می توانند در آن ها استراحت کنند. البته باید توجه داشته باشید هر یک از افراد با محافظ هایی به طناب وصل هستند و به طور کلی این مجموعه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و گردشگران تور ایتالیا می توانند با خیالی آسوده اقامتی رویایی در این هتل را تجربه کنند.
 
 

پیاده روی بر روی برج تورنتو :

یکی از خطرناک ترین تفریحات تابستانی به شمار می آید که گردشگران تور کانادا می توانند بر روی برج CN تجربه کنند.
بر روی برج تورنتو فضایی برای پیاده روی در نظر گرفته شده است و در آن افراد توسط کابل هایی به برج وصل می شوند و شروع به پیاده روی در اطراف برج می کنند به گونه ای که گویی در میان آسمان قدم می زنند. اگر ترس از ارتفاع دارید انجام این تفریح را به شما توصیه نمی کنیم.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره خطرناک ترین تفریحات تابستانی

مسیح شهریور 1397
13 نفر پسندیدند
خطرناک ترین تفریحات تابستانی خیلی هیجان انگیز بود خوشم اومد

lahzeakhar.com/news/22421-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D9%81%D8%B1%DB%8C%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به خطرناک ترین تفریحات تابستانی