رستوران های ارزان آنتالیا

آنتالیا آن دسته از مقاصد گردشگری محبوب ایرانیان می باشد که سالانه تعداد بی شماری از مسافران آنتالیا را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافرین عزیز را با چندین رستوران های ارزان آنتالیا بیش تر آشنا کنیم.
 
 
رستوران تریتسیزید
رستوران تریتسیزید در ر خیابان کونیالتی, بلوار آتاتورک آنتالیا واقع شده است که به عنوان یکی از رستوران های ارزان تور آنتالیا به شمار می رود.مسافران می توانند با پرداخت 3 تا 6 دلار غذا های ترکی و محلی خوشمزه و با کیفیتی را میل کنند.این رستوران همه روزه از ساعت 11 تا 23 به روی عموم باز و آماده ی پذیرایی از مشتریان خود می باشد.
 
 
رستوران اکول گورمه
این رستوران یکی از رستوران های خوب و خوش قیمت آنتالیا به شمار می رود که می توانید سه وعده ی غذایی را در این رستوران میل کنید.اگر علاقه به خوردن صبحانه ی کامل و اصیل ترکی هستید می توانید با پرداخت 8 دلار صبحانه ی کامل و خوشمزه ی این رستوران را نوش جان کنید.
 
 
رستوران سفیکبی
این رستوران یکی دیگر از رستوران های ارزان ترکیه محسوب می شود که در سه وعده غذایی و پرداخت 2 تا 7 دلار می توانید بهترین و اصیل ترین غذا های ترکی را امتحان کنید و لذت ببرید.رستوران سفیکبی همه روزه از ساعت 10 الی 23 آماده ی پذیرایی از مهمانان خود می باشد.
 
 
رستوران استلا بلا پیتزا
این رستوران از رستوران های خوب و در عین حال از رستوران های ارزان آنتالیا به حساب می آید که در  کونیالتی ، آیهان کادام مرکزی واقع گردیده است و همه روزه از ساعت 10 الی 23 آماده ی پذیرایی از مشتریان خود می باشد.در این رستوران می توانید انواع غذا های ایتالیایی خوشمزه را در آنتالیا میل کنید و نهایت لذت را ببرید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما