رستوران های ارزان آنتالیا

 
 
رستوران تریتسیزید
رستوران تریتسیزید در ر خیابان کونیالتی, بلوار آتاتورک آنتالیا واقع شده است که به عنوان یکی از رستوران های ارزان تور آنتالیا به شمار می رود.مسافران می توانند با پرداخت 3 تا 6 دلار غذا های ترکی و محلی خوشمزه و با کیفیتی را میل کنند.این رستوران همه روزه از ساعت 11 تا 23 به روی عموم باز و آماده ی پذیرایی از مشتریان خود می باشد.
 
 
رستوران اکول گورمه
این رستوران یکی از رستوران های خوب و خوش قیمت آنتالیا به شمار می رود که می توانید سه وعده ی غذایی را در این رستوران میل کنید.اگر علاقه به خوردن صبحانه ی کامل و اصیل ترکی هستید می توانید با پرداخت 8 دلار صبحانه ی کامل و خوشمزه ی این رستوران را نوش جان کنید.
 
 
رستوران سفیکبی
این رستوران یکی دیگر از رستوران های ارزان ترکیه محسوب می شود که در سه وعده غذایی و پرداخت 2 تا 7 دلار می توانید بهترین و اصیل ترین غذا های ترکی را امتحان کنید و لذت ببرید.رستوران سفیکبی همه روزه از ساعت 10 الی 23 آماده ی پذیرایی از مهمانان خود می باشد.
 
 
رستوران استلا بلا پیتزا
این رستوران از رستوران های خوب و در عین حال از رستوران های ارزان آنتالیا به حساب می آید که در  کونیالتی ، آیهان کادام مرکزی واقع گردیده است و همه روزه از ساعت 10 الی 23 آماده ی پذیرایی از مشتریان خود می باشد.در این رستوران می توانید انواع غذا های ایتالیایی خوشمزه را در آنتالیا میل کنید و نهایت لذت را ببرید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر